Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyprawa nie do podróży ale w sam raz do zachodnioporskiego - I L L I N G E N


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    21

  • bilety

    7

  • koza5810

    7

  • minimi1

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Fajnie ... jest trochę fotek ... tak niecałe 1300 sztuk ... fajnie ...

Pierwsze 100 później już leci.

Odnośnik do komentarza

Maciek wielkie dzieki za wspomnienia przepieknych chwil razem spedzonych.U mnie przegladarka stanela na 1000 i ani drgnie a zostalo jeszcze 291 sprobuje rano . Rano tez pokaze zdjecia dla Poloni Saarlandu. Maja sie zjechac do mnie to bedzie okazja wszystkim pokazac. Maciek szukam jeszcze tej blaszki i nigdzie nie moge kupic.Bylem w warsztacie ale takiej nie widzieli .Musze podjechac do warsztatu Hondy. Moze tam dostane.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pewnie osiagnelismy jakies limity ilosci zdjec :wink32: . Postaram sie doszukac i poprawic. Jak cos to ustalilismy z Markiem wczoraj ze wytne troche flohmarkow aby sie Paryz zmiescil. Ze wzgledu na Rzela linii Maginota nie redukujemy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szacun dla każdego, kto doszedł do 1000. To już prawdziwe wyzwanie. ;)

Ale przerwanie orgazmu Rzelowi na 1000 zdjęciu, to sadyzm.

Odnośnik do komentarza

To był dłuuuuugi Rzelowy orgazm, ale dzięki Maćku za fantastyczne i dokładne fotki z linii- dzięki temu i mnie zapewniłeś duuuużo przyjemności

Odnośnik do komentarza

Czas na resztę :laughing: ...fotek. Teraz mamy komplet w dwóch częściach. Fort Casso na lini Maginota jeden z mniejszych, ale podobno najlepiej utrzymany. Trafiliśmy tam na świetnego przewodnika. Zaraz po forcie trafiliśmy na pokazy dużych modeli samolotów. Tu doświadczyliśmy czegoś dla nas niezwykłego. Po wjechaniu na parking zrobiony na polu podbiegł do nas młody człowiek z obsługi z czterema deseczkami proponując (zeby nie było - bezpłatnie) deseczki do podłożenia pod postawki, aby moto sie nie przewróciły kiedy będziemy oglądać pokazy modeli ! Był przygotowany na wiele motocykli sadząc z wielkości stosu deseczek. Czapki z głów dla organizatorów.

Drugi fort to Hackenberg jeden z największych, posiadający podziemne kolejki elektryczne w środku. Tam jest duża kolekcja broni strzeleckiej i mundurów. Miejskie zdjęcia po drugim forcie to Luxemburg. Potem bardzo malownicze zakole rzeki Saar. Kolejna grupa zdjęć jest z rownież malowniczo położonego miasteczka Oberstein z zamkiem na skale i kościołem wbudowanym w niszę skalną. Lokalni rzemieślnicy słynęli z obróbki kamieni ozdobnych. Następnie mamy troche zdjęć z Francji i Paryż. Kolejne miejskie zdjęcia to Trier. Jak widać w drodze powrotnej ruch na niemieckich autostradach pozwala na zorganizowanie pikniku na lewym pasie. Format jest 600x800, ilość około 1300. Mówią że wynagrodziłem sobie czas kiedy mój aparat miał 12 zdjęc na kliszy....ale wiecie nie mogłem tego zrobić Rzelowi i musi być komplet. Arek zrobił na bieżąco dobrą krótką relację a teraz mamy resztę fotek. Zapraszam do oglądania.

Warto zaznaczyć ze Zenek, nasz gospodarz, bardzo pomógł w planowaniu naszych wycieczek proponując miejsca do zwiedzania i udzielając cennych wskazówek przy ustalaniu dziennych tras za co serdzecznie dziekujemy!

https://picasaweb.go...197/ParyzITrier

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...