Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeszcze jeden wspólny weekend ?


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani posłuchajcie, mam pomysła !

Po powrocie z Burgmani byłem wyjątkowo wyluzowany psychicznie. W mojej głowie nastąpił maksymalny reset systemu. Czułem się na prawdę fajnie, nie myślałem o codziennych problemach, nie zaplątałem sobie głowy duperelami. Po prostu na całym wyjeździe było rewelacyjnie. W Świnoujściu oczywiście też było bosko.

Takie weekendowe wyjazdy to jest to !

Już na drugi dzień po powrocie ze zlotu błyskawicznie narodził się pomysł o nowym kolejnym weekendowym wyjeździe. Myślę o tym cały czas. Nie fajnie byłoby znów się spotkać razem ? Dokładnie mam na myśli naszą bandę ze Szczecina, mafię ze Świnoujścia i resztę kolegów i koleżanek z naszego województwa. O miejscu jeszcze nie myślałem, idealnie byłoby w miarę po środku między Szczecinem, a Świnoujściem. Na pewno coś się znajdzie. Jeśli chodzi o datę wyjazdu również temat do przedyskutowania, może pod koniec wakacji... Idealnie byłoby wyjechać w piątek po południu, wrócić w niedzielę jak wytrzeźwiejemy ;)

Zapraszam do dyskusji, wszystko do uzgodnienia. Każdy pomysł na wagę złota. Oczywiście nie wszystkim wszystko nie podpasuje, ale drogą kompromisu można sobie zorganizować na prawdę fajnego weekenda.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, świetny pomysł, ale my z Robsonem byliśmy pierwsi i szybsi... ;-)

Nam ten pomysł zrodził się już tydzień po Majówce i planujemy zorganizować kolejne spotkanie weekendowe w drugiej połowie września, o czym nawet informowaliśmy wstępnie kilka osób z GZ przed Burgmanią oraz innych już na samej Burgmanii...

Nasz plan przewiduje spotkanie dwudniowe: od piątku do soboty. Przyjazd popołudniem w piątek, biesiada przy ognisku, w sobotę rano śniadanie, wspólna przejażdżka, potem wspólny obiad, spacer, kawa, deser i powrót wieczorem przez Niemcy. Miejsce spotkania: przeurocze i przyjazne nam Świnoujście. Termin: 18-19 lub 25-26 września. Wstępny koszt pobytu ok. 70 pln.

Taki jest nasz pomysł...

Co Wy na to...?!?

Odnośnik do komentarza

Pomysł super ale może połączyć do niedzieli!!

Tak do Niedzieli bo to co proponuje Burgifan wymaga jednego dnia na "odpoczynek".

Odnośnik do komentarza

Was to jednak cały czas ciągnie do lasu :-) - a Maćka to już zaciągło kompletnie spotkaniami weekendowymi.

Przypomniałem, przypomniałem sobie to była Miroszka, powiedz Wiolce, że to była Miroszka

Odnośnik do komentarza

Najbardziej jednak pasowało by wyjechać w sobotę rano, a wrócić w niedzielę po południu. Na spokojnie, w piątek większość z nas i tak w robocie jest, a w sobotę rano każdy będzie miał nowe siły i dużo chęci :)

Odnośnik do komentarza

Was to jednak cały czas ciągnie do lasu :-) - a Maćka to już zaciągło kompletnie spotkaniami weekendowymi.

Chyba nie muszę mówić jak bardzo by nam było miło spotkać się również z Wami. Na prawdę, niezmiernie miło. Wiem że macie trochę km, ale Wasz super Burgi 650 da radę ;)

Szkoda że mieszkacie tak daleko, musicie się przeprowadzić bliżej :)

A tak w ogóle to mam jeszcze takiego małego pomysła związanego z Gnieznem, ale to może kiedyś... Na wszystko trzeba mieć czas i kasę niestety.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tak w ogóle to mam jeszcze takiego małego pomysła związanego z Gnieznem, ale to może kiedyś... Na wszystko trzeba mieć czas i kasę niestety.

Jeżeli chodzi o wyjazd do Gniezna to się piszemy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o wyjazd do Gniezna to się piszemy.

Jak Was ciągnie to będę musiał poważnie się nad tym zastanowić i coś zaplanujemy w centralnej Polsce -:). Do końca sierpnia w tym roku to już nici ale później zobaczymy. Dolecieć do Was to sama przyjemność oby tylko nie padało zaciekle - jak mnie znowu podpuścicie to całkiem możliwe że się znowu pojawimy.

No dobra nie musicie prosić już idę rozgrzać wierzchowca .... -:)

Marku spać Ci Zosia nie daje ("a bo Ci Taka da pospać..." -:)) czy nie warto się kłaść spać w ogóle że odpowiadasz o czwartej - spokojnej drogi na Waszej nowej wyprawie?

Ja się już powoli szykuję do Szwecji to sobie pogadamy po powrocie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętacie jeszcze Majówkę Zachodniopomorską...?!? Podobało Wam się...?!? Chcecie spotkać się ponownie w Świnoujściu...?!?

Powiem Wam, że już z Robssonem, Slawoyem i KriSSem pracujemy nad kolejnym, tym razem jesiennym spotkaniem GZ. :-)

Szczegóły wkrótce...

Odnośnik do komentarza

Oj tam, oj tam...;-) Nie obrażaj się ;-) Może wreszcie uda ci się dojechać do Swinoujscia bez żadnych przygód;-) W końcu wszyscy pamiętamy i dziękujemy za twój wkład w organizcjcie naszej I Majówki Zachodniopomorskiej. Brakowało nam (a przynajmniej mi) zwlaszcza Twoich fotek;-) No i oczywiscie Ciebie! Ale teraz może to nadrobimy na jesien;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znaczy się że ja już Wam nie jestem potrzebny ... tia ...

Elvis, nie trzeba było robić crash-testu. Boczne poduszki nie wypaliły i co? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znaczy się że ja już Wam nie jestem potrzebny ... tia ...

Elvis, Ty na razie jesteś rekonwalescentem, więc się kuruj i wracaj do pełni sił i 100% sprawności. Jeszcze się przydasz i będziesz potrzebny... Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

Ja bardziej myślałem o miejscu neutralnym, niż znów Świnoujście, ale nie będę wybrzydzał, skoro chcecie tam, to spoko, najważniejsze to spotkać się z Wami i znów posiedzieć do późnej nocy z maniakami podobnymi do mnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, a co rozumiesz przez miejsce bardziej neutralne...?!?

Świnoujście nie podoba Ci się, nie jest to fajne miejsce na spędzenie wspólnego weekendu, jakiegoś fajnego wieczornego spaceru nad morzem, odbycia wspólnej przejażdżki po malowniczych okolicach a nawet po drugiej stronie granicy...?!? Nie wspomnę już o wręcz legendarnej gościnności i uprzejmości miejscowych członków GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie wieczorny spacer zakończony kąpielą, bliskość plaży, mnóstwo atrakcji kulinarnych na promenadzie, osobisty urok Świnoujścia oraz ciekawe okolice no i krok do NRD a tam mnóstwo ciekawych dróg i miejsc na przejażdżki... Wszystkie te atrakcje skłaniaja i zachęcaja do organizacji jesiennego spotkania właśnie tam. Taka jest propozycja, są już podjęte pewne pierwsze czynności organizacyjne więc akurat to spotkanie zostanie zorganizowane w drugiej połowie września właśnie w Świnoujściu... Szczegóły już wkrótce. :)

Oczywiście jeśli ktoś z GZ ma inną propozycję czy pomysł na zorganizowanie spotkania w innym terminie i miejscu, czekamy wszyscy na oferty.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ja chcę jeszcze raz pojechać do Penemunde- ta elektrowna jest zajebista

Pojedziemy, planowana jest sobotnia przejażdżka po NRD...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...