Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zemsta jest słodka...


Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś przytrafiło się jednemu z allegrowiczów.Jeśli to nie fake ,to trzeba przyznać, że jego "była" jest dość "oryginalna".

klik

Odnośnik do komentarza

Pachnie lipą, pewnie próba naciągnięcia na zakup kota w worku. Chyba, że.......................lepiej nie zostawiać karty kredytowej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Facet wie czym się różni bluzka od tuniki ? trencz od płaszcza ? ... lipą pachnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro się zna tzn. że z niego taki facet jak z koziej d.....y trąba.

Laska odeszła bo to zwykły gej.

Odnośnik do komentarza

Największa lipa to jest chyba to że laska użyła karty kredytowej gościa a on tego nie zgłosił jako kradzież oraz jak ona płaciła w tych sklepach nie swoją kartą ? A jak wypożyczyła auto ?

Odnośnik do komentarza

Laska odeszła bo to zwykły gej.

Gej to jeździ Ferrari i ma karte kredytową bel limitu - np. taki Elton John :)

A ten to mi wyglada na zwykłego pe.... - no wiecie kogo, ale teraz tak mówić nie wolno :)

Też mi to wygląda na "ścieme", ale dał mi trochę do myslenia :pinch: dobrze że u mnie limity 3 razy mniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Wielka ściema.

W życiu na jego kartę nic by nie kupiła a już na pewno nie wynajęła by samochodu.

Biorąc pod uwagę, że to tylko jego dziewczyna (nawet nie żona) to w grę wchodzą inne nazwiska. Nie przeszło by to aż w tylu miejscach.

A swoją drogą pracownicy Allegro powinni się zainteresować legalnością pochodzenia towaru.

Odnośnik do komentarza

Zwykły bajer dobrego handlarza, zapewne likwiduje sklep lub hurtownię więc dobry bajer w takiej sytuacji nie jest zły a być może znajdzie się jeleń na cały towar i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza

Z tym zakupem kartą przez inną osobę to bym się tak nie dziwił. Jakoś nie zauważyłem aby ktoś w sklepie specjalnie weryfikował dane posiadacza karty a od czasu chip'ów dość często kartę obsługuje się samemu, pomijając przy tym kwestię transakcji zbliżeniowych.

Ściemą jest brak możliwości zwrotu bez paragonu przy transakcji opłaconej kartą, wyciągów z karty raczej mu nie zabrała, a to wystarczy za dowód zakupu.

Odnośnik do komentarza

Handluję już na allegro od ładnych paru lat a to co tu widziałem śmierdzi lipą na odległość.Gość wrzucił kilka obskurnych fotek ma allegro i myśli ,że

kogoś zainteresuje tymi szmatami he he.

A jak ktoś chce ładne damskie ciuszki w rozmiarach od 42 do 56 to tak przy okazji zapraszam do mnie na pw .Jestem producentem -tak przy okazji ;-)

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...