Skocz do zawartości
Forum Burgmania

serwisy motocyklowe na śląsku


Darkhem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was współmaniacy. Chciałbym rozpocząć temat dotyczący sprawdzonych serwisów skuterów w naszej okolicy. W ostatnim czasie zauważyłem że w moim Burku coś czasem zgrzyta w tylnym kole. Jak postawie go na centralnej stopce i zapale silnik to koło się obraca i czasem coś w nim zgrzytnie. Gdy koło zatrzymam to nie zgrzyta. Również podczas jazdy szczególnie na zakrętach czasem coś zgrzytnie. Wobec tego chciałbym to sprawdzić w jakimś serwisie. Znalazłem w Internecie serwis motocykli (i skuterów) w Katowicach na ulicy Hetmańskiej firma Ap-moto. Prócz tego znalazłem ogłoszenie serwisu motocykli w Chorzowie na ulicy Bożogrobców firma Chwał motocykle. Czy macie jakieś doświadczenia w korzystaniu z usług tych warsztatów? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedz. Znam ten serwis. Przed kupnem Burka sprawdziłem go właśnie w tym serwisie, bo sprzedawca miał bliżej do tego serwisu niz do Dos Toros w Tychach. Za sprawdzenie całego Burka z wymianą olejów, uszczelniaczy w przednich teleskopach+olej, tylnej tarczy hamulsowej + klocki, wymiana opon na nowe z wyważeniem (moje opony) zapłaciłem 2350zł. Serwisowanie u autoryzowanych jest fajne - tylko strasznie drogie no i troche daleko jak dla mnie (Zabrze). Jak Wy sobie radzicie z naprawą Burka? Czy zawsze do autoryzowanych czy jednak macie sprawdzone warsztaty?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Skoro jesteś z Zabrza (ja tez) to mogę Ci polecić serwis na ul.Webera .

Kiedyś serwisowalem w Motohybrydzie na Stalmacha ale Panowie się na mnie wypieli mówiąc .ze "czasu nie mają na rozbierania plastików" ale za to chętnie się zajmą moim An650 w .....zimie ehh

Teraz serwisuje na Webera oi jestem zadowolony :)

Części kupuje z rabatem na Roosevelta (obie firmy ściśle współpracują ) na hasło "Burgmania "

Cena za ostatni serwis

Regulacja zaworów , wymiana świec zapłonowych, oraz wymiana płynu chłodniczego

To koszt 250 płn bez materiałów

Odnośnik do komentarza

Dzięki krys70. Tak, właśnie wczoraj byłem na Stalmacha. Wiedziałem już wcześniej że nie chcą się bawić skuterami ale grzecznie poprosiłem żeby tylko rzucił okiem czy czasem to nie jest łożysko. Sprawdził koło i - jak stwierdził - to raczej nie łożysko, a chyba coś w przekładni. Ciekawe że gdy do nich przyjechałem to na wolnych obrotach, gdy postawiłem na centralnej stopce i koło się obracało to nie chciało zgrzytać. Może jak się rozgrzeje to nie zgrzyta? Dzięki jeszcze raz za podpowiedź. Przejadę się jutro na Webera i sprawdzę co jest na Roosevelta.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. Chciałbym ponownie zapytać czy "przetestował" ktoś warsztaty w Chorzowie (Chwał moto) lub Katowicach (Ap moto)? A może jeszcze inne? Dobrze byłoby gdybyśmy znali dobre, rekomendowane, sprawdzone warsztaty z których warto korzystać. Krys70 niestety nie zdążyłem dzisiaj zwiedzić ten warsztat na Webera. Pozdrawiam i zachęcam do pisania

Odnośnik do komentarza

Witaj

W Jaworznie jest dobry serwis zajmują się generalnie skuterami.nazywali się Quazi moto teraz nazywe zmienili.więcej szczegółów musiał byś zapytać użytkownika chips jest bardziej w temacie z nimi. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Serwis w Chorzowie na ul.Bożogrobców jest odniedawna i przeważnie przed bramą stoją 125 na sprzedaż ,co do fachowców trudno mi powiedzieć

Przyjedz na Chudów posłuchamy i może coś wymyślimy

Witaj

W Jaworznie jest dobry serwis zajmują się generalnie skuterami.nazywali się Quazi moto teraz nazywe zmienili

AMG Moto Maciej Głaz

Odnośnik do komentarza

Serwis w Chorzowie na ul.Bożogrobców jest odniedawna i przeważnie przed bramą stoją 125 na sprzedaż ,co do fachowców trudno mi powiedzieć

Ją tam daje i nawet dobrze robią i tanio.

Ale jest też koło stadionu Ruchu (tam gdzie szyby) Kamil i naprawia dobrze

Odnośnik do komentarza

to chyba tu dzisiaj tam dałem tylnie koło do ubrania w nową gumę.... zobaczymy w poniedziałek będą dzwonić

tak to tam :) Kamil mechanik robi tez po pracy w garażu :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki maniacy. Taka wymiana informacji się przyda. Napewno sprawdze któryś z tych serwisów. Gdybyście mieli już jakieś doświadczenia w korzystaniu z tych warsztatów to wpisujcie się tutaj, będzie to napewno pomocne. Jeszcze raz WSZYSTKICH POZDRAWIAM I WIELKIE DZIĘKI. :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. Długo sie zastanawiałem gdzie mógłbym zostawić swojego maxi aby zdiagnozować i naprawić te irytujące zgrzyty w tylnym kole. W końcu postanowiłem jednak odstawić go do serwicu Suzuki Dos Toros w Tychach. I jestem po naprawie. Powodem zgrzytów w tylnej osi były gumy zabieraka Są to elementy metalowo-gumowe które w części gumowej popękały. Poza tym kazałem im wymienić włącznik kontrolki hamulca ręcznego bo zdarzyło mi się kilka razy że jechałem z zaciągniętym hamulcem ręcznym bo kontrolka mi nie świeciła. A więc reasumując – wymiana tulei metalowo-gumowych (3szt.), switch brake (kontrolka hamulca ręcznego), jakaś „podkładka” i olej przekładniowy AXLE EPX 80W-90. Za wszystko zapłaciłem 709zł. Idąc za głosem arturo-bb (patrz wyżej) postanowiłem jednak kolejny raz zaufać serwisowi autoryzowanemu. Może kiedyś spróbuje w nieautoryzowanym. Jak mogę wrzucić to zdjęcie? Pokazałbym wam te elementy. Pozdrawiam i czakam na odzew

Odnośnik do komentarza
Serwis w Chorzowie na ul.Bożogrobców jest odniedawna i przeważnie przed bramą stoją 125 na sprzedaż ,co do fachowców trudno mi powiedzieć
Przyjedz na Chudów posłuchamy i może coś wymyślimy
AMG Moto Maciej Głaz

Witam. Czy ktoś wie co się dzieje z AMG-MOTO? Nie można się skontaktować?

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 17.01.2017 o 17:44, Rafał Janyszek napisał:


Witam. Czy ktoś wie co się dzieje z AMG-MOTO? Nie można się skontaktować?

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka
 

Maciek jak nie odbiera,to może przebywać za granicą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...