Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowo?ci skuterowe na 2007r.


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że jesień już Nas dopadła a z ni? chłodne poranki więc na rozgrzewkę ... trochę info ze ?wiata skuterowego .....

KYMCO DINK 125 - 2007

granddinksta2_532.jpg

granddinkcompteur_532.jpg

granddinkportepaq_532.jpg

granddinkphare_532.jpg

PGO

gmaxnkdsta_532.jpg

Daelim S2

s2stat_532_01.jpg

s2compteur_532.jpg

Banelli

silverbladesta_532_01.jpg

Banelli Silverblade

k2sta1_532.jpg

FYM - malaguti

fym400sta_532_02.jpg

fym400compteur_532.jpg

fym400portepaq_532.jpg

Jonway

furnace250sta1_532_01.jpg

furnace250compteur_532.jpg

Honda SH300i

img_9846_532.jpg

img_9904_532.jpg

Yamaha majesty 125

newmajestysta_532.jpg

Yamaha Vox

img_4740_532.jpg

Yamaha Cygnus 125

newcygnussta_532.jpg

Yamaha planuje również wprowadzenie na wiosnę T-Max-a 650 cm , Kymco wprowadza Xcitinga 500i oraz Xcitinga 750 .... więc pozycja królewska AN650 zostaje zachwiana :lol: .

Więcej info znajdziecie tutaj http://www.scooter-infos.com/news-info-scooter.html Pozdrawiam i miłej lektury

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sprostowanie - to nie jest Grand Dink 125 tylko Dink 125.

Grand Dink 125 jest w tej samej budzie co 250-tka. 125-tka Grand Dinka jest dostępna w Niemczech, gdzie też sprzedaj? Dinka ale tylko 50-tkę.

Dink jest starszym modelem od Grand Dinka na rynku. Teraz został od?wieżony Dink ale nie należy go mylić z Grand Dinkiem.

My Webpage

tu s? obok siebie pokazane Dink i Grand Dink.

Odnośnik do komentarza

M@rkiz masz ?wiet? rację .... ale toż to prawie jedno i to samo ... nawet wygl?daj? podobnie ... whist , już zmieniam bo się jeszcze obrazisz i focha strzelisz a potem zamkniesz się w sobie zatrzaskuj?c drzwi :lol: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mog? się podobać jak każda nowo?ć :) , ale czy ostre cięcia i krawędzie na długo zagoszcz??

Wy?cig zbrojeń TRWA. 125/150/250/500/650/700............. i ostatecznie Burgman 1100/1500 :) -może już niedługo?!

Tylko nie wiem kogo prosić :lol:whist - a jeszcze jest czas - żeby nie zmieniał karoserii zbyt drastycznie.

W PGO co? mi ta rama przypomina :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowny Pablosie!

Foch nie strzelam, wolę co innego trafić...

Wracaj?c do Drinków...

W Niemczech ten nowy Dink 125 jest dostępny pod nazw? YAGER GT 125 cena 2.595 euro, za? Grand Dink 125 w cenie 3.195 euro czyli nawet patrz?c na ceny - nie jest to samo... :lol:

Zerknij sobie na www.kymco.de

Odnośnik do komentarza

A mnie się podoba SH300i, może trochę tradycyjny i taki po zakupy, może ??? :)

W sprawie dink i granda, jeden ma kanapę plaskat?, a drugi jak schody. Budka tyż trochę inna. whist

Vox zajeżdża mi zoomerem, a tego jak na razie nie trawię. :lol:

Odnośnik do komentarza

Osobi?cie na wy?cig "pojemno?ciowy" patrzę z lekkim niepokojem, bo jednak stałe podnoszenie poprzeczki doprowadza takze do przeskalowania całej gamy pojemno?ci. Gdzies w tym wy?cigu zbrojeń skuter może strać cze?ć swojego jestestwa. Te wielkie gary trzeba mimo wszystko zalewać paliwem...

Osobi?cie oczekuję zaawansowania technicznego silników. Były dwutakty weszły 4-suwy. Potem zasilanie wtryskiem. Z ogromnym zaciekawieniem czytałem o Satelisie z silnikiem 125 i mechanicznym kompresorem Rootsa. Chętnie bym sobie ten silnik obejrzał, cosik bardziej szczegółowo poczytał.

Może kiedy? Honda zapakuje do skutera VTEC'a, E-VTEC'a albo i-VTEC'a To byłby dopiero czad...

Osobi?cie wolałbym, zeby pojemnosciowy wy?cig zbrojeń zakończył się na max 850 ccm i max 2 cylindrach i poszedł w rozwi?zania wspomagaj?ce.

Odnośnik do komentarza

Cztery maleńkie garki po 125 cm .... to byłby czad ... wysoka kultura pracy ... ładne przy?pieszenie ... V-max w skuterach jest mniej istotny oby latał te 150 km/h i tak zazwyczaj jeĽdzi się w grupie i dostosowywuje do najwolniejszej jednostki .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Noooo... cos się dzieje. Włoszczyzna jak zwykle piękna. Morly.... jeste? estet? :lol:

Nowe pojemno?ci, nie powiem, też ciekawe. Zobaczymy, jak to będzie działało w użyciu. Ja poczekam. Ja mam troszkę czasu whist

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Pablos, to jest to, nie jeden tłucz?cy się hała?liwie garnek, ale ciche wielocylindrowce. Tłuki stuki i warczenie pozostawmy chopperom, a jednocylindrowe 400 - 500 niestety strasznie się tłucze jak KTM. :) Proste porównanie T-Max i K7. Pierwszy mruczy drugi wali młotkiem. :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj widzę jagroski, że An 400 K7 Cię rozczarował :D

Nie jeĽdziłem więc narazie się nie wypowiadam... :D

Odnośnik do komentarza
A ja to bym sie na drobne nie rozmienial i wszystkie bym sobie do garazyku showal :D

ale powracajac na ziemie to ja bym osobiscie celowal w Malagutti, tylko ciekawe jak cenowo on sie bedzie klasował :D

To 400-tka. Mam nadzieję, że się mylę, ale pewnie będzie dostępna jak Spidermax :)

Odnośnik do komentarza

Hmm w tej hondze ma byc

mounted 903cm3 inline engine and weighs less than 200kg
czyli niezły z niego bedzie diabełek. Z tego co widziałem tez kardanik , automat i 17 felgi .Ta honda to taka hybryda moto i skuterka
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gilera Gp800 z silnikiem V2 a to drugie to elektryczny Vectrix ala MP3.

Elektryczny, trzykołowy Vectrix stoi w kolejce do wrzucenia na strone główn? ponieważ nie ukrywam, że alternatywne Ľródła zasilania skuterów s? moim zdaniem bardzo ciekawym i przyszło?ciowym tematem.

Tutaj opis elektrycznego Vectrixa który niedawno opisywali?my:

O Vectirxie na Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Hehe przed tob? Mariusz nic się nie ukryje !tut , jak widać walka w pojemno?ciach trwa ... i pozycja T-maxa zostaje baaardzo mocno zachwiana ... ciekawostk? w Gilerze jest napęd na pasek po prawej stronie ale bezpo?rednio na koło i odkryty !scooter .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ta Gilera to wygl?da naprawdę bardzo bojowo... Co do paska, to ciekawi mnie jak on się będzie zachowywał - skoro ma być odkryty - np. w deszczu czy po zabrudzeniu błotkiem !scooter

Co do tego wynalazku na dwóch kołach z przodu - mnie się to kojarzy z wózkiem inwalidzkim i nie podoba mi się za grosz. Ciekawy jestem jak to pójdzie po naszej np. katowickiej, gdy jedno koło pójdzie w głębokiej na 10cm koleinie a drugie po "grzbiecie" jezdni... !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...