Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik u Kujawiaków.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

a co to "falcha" bo może jak cos fajnego to i ja sie skuszę ? ;)

Jak nie skosztujesz to się nie dowiesz słowami tego nie da się opisać.

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my na razie nic nie stawiamy, ale w sobotę fajne ognisko rozpalamy. Moze zajrzycie? W koncu fajna pogodzianka bedzie i za daleko nie macie?

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi chłopacy jak mózg tych kierowców nadąża za reakcjami, które muszą wykonywać przy tak potwornych prędkościach ???

Zaj..... sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Bobasku kiedyś oglądałem film w tym temacie , ile lidzi tam zgineło młodych ludzi czy warto tak szaleć .

To tylko chwila radości i uniesienia czy warto tak ryzykować to co mamy najcenniejszego czyli życie .

To tylko kilka części parę łożysk i coś tam jeszcze w każdej chwili może coś tam nie zadziałać i klops .

Sam przeżyłem kilka tematów na 2 00 i z czasem człowiem nabiera pokory w tym temacie .

Pytałeś o mózg z pewnością mają bo i naczej licha sprawa :confused: .

Miłej niedzieli być może ostatniej takiej ładnej :fireman2: , szaman ostatnio mało wspomina o pogodzie .

Kasiorę za zlot całą przebimbał to i mało się odzywa pieron jeden hi hi hi . :fireman2:

Dla śmigających na wał szerokości i pogody .

Odnośnik do komentarza

Robsonek Ty twardzielu !!!

Tak sobie pomyślałem o małej wyprawie zimą. Myślałem o wyprawie do lasu na 2 dni. Ruszamy gdzieś w Borach Tucholskich w sobotę rano. Obieramy jakiś azymut o długości trasy około 20 km. Na koniec drogi docieramy do zaklepanego noclegu. Tam ognicho , grzane wino itp. Cała trasa bezalkoholowa . Idziemy cały czas lasami po nieznanym terenie. Towarzyszy nam mapa i GPS ( mam takie cacko ). Jak to przeżyjemy to możemy powtórzyć za jakiś czas taką trasę nocą. Są jacyś odważni, którzy chcą spróbować takiej przygody ? Pewnie pomyślicie, że jestem nienormalny :kwasny: . Trasę planuję na styczeń w dniach z soboty na niedzielę.

Trasa jest dla początkujących traperów i nie jest trudna.

https://www.google.p...d53.8596333!3e2

Odnośnik do komentarza

Brawo dla drugiego odważniaka :clapping: .

Misiu, a jak u Ciebie ?

To tak naprawdę dłuższy spacer.

Pomimo, że jesteśmy starzy jak węgiel to damy radę.

Bierzemy ze sobą Geriavit Farmacon i Prostatol Uno i w drogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

No tak.....

Przyznam szczerze , że ta nasza nocna wyprawa przy - 20 stopniach była dla mnie jedną z najtrudniejszych w życiu :clapping: .

Mój pies do dziś opowiada to swoim kumplom z podwórka.

Teraz Bruno też chce iść z nami.

Pyta się tylko, czy wyrażacie na to zgodę :cat: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...