Skocz do zawartości
Forum Burgmania

jesienne szlify


Gość tuxedo

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, ja od ?rody też wylizuję się po szlifie. |lisko, kałuża, przede mn? czyje? czerwoniutkie "stopy" - nawet nie wiem sk?d się wzięły, hamulce - tylne koło w prawo a ja w lewo - reszta to już klasyka. Wynik - górna czę?ć ciała cała lekko potłuczona ręka uratowana przez kurtkę + stłuczony prawy kciuk. Z dołem już gorzej bo jechałem w cywilnych spodniach i butach (jak zreszt? zwykle po mie?cie) - skutek stłuczona pięta - jeden wielki siniak czy krwiak, starte kolano, obolałe udo. Koszty ortopeda + RTG + 15 zastrzyków (antyskrzepowych) + żele na stłuczenia. Skuter (od trzech tygodni jeżdże na elyseo 125) cały - ale trochę przytarte plastiki- koszt naprawy nieznany. Pozdrawiam wszystkich i ostrzegam przed "wyskakuj?cymi" z nik?d samochodami, pieszymi, kotami, psami i ufoludkami.

Odnośnik do komentarza
... i ostrzegam przed "wyskakuj?cymi" z nik?d samochodami, pieszymi, kotami, psami i ufoludkami.

spoko, spoko,

to tylko zwidy, jak znik?d to się nie przejmuj tylko jedĽ przez ?rodek - zobaczysz, że ich na prawdę nie ma :P no i zmień leki, albo zmniejsz dawkowanie - ja tak miałem, że wszędzie widziałem na żółto - to była jazda!

ostrzegam przed Methoxy Beta Carbolinem - zreszt? spytaj lamusa

a tak na poważnie to naprawdę trzeba już powoli zwalniać na zimę do garażu - chyba że jaki? zimowy zlocik... :angry::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...