Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Najazd na Opole Lubelskie


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Może nie żebym straszył ale najedźmy wspólnie koło weekendu Opole Lubelskie. A kolega gospodarz niech zadba o wycieczkę wokół Opola coby zobaczyć tamte okolice ?

Sylwek pokonuje zwykle trasę w drugą stronę aby się z nami spotkać pogadać, poturlać. A dla odmiany najedźmy go niech ma.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marcus

    21

  • sylwek5392

    13

  • kostek

    11

  • janr

    6

Top użytkownicy w tym temacie

No to zapraszam na kawę i w drogę

Panowie jest jedno pytanie czy któryś z Was mógłby zabrać moją córkę i oczywiście dla niej kask bo chce jechac z nami ma 12 lat

Odnośnik do komentarza

No fajnie to na jednym spocie się kawki dwa razy napijemy. Ja poproszę late :fireman2:

A organizacyjnie. Gdy wyjedziemy z Lublina do Kostka około 11:o0 to na kawce u kolegi Kostka będziemy około 12:00 plus delektowanie się ciepłym trunkiem 30min plus podróż z Kazimierza do Opola Lubelskiego 30 min to jak nic wychodzi, że będziemy około 13:00 Tak więc jak widzisz Panie. U Ciebie 30 min na kawie z ciastem od Twojej żony i w drogę. Poturlamy wokoło komina w Opolu albo wokoło więzienia zależy jak zaplanujesz traskę zajmie nam pewnie około 90min do 2 h i po woli powrót do Lublina a Kolega Kostek pewnikiem prosto do domku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie miło wspominam Opole Lubelskie, w którym na poczatku lat 90 aresztowano nas, z byłem tam na Rajdzie LZS z kolegami z Klubu LKT - Mazury, rozprawę mieliśmy w Poniatowie, powodem do aresztowania było pobicie naszego 2 kolegów przez pijanego Milicjanta. Jeden z nich oparł się na "Malucha" tego gliniarza uciekając od przed pałą

Odnośnik do komentarza

Co nie znaczy, że wszyscy w Opolu są tacy jak ten milicjant a poza tym mimęło blisko 25 lat. Mimo to jakbyś kiedyś śmigał przez znienawidzone Opole to zapraszam do mnie. Pałą na pewno nie dpstaniesz tylko kawkę i coś do jedzonka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Poczekajmy do niedzieli. Może będzie ładnie, a jak nie to zwesze można umówić się na inny termin. Mimo to mam nadzieję, że będzie pogoda odpowiednia do śmigania.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej jestem za. Tylko żeby pogoda nam pozwoliła.Dziś mogliśmy pojechać pooglądać mistrzostwa Polski w rajdach samochodowych. Jedem z etapów w Wilkowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...