Skocz do zawartości
Forum Burgmania

prosba do uzytkownikow ze slaska


marcys20

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku to sie chcialem przywitac :-)

Mam prosbe do uzytkownikow burgmanow 650 lub silwerwingow 600 z okolic Katowic - czy ktos z Was moglby mi poswiecic 20-30min swojego cennego czasu? chcialbym sie poprostu przymierzyc i pogadac o sprzecie.

Wiem, ze to troche dziwna prosba ale nigdy nie mialem do czynienia z maxi skuterem - od zawsze jezdze na "normalych" motocyklach (obecnie BMW R850R), a wydaje mi sie, ze w obecnej sytuacji taki maxiskut bylby dla mnie idealnym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj,

jak chcesz się coś więcej dowiedzieć na temat interesujących Cię maxiskuterów to zapraszamy na czwartkowe spotkania w Chudowie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj

Nie widzę problemu aby Ci pomóc.

Mam dla Ciebie dwie propozycje:

Pierwsza to cotygodniowe (czwartek około 17.30 do.....) spotkania na Zamku w Chudowie.

Druga to możesz przyjechać do Zabrza i przymierzyć się do mojego Burgmana 650.

Jeśli chodzi o pierwszy wariant to w związku z tym, że spora część Grupy Śląskiej rozjezdza się w następny weekend w różnych kierunkach na imprezy klubowe frekwencja może być ograniczona.

Ale myślę, że za dwa tygodnie będziesz miał sporo wieksze możliwość do przymiarki , rozmów itp...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To prawda co pisze Krys70

W najbliższy czwartek może być krucho z frekwencją ale w następny to już będzie większość.

Wpadnij , pogadamy , przymierzysz się.

Odnośnik do komentarza

Zakończenie Sezonu Motocyklowego - Chudów 2015

Od: 2015-09-26 (sobota) Miejscowość: Chudów Województwo: śląskie Organizator: Rodzaj imprezy: Zloty, spotkania

tak jak by co :)

Odnośnik do komentarza

dzieki chlopaki za odzew :-)

mario3101 - niestety na zakonczenie sezonu 26.09 do Chudowa raczej sie nie wybiore...a to z tego wzgledu, że wybieram sie tu http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=25637 to juz taka moja tradycja i jej sie trzymam :-)

krys70 - twoj burger jest z 2008? czy on sie jakos znaczaco rozni od modeli z poczatku produkcji? pytam bo ze wzgledu na "planowany" budzet celuje raczej w model z poczatkow produkcji.

MarP - pozdro dla jaworzna :-) miasta w ktorym sie wychowalem i w ktorym ze wzgledu na prace codziennie jestem :-)

w kazdym razie jesli mi nic nie wypadnie to w czwartek podjade do tego Chudowa - jesli ktos bedzie to bedzie OK, a jesli nie to poprostu bedzie wycieczka :-)

Jeszcze raz dzieki no i chyba do zobaczenia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...