Skocz do zawartości
Forum Burgmania

powitanie


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kamilu z całym szacunkiem i sympatią dla Twojej osoby nie interesują mnie wpisy osób które nie mogą jechać tylko które wyrażają chęć..mam świadomość niskiej frekwencji z racji czasu wyjazdu, niemniej mam cichą nadzieję że nie pojadę sam... aczkolwiek liczę się z tą opcją. Tak czy inaczej dzięki za wpis :)

dla wstępnie zainteresowanych ja startuję 3-4 rano w środę zależnie czy uda mi się dostać wolne czy nie ( jak nie to o 4 rano)...i nie ma zmiłuj zapier( szybka jazda)... aż miło do celu ( czyli pod granicę)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A może po drodze się spotkać. Jazda pod granicę to cała wyprawa, a tak ze sto km przed domem to i miłe i praktyczne. Do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grupa Śląska rozważa taką opcję... ja nie, te "parę km" jakoś śmignę będzie OK

edit..... Marcin nie przesadzaj że do Dorohuska to wyprawa :P... w łan dej można myknąć :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja chyba "Roztomiłego" przywitam w Wesołej (?).

Na dalsze wypady ma szlaban od ................................... metryki urodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Robert wlasnie mysle jak ugryzc temat tak jak napisal Marcin bo jakby byl czas to no problem. Pozostaje kwestia trasy powrotnej na Slask I,, zlapania,, was gdzies

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Via Fon...memory fajf i wszystko jasne......... :) Kamil to naprawdę pikuś będę wiedział gdzie jadę dam znać :) czytaj wątek.... zapewne będzie więcej osób chętnych przywitać Andrzeja gdzieś bliżej....domu.... osobiście mnie ta opcja nie dotyczy ale chętnie służę pomocą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili, jeżeli będziecie mieli za daleko , proponuję na A 4 przed Tarnowem jest bar Taurus . Ja i tak będę tam przejeżdżał , więc po co macie gonić do Dorohuska a i zjeść muszę co nieco. Robercie nie żebym Cię odwodzil od chęci przejazdu całej trasy ale będziesz po pracy więc rozważ moją propozycję. Mogę być kolo Tarnowa około godziny 14,00 , 15,00 .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Andrzeju jak Marcin proponował...będę na Was czekać na MC w Chełmie :) jest to logistycznie bardzo rozsądne a że załatwiłem sobie wolne więc spoko...... jeszcze "po drodze zaliczę" Zosin-najbardziej wysunięty na wschód punkt Polski :) całe 70parę km od Chełma i chyba raczej pojadę sam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...