Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spalanie Grand Dinka


jagroski

Rekomendowane odpowiedzi

Aż piękny w swej brzydocie, chociaż brzydszych jest mnóstwo, słyszałem skrajne opinie o jego spalaniu, więc ile Grand Dink pali? !scooter

PS Wiem, waln?łem byka i zamiast "k" na końcu jest "g". Wstydzę się jak diabli.

Poprawione :D

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jagroski... jakby? tak waln?ł byka w SM to by poprawili... tutaj też się czasem poprawia :D ale tylko czasem :D

Co do spalania Grand Dinka:

Znam dwie wersje: Jedna pochodzi od Marka Gadowskiego (Gadimex), który użytkował Grand Dinka przez jaki? czas. Nie mam powodu, żeby mu nie wierzyć. Twierdzi, że w mie?cie skuter spalał mu 4.5 l/ 100 i to przy normalnej, żeby nie powiedzieć spokojnej jeĽdzie po mie?cie.

Druga wersja pochodzi od M@rkiza- ten twierdzi, że skuter spala od 3.2 do 3.6.

Jemu też powinienem chyba wierzyć... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżdżę Grand Dinkiem od kwietnia tego roku, zrobiłem 11,5 tys. km, co tankowanie notowałem sobie ile weszło pod korek... tak więc :

lajtowa jazda z V=70 - 80 km/h po okolicach mego miasteczka 3,2

90 - 100 (wskazania licznikowe)3,4 - 3,5 przy V= 100 - 110 ok 3,6 przy 120 -130 3,8 na setkę. Pragn? tu zaznaczyć że mój styl jazdy jest "delikatny" czyli przy?pieszam spokojnie i staram się nie za często używać hamulców - zwalniam silnikiem. Wspomniane spalanie w trasie bo po mie?cie nie jeżdżę.

Mariusz - możesz CHYBA mi uwierzyć !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Twoim przypadku M@rkiz trzeba jeszcze wzi??ć pod uwagę jeden fakt... Twój skuter jeĽdzi jakby bez kierowcy :D .

Kurtka i buty Jagroskiego waż? podobnie do Twojej masy !scooter

Odnośnik do komentarza

Mariusz, ja co? Ci chyba zrobię !guns !scooter , byki walę tylko na kompie, ręcznie nie i nie wiem czemu, do |M błedów brak bo "W" sam poprawia. (może dla tego na klawiaturze ortografia moja własna nie działa !sciana ). Dzięki za wyniki, znajomy fotoreporter z GW jeżdzi na razie ET2-k? i chce co? nowego kupić, a spalanie jest również ważne.

PS Dobra, ja ważę 89 kg + ciuchy. Buty s? lżejsze, ale kurtka RETBIKE ciężka, więc sobie liczta hi hi hi !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz, ja co? Ci chyba zrobię ...

Jagroski... jakby? miał tak ze ćwierćwiecza mniej, trochę inna figurę, inne "uposażenie" oraz długie blond włosy to czemu nie !guns ?

W zaistniałej sytuacji pozostańmy jednak nadal na stopie przyjacielsko- koleżeńskiej... !scooter !sciana !wchair

Odnośnik do komentarza

TY |WINTUCHU, sam se załóż perukę, ja tylko dziewczyny!!!!!!! Nie poderwiesz mnie, nie uda Ci się!!! A skuterami i tak będę nadal jeżdził. !scooter !wchair !guns !guns !sciana

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mogę potwierdzić wersję M@rkiza.

W trasie, gdy licznik - mały oszust - oscyluje wokół 95-100 km/h, spalanie wynosi 3,2 litra. W czasie jazdy po mie?cie [Wawa, a więc korki, w palnik spod ?wiateł i za 150 m hamowanie] jako? nigdy nie przekroczyło mi 3,6 litra.

Tak więc wyniki 4,5 litra to jaka? przesada. Choć pamiętam, że przez pierwsze kilkaset km palił koło "czwórki"...

ps. Co do mojej wagi, to raczej niewiele większa niż szanownego kolegi M@rkiza !scooter

Odnośnik do komentarza

A wspomniany kolega fotopstryk kupił x-maxa i po co Wam zawracałem głowę? Może sam sobie kupię granda jak wygram w totka. :lol:

PS A jak wygram to,,,,,,,,,, :P:P:P:P a na koniec imprezowania :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...