Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skradziono Motocykl...


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Heja...

Wła?nie sie dowiedziałem, że mojemu znajomemu skradziono motocykl...

Wiem, że to forum Maxi... Ale jest Nas tu troche luda z całej polski... Sporo osób przegl?da rózne strony aukcyjne itp. z ogłoszeniami... A nóz kto? co? zobaczy...

-->

"Heja.

No i przyszło na mnie, zajebali mi dzisiaj/wczoraj w nocy (04-10-2006) z garażu motocykl, moja niedawno nabyt? yamaszke. W razie zobaczenia czegokolwiek podejrzanego na allegro, bajzlu czy gdzie kto? co? wypatrzy w kolorach srebrno-żółtych to bardzo proszę o info. Telefon: 602469649, mail nizin22@poczta.fm ."

TDM'ka z rocznika 1997...

Fota-->

photo7_121.jpg

Jakby kto? co? widział... Bardzo proszę o info na komórkę b?dĽ maila kolegi... Lub do Mnie(505034467)...

Każdy z Nas kocha swojego sprzeta... Niezależnie czy ma biegi, czy ich nie ma... Mam nadzieję, że zrozumiecie i w miarę możliwo?ci rozgl?dniecie się w swoich okolicach w razie czego...

Pozdrawiam, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza

Rozumiem to doskonale, jednak jest to forum maxiskuterowe. Na razie nie bylo potrzeby robienia porzadku z ogloszeniami o sprzedazy np. samochodow, przedmiotow nie zwiazanych z 2oo(mimo, ze takie sporadycznie wystepowaly). Zrobmy, zeby tak pozostalo i nie powstal tu smietnik !scooter ...

Odnośnik do komentarza

Znalazłem kilka modeli w tym malowaniu i roczniku tym samym lub bliskim.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M286902

Ta mi dziwnie wygl?da bo tylko jeden plastik ma czarny ten z przodu a resztę nie !scooter .

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M131495 ta też podobna.

Nie znam się na turystykach prawie wogule ale tyle co z wygl?du to podobne s?.

Może to pomoże twojemu koledze !piwko .

Pozdrawiam djquest1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...