Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zloty w okolicy


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    15

  • Marcus

    11

  • Dawid lbn

    9

  • janr

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Aż mi się dziwnie zrobiło jak popatrzyłem jak w innych regionach sie ludziska skrzykują na różne aktywności pod tytułem zakończenie sezonu na śląsku czy w łódzkiem czy innej Warszawie .

Nie żebym się źle czuł między wami. Ale Lubelska grupa licząca w porywach 7-8 osób (Marcin, Kostek, Dawid, Tomek, Sylwek, Jaśiek, ja i ostatnio Andrzej)

Nic to jak będeziemy kontynuować to może i grupa urośnie.

Odnośnik do komentarza

Zaraz,zaraz Andrzej jeżeli chodzi o moją skromną osobę to u Was był na gościnnych występach.

Jak na razie bardzo dobrze się czuję w Grupie Mazowieckiej Was mogę tylko nawiedzać od czasu do czasu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Marcus jeszcze będzie okazja. Są sprawy ważne i ważniejsze :) ja Panocki odpadam w ten weekend, kobieta prawdopodobnie w sobotę wraca ze szpitala po miesiącu juz teraz z naszą córeczką ;)

P.S. dobrze ze Andrzej się pojawił bo paradę spędził bym na placu zamkowym hehe przez włączoną stacyjke razem ze światłami na szczęście Mazowiecki prąd mnie portował hehe jeszcze raz dzięki Andrzej za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Marcus jeszcze będzie okazja. Są sprawy ważne i ważniejsze :) ja Panocki odpadam w ten weekend, kobieta prawdopodobnie w sobotę wraca ze szpitala po miesiącu juz teraz z naszą córeczką ;)

OK - gratulacje i postaraj się szybko dziewczynce jakiegoś moplika sprawić, niech od małego kumpluje się z 2oo!

Odnośnik do komentarza

Ludziska. Jakby jutro była dobra pogoda - ktoś wyciąga skuter z garażu?

A ktoś już schował ? :)

Jakoś tak coraz mniej fajnie się zrobiło i niestety nie zanosi się że będzie lepiej. Może się uda nawinąć jakieś km jeszcze ale nadzieja jest coraz mniejsza.

Mój stoi przed domem w pokrowcu i czeka. Na zimę postawię go w suchym i miejscu z dodatnią temeraturce. ale może jeszcze nie teraz ?

Odnośnik do komentarza

Ludziska. Jakby jutro była dobra pogoda - ktoś wyciąga skuter z garażu?

A ktoś już schował ? :)

Jakoś tak coraz mniej fajnie się zrobiło i niestety nie zanosi się że będzie lepiej. Może się uda nawinąć jakieś km jeszcze ale nadzieja jest coraz mniejsza.

Mój stoi przed domem w pokrowcu i czeka. Na zimę postawię go w suchym i miejscu z dodatnią temperaturce. ale może jeszcze nie teraz ?

Odnośnik do komentarza

Korzystając z chwili poleciałem do lipska przez nowo otwarty most w Kamieniu. Droga OK. Most wytrzymał. Można latać na skróty do Bałtowa.

Korzystając z chwili poleciałem do Lipska przez nowo otwarty most w Kamieniu. Droga OK. Most wytrzymał. Można latać na skróty do Bałtowa.

Jeszcze jedno. Teraz bliżej do grupy Mazowieckiej. No i w drugą stronę też oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...