Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebna pomoc w Sierpcu w uruchomieniu pojazdu


nat

Rekomendowane odpowiedzi

Robsson w temacie "czwartkowe...." napisał:

Witam

Potrzebna pomoc

SlawoyAMD w drodze do Kazimierza Dolnego stanął w Sierpcu. Potrzebuje pomocy w uruchomieniu pojazdu bez kluczyka.

Nr tel do Sławka 604 061 705

Odnośnik do komentarza

Przed chwileczkom z nim gadałem jest w jakiejś stacji diagnostycznej i próbują odpalić Burgmana na krótko(bez kluczyka)

Jest tylko jeden problem brak kluczyka do zbiornika a paliwa na sto pare km.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławek już niedługo ruszy w dalszą drogę.

Wymontowano stacyjkę, odpalanie na patencie ;) korek wlewu paliwa otwarty siłowo i chwilowo zastąpiony uniwersalnym korkiem.

Prawdopodobnie w poniedziałek zawita do Stolicy (a wiem , że już jest pomocna dłoń ) celem dorobienia kluczyka.

Wiem też, że odebrał sporo telefonów ze wsparciem za co w jego imieniu dziękuję.

Myślę, że temat można zamknąć i oby takich tematów jak najmniej pojawiało się na forum ;)

Dzięki Bracia i Siostry - lewa w górę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem w Kazimierzu po tych przygodach. Jak kluczyk wysunął się ze stacyjki, nie pytajcie... Pewnie coś nie zadziałało w mechanizmie blokującym, i poszło... A kłopotu co niemiara. Za wszystkie telefony i smsy dziękuję, i już na drodze będę wiedział, co zrobić, by ruszyć dalej... W poniedziałek ruszam do Krzytra, ponoć ma jakiegoś magika, który dorobi kluczyk do zamka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...