Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania Grupa Podkarpacka


Fajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy sympatycy i klubowicze z podkarpacia posiadają gadżety reklamowe? Chodzi mi o naklejki, flagietki, kamizelki odblaskowe itp z logo Burgmania Podkarpacie? Jeśli nie to jestem w stanie zaproponować kilka projektów tylko muszę mieć dostęp do logo Burgmanii w formacie wektorowym.

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Naklejki możesz dostać na każdej większej imprezie Burgmanii, jeżeli tam nie będziesz, to możesz dostać ode mnie, przy najbliższym spotkaniu.

Kamizelki "klubowe" produkuje firma jagatex:

https://jagatex.pl/pl/.

Dzwonisz do nich, albo piszesz i mówisz że chcesz kamizelkę klubową Burgmanii, wiedzą o co chodzi. Wykonują też nick-a odblaskowego na kamizelkę. Jak wygląda patrz zdjęcia, chociażby z "Leniwca", albo u mnie na żywo.

"Flagietki burgmaniowe" wykonywał ostatnio kolega Maki, odezwij się do niego na PM, może coś mu zostało.

Odnośnie loga Burgmanii w wektorach, musisz poprosić Ojca Dyrektora, może udostępni.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Saper a mnie naklejka nie poczestowałeś , chętnie nakleję :-) . Kamizelkę zakupiłem w Jagatex 2 tygodnie temu , faktycznie bez ceregieli , napisałem tylko ze z burgmanią na plecach poproszę

Odnośnik do komentarza

Czołem

Kamizelkę zakupiłem w Jagatex 2 tygodnie temu , faktycznie bez ceregieli , napisałem tylko ze z burgmanią na plecach poproszę

No kurna, a akcji zakupowej nie mogłeś ogłosić :)

Pewnie też bym się skusił, a tak to nigdy nie mam czasu przysiąść nad tematem :(

Odnośnik do komentarza

....Saper a mnie naklejka nie poczestowałeś , chętnie nakleję :-) ...

Kolego Sympatyczny nie pytałeś o naklejki, "a skąd mnie, biednemu żuczku - było wiedzieć, że interesuji Go naklejki".

Przy spotkaniu dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Kolego Sympatyczny nie pytałeś o naklejki, "a skąd mnie, biednemu żuczku - było wiedzieć, że interesuji Go naklejki".

Przy spotkaniu dostaniesz.

Jak tak, to szykuj Pan 2 szt. :)

Odnośnik do komentarza

Witam Podkarpackich Skuterowców,

Pozwolę sobie zaprezentować Wam moje propozycje na logo Podkarpackiej Grupy Burgmania. Proszę o komentarze i sugestie. Może ktoś będzie miał pomysł na inną wersję logo.

SuLRzv.png

Odnośnik do komentarza

Witam Podkarpackich Skuterowców,

Pozwolę sobie zaprezentować Wam moje propozycje na logo Podkarpackiej Grupy Burgmania. Proszę o komentarze i sugestie. Może ktoś będzie miał pomysł na inną wersję logo.

Przedewszystkim wydaje mi się że aby posługiwać się takim logiem musimy mieć zgodę zarządu Burgmani, albo przynajmniej Ojca Dyrektora.

Może Saper jako klubowicz ma wiedzę na ten temat.

Sprawa druga: jak mozna omawiać taki ważny temat jak logo grupy regionalnej bez osobistego spotkania, o piwie już nie wspomnę :)

I po trzecie: ten pierwszy projekt nawet mi się podoba, tylko ten krzyż maltański .... bez jednego ramienia ?

Odnośnik do komentarza

Ad1. To są tylko propozycje - jeszcze nie posługuję się logiem. Jak coś wybierzemy oczywiście napiszę do Zarządu o zgodę.

Ad2. Rzeczywiście, jest to bardzo ważny temat :) Natomiast co do spotkania to na chwilę obecną ciężko jest mi się gdziekolwiek wybrać.

Ad3. Ten krzyż bez jednego ramienia to logo Rzeszowa (jako stolica Podkarpacia) W oryginale nie ma lewego ramienia a zamiast tego jest strzałka.

Odnośnik do komentarza

Ad3. Ten krzyż bez jednego ramienia to logo Rzeszowa (jako stolica Podkarpacia) W oryginale nie ma lewego ramienia a zamiast tego jest strzałka.

To akurat się domyśliłem, tylko właśnie w oryginale jest 4 ramiona.

Nie mam umiejętności grafika, ale może. spróbuj zostawić cały krzyż, a logo burgmani przesuń w górę lub w dół.

A tak po za tym na końcu i tak Saper powie:

Na początku przepraszam, za "wprowadzenie demokracji" i w związku z tym powstałego zamieszania.

:) :) :)

Odnośnik do komentarza

...

Sprawa druga: jak mozna omawiać taki ważny temat jak logo grupy regionalnej bez osobistego spotkania, o piwie już nie wspomnę :)

...

Niestety, też jestem tego zdania, że do omówienia takiego projektu trzeba się spotkać i pogadać osobiście w gronie osób zainteresowanych.

Na odległość to możemy sobie wycieczkę niedzielną ustalić.

Pytanie mam jeszcze natury ogólnej, czyżby to znaczyło, że na Zloty Burgmanii przestanę jeździć sam? Pytam, bo wydaje mi się, że logo grupy wykonuje się w celu zaakcentowania jej istnienia na tle całości, a na razie nie widzę sensu posiadania loga grupy aby pokręcić się dookoła komina.

Ale jak ustalimy, że ma być i dogramy szatę graficzną, to na Kongresie Burgmanii wystąpię do Ojca Dyrektora i Administracji o zatwierdzenie oficjalne.

...

A tak po za tym na końcu i tak Saper powie:

...

:) :) :)

i to mówi facet który powiedział: :clapping:

...

pracowników należy traktować jak pieczarki:

- trzymać w ciemnym pomieszczeniu,

- od czasu do czasu obrzucić gównem,

- jak któryś wystawi łeb - uciąć!

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam jeszcze natury ogólnej, czyżby to znaczyło, że na Zloty Burgmanii przestanę jeździć sam? Pytam, bo wydaje mi się, że logo grupy wykonuje się w celu zaakcentowania jej istnienia na tle całości, a na razie nie widzę sensu posiadania loga grupy aby pokręcić się dookoła komina.

Ale jak ustalimy, że ma być i dogramy szatę graficzną, to na Kongresie Burgmanii wystąpię do Ojca Dyrektora i Administracji o zatwierdzenie oficjalne.

Rozmawialiśmy na ten temat rok temu. Ciągle jest nas za mało, a 100 % frekwencji nigdy nie będzie.

Dla mnie np. jaki kolwiek wyjazd gdzie muszę się deklarować co najmniej miesiąc wcześniej w tym roku i prawdopodnie w następnym jest nie do zaakceptowania. Za mało mam "pieczarek" :)

A z tym logiem ? Może warto coś zrobić ? Dla mnie osobiście to tylko taki miły, dodatek - ale dla wielu młodych to może być bardzo ważna sprawa i może to przyciągnie jakieś nowe osoby. Sam widziałeś na ostatnim wyjeździe do Bóbrki że młodzież z którą mam kontakt przez syna podzieliła się na dwie grupy: enduro i ścigacze. Maxi niestety nie mają wzięcia. :(

Odnośnik do komentarza

Endriu, bo do maxi to trzeba "dorosnąć".

Co do loga to jestem zdania, że trzeba się spotkać i pogadać, bo na pewno pomysłów będzie więcej, zgodnie z zasadą, że ile osób - tyle pomysłów, albo więcej. Na przykład chodzi mi po głowie inna wersja.

Odnośnik do komentarza

OK, jestem za spotkaniem. Ale wieczorową porą - tak po 18:00. Jakieś propozycje ?

Jest np. taka Karczma "Pod Semaforem" w Bachórzu koło Dynowa. http://www.podsemaforem.pl/

Kolega Fajek jest z Birczy, my z Rzeszowa. Mniejwięcej w połowie drogi. Krosno, Łańcut nie daleko. Najdalej będą mieli z Dębicy i z Mielca.

Odnośnik do komentarza

, bo w tygodniu, to słabo to widzę.

To panie trzeba w aptece nabyć Gold luteina - ponoć czyni cuda :)

A tak serio, chyba masz racje, ja w tygodniu też mogę mieć problem.

Ale dajmy się wypowiedzieć innym. We dwóch to się możemy umówić na rynku w Rzeszowie. :)

PS:

Np. Gumis na pewno wyskoczy z Karczmą w Zawadzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie,

w tym roku pytam wcześniej - czy ktoś z regiony chętny na kalendarz Burgmani ?

Oprócz mnie oczywiście.

Proponuję zamawiać indywidualnie, a zorganizować tylko przesyłkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...