Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc w poszukiwaniach.


janr

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak już kiedyś wspominałem poszukuję maxi do kupienia pojemność od 400 nie chciałbym wdepnąć w g...... jeśli chodzi o markę to w grę wchodzi burgman, honda a reszta to zobaczymy ,kasowo do 6 tys. byłbym wdzięczny za jakieś informacje.

Odnośnik do komentarza

Jak tylko będę coś wiedział to dam Ci znać. Pozdrawiam.

Niedaleko mnie jest do sprzedania Gilera Nexus 500 z roku 2004 w kolorze czrwonym. Zarejestrowana. Gość ceni ją 5600.

Odnośnik do komentarza

Niedaleko mnie jest Burgman 400 K4. Co prawda cena wywoławcza jest absurdalna lecz mozna gościa sprowadzić na ziemię. Jeśli będziesz chciał podjadę popatrzę pogadam.

A co do poprzedniego posta faktycznie pomroczność jasna czy inna choroba oczu. :)

Odnośnik do komentarza

Nie podobno a na pewno i jak widzę rurka gościowi już zmiekła jesli idzie o cenę. Jak ja szukałem to cenił 4800 a teraz wisi cena 4100. To model K1 zwany mercedesem. I tutaj faktycznie Marcin mógłby lepiej ocenić

http://olx.pl/oferta...html#f22e2a37cc

ten też już trochę stoi cena nie spadła wiele ale argument "Panie nikt nie kupi już po sezonie" może być na tyle ciekawy że być może skuteczny aby 5 była na przedzie.

http://olx.pl/oferta/suzuki-burgman-400-k5-2005-rok-stan-bdb-bez-wkladu-finansowego-CID5-IDatG5t.html#f22e2a37cc

Odnośnik do komentarza

Napisałem do janr na priv - opisałem ten skuter

jest mojego sasiada i kolegi zarazem.

I SZCZERZE GO POLECAM - CHOĆ NIE JEST BEZ WAD .

serwsiowałem to moto rozbierałem plastiki i wydaje mi się wszystko ok

Wlałem mu Maxlife 10w-40 do silnika

Do przekładni CASTROL 85w-140 gl5

wymieniłem mu linkę gazu.

Zadne plastiki nie widziałem by były spawane

napęd ma ok

Ps. zszedł z ceny - burmana ciezko sprzedac.

W naszym otoczeniu czesto słychać

Marcin kup se wkońcu prawdziwe moto

Ale moge się odgryźć

Jak wyciągam plecak i inne piedoły z kanapy

Lub w na stacji CPN jak zajadę tylko na fajkę :)

Panowie a co z Niedzielą

Planujecie coś ? - koniec sezonu

Odnośnik do komentarza

Witam.

K-1 nie był mercedesem.

To jest już K-2, miałem taki przez 10 lat.

Na pewno K-5 ( tzw. "kaczy dupek" ) to już inny skuter, większe schowki, wtrysk itp. Polecałbym ten biorąc pod uwagę odległość i wypowiedź mkapilkr-a'. Nie musisz daleko jeździć, wydawać kasy i w przypadku rozczarowania się wkur....

Życzę trafnego wyboru.

Pozdrawiam skuteromaniaków z lubelskiego.

Odnośnik do komentarza
Witam.

K-1 nie był mercedesem.

To jest już K-2, miałem taki przez 10 lat.

Na pewno K-5 ( tzw. "kaczy dupek" ) to już inny skuter, większe schowki, wtrysk itp. Polecałbym ten biorąc pod uwagę odległość i wypowiedź mkapilkr-a'. Nie musisz daleko jeździć, wydawać kasy i w przypadku rozczarowania się wkur....

Życzę trafnego wyboru.

Pozdrawiam skuteromaniaków z lubelskiego.

Oj wydaje mi się że mercedesa wprowadzili w 2001 to byłby k1 natomiast wtrysk jest napewno już w k4 czyli 2004. Sam takim pomykam

;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

W linku masz kolego wszystko ładnie opisane http://www.suzukicycles.org/Burgman-series/AN400-Burgman.shtml

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...