Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

żegluje ktoś?

Ja, po długiej przerwie, wróciłem do żagli i właśnie z powodzeniem ukończyłem kurs sternika pierwszego stopnia. Nie wiem jak to teraz w Polsce jest, ale w GB trzeba zrobić level 1 i 2 aby móc samotnie pływać. Mam tu po nosem duży zalew, ze świetnymi warunkami. Wiatr 4-6 to w zasadzie tutaj norma a często jest 7-8. Raj dla żeglarzy i windsurferów.

Odnośnik do komentarza

Okazjonalnie żegluję: raz lub dwa razy do roku kilkudniowy rejs zaliczam, najczęściej Mazury. Moja córcia trenuje i startuje w regatach na okrągło, jest zawodnikiem klubu żeglarskiego i gdy ktoś znajomy dawno nie widziany pyta "a co u waszej Poli słychać" odpowiadam "dziękuję, dziecko jak zwykle w morzu" i z radością obserwuję całkowite niezrozumienie na twarzy rozmówcy. Niestety w jednej kwestii się nie zgadzamy: ja lubię leniwe, turystyczne bujanie na kabinówce a ją to nudzi i woli samodzielne pływanie typowo regatowe z moczeniem tyłka w lodowatej wodzie. Zobaczymy za 30 lat kto ma rację i czy zmieni zdanie :)

Odnośnik do komentarza

W jakiej klasie plywa corka? Osobiscie tez preferuje łódki i male jachty np laser2000 albo bahia. Z wiekiem pewnie mi sie zmieni na cos wiekszego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...