Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypożyczalnie skuterów w Polsce - namiary i adresy.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem w trakcie planowania wyjazdu wakacyjnego z rodziną, który zamierzam spędzić w naszym kochanym kraju. Ponieważ jadę samochodem, a nie mam możliwości zabrania ze sobą skutera zacząłem przeglądać Internet w poszukiwaniu wypożyczalni skuterów w Polsce.

Okazuje się że w naszym kraju łatwiej wypożyczyć skuter śnieżny (zimą) i wodny (latem) jak zwykły jeżdżący na 2 kołach, nawet o pojemności 50 cm3.

W związku z tym moja propozycja jest taka aby w tym temacie zamieszczać informacje o wypożyczalniach które znacie w swoich regionach.

Szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem nic po za pytaniami w działach regionalnych.

Wiem że jeden z kolegów z forum ma taką wypożyczalnie na Mazurach, chyba w Giżycku.

Ja w tym roku wybieram się w Pieniny i nic nie znalazłem.

Pytanie do administracji - czy taki temat nie będzie sprzeczny z regulaminem – jak by nie było będzie to jakaś forma reklamy, choć zamysł jest zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

po wpisaniu w google " wypożyczalnia skuterów" wyskakuje trochę propozycji, znalazłam w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku

Odnośnik do komentarza

po wpisaniu w google " wypożyczalnia skuterów" wyskakuje trochę propozycji, znalazłam w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku

No właśnie: Warszawa, Poaznań, Kraków - czyli tylko duże miasta.

W Rzeszowie jak się bardzo uprę to wypożyczę motocykl (czy skuter - to nie wiem :)) w salonie dilera np. Hondy.

Ale spróbój pożyczyć skuter (nie wodny :)) w małej że tak powiem "turystycznej" miejscowości :(

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się w temacie.Faktycznie wypożyczalni skuterów jest jak na lekarstwo, jeszcze moda z południa Europy do nas nie doszła.Ale to chyba kwestia czasu.Jak coś to zapraszam do Giżycka, u mnie można wypożyczyć nie tylko 50 cc.(wodnych skuterów nie mam)

Odnośnik do komentarza

Odświeżam temat który sam kiedyś założyłem. Coś zaczyna się dziać w temacie.

Wczoraj przejazdem byłem w miejscowości Krasnobród na Roztoczu. W punkcie informacji turystycznej znalazłem ulotkę wypożyczalni skuterów.

Niestety nie ma żadnej strony www. Wypożyczalnia zlokalizowana jest w samym Krasnobrodzie na ul. 3 Maja 5/3. Do dyspozycji tylko skutery 50 ccm.

Cena za dobę (24 h) 100,00 zł od poniedziałku do piątku i 120,00 zł w weekend. Jakie marki i modele - nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Prowadzę wypożyczalnię w Gdańsk. Wprawdzie nie posiadam (jeszcze) skuterów ale mogę zaoferować motocykle, również 125 ccm. Więcej informacji znajdziecie na www.motorag.pl, dla forumowiczów będzie rabat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...