Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • pgizi

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Po tych kilku dniach chodzą po głowie przemyślenia... i co: kurcze NIEDOSYT!!! spotkań, rozmów, że kogoś nie zobaczyłem, a był, nie pogadałem, nie uściskałem albo nie doszedłem tam gdzie trza, albo za mało czasu poświęciłem i jeszcze moc atrakcji i nie ze wszystkiego skorzystałem.

Było też bardziej smutne tło ośrodka i zarządzających nim, ale mimo wszystko wynagrodziła to atmosfera i atrakcje naszych organizatorów, które nie dawałay nudy.

Poniżej krótka fotorelacja - Burgmania 2015 w pigułce - z perspektywy mojego szklanego oka:

Po obowiązkowym zestawie obiadowym "PODRÓŻNIKA" i to bez lipy podróżnika...

ZloT0.jpg

... docieramy w grupach do miejsca przeznaczenia - piękne miejsce w otoczce "inszej epoki"

ZloT1.jpg

Ciężko było się spakować - ogrom bagażu i towarów, ale wyobraźnia nadrabiała..

ZloT2.jpg

Powitalne ognisko dawało radę każdej kiełbasce, a Upiorek już zaczynał czuwać nad pogodą :)

ZloT3.jpg

Mimo trudów organizacyjnych naszym "aniołom stróżom" nie brakowało pozytywnego nastawienia

ZloT4.jpg

...a dzięki temu i nam też..

ZloT5.jpg

Była scena i muza do białego rana

ZloT6.jpg

Jedną z atrakcji był wyjazd do Bydgoszczy na super przygotowany TOR.. i ta pogoda

ZloT7.jpg

Nasze rumaki zapamiętają to na długo, bo dostały w kość jak mało kiedy.

ZloT8.jpg

Przyjazd powrotny również nam dostarczył zaskoczenia. BMW - no człowiek nie odpocznie, tyle atrakcji, ech..

ZloT9.jpg

nowe maszyny, dobre nastawienie przedstawicieli marki i fachowe podejście...

ZloT10.jpg

...to lubimy!!!

ZloT11.jpg

ZloT12.jpg

Bobas dawał z siebie wszystko i energii miał do samego końca. Słuszne było - BOBAS na Prezydenta!!ZloT13.jpg

FREKWENCJA Zawrotna!!!

ZloT14.jpg

I moc była z nami!!!

ZloT15.jpg

Przez mikrofon Ewa z Wrzoniem sprzedawali swoją i nie tylko bardzo pozytywną energię LICYTACJA

ZloT16.jpg

I dowiedzieliśmy się co będzie najbardziej modne i pożądane w tym sezonie - już nie tajemnica:

różowy beret hitem sezonu

ZloT17.jpg

Była parada...

ZloT18.jpg

.. i podziwianie uroków regionu

ZloT19.jpg

Mroczne i chłodne bunkry z lat 80-tych

ZloT20.jpg

.. i poligonowe atrakcje

ZloT21.jpg

a w ośrodku sportowe atrakcje, to się działo

ZloT22.jpg

Kolega, który zebrał tzw. miód, potrzebował asysty, aby chłodzić temperament. oj

ZloT23.jpg

..najmłodsi burgmaniacy też nie narzekali

ZloT24.jpg

ZloT25.jpg

i ta atmosfera, oj rozbujana. do samego końca, będzie co wspominać i za czym tęsknić.

ZloT26.jpg

Jak się bawi BURGMANIA!!!!

ZloT27.jpg

Ostatniego dnia, późnym wieczorem Upiór zamieszał wodę, aby podziękować Wielkiemu za dobrodziejstwa pogody..

Niestety wykonał jeden ruch za mało i gdzie gdzieniegdzie następnego dnia popadało

I Szaman Burgmanii też przyczyniał się w rozczulaniach pogodowych, ale to już inna historia.

ZloT28.jpg

BURGMANIA była miód, malina, więc na koniec pokaże Ci jaki mam język pingwina...

ZloT29.jpg

Więcej fotek znajdziecie >>>TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I Zenek też się ociąga ;)

Asiu już coś wrzucam :) Nie ma tego dużo i troszki niewyraźne, ale .. do następnej Burgmanii się podszkolę z robienia zdjęć ;)

https://goo.gl/photo...DDeTWMviReUeRv9

Edit.

Jeszcze cosik w telefonie znalazłem:

https://goo.gl/photos/iEVuy2Bk4JZVbZnX9

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zenek dzięki :)

fajne zdjęcia, na tym wyglądam jakbym gnała po tym torze bardzo szybko ;)

SAM_6827.JPG

Arturas, Jordan fotki prima sort :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArturAsie, fota BV z przyczepą mnie rozwaliła :clapping: !

Dzięki wszystkim za "wspominki".

ArturAsie, fota BV z przyczepą mnie rozwaliła :clapping: !

Dzięki wszystkim za "wspominki".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Doskonałe zdjęcia :clapping: - dobrze, że jest ich tyle - będzie czym wypełnić długie, zimowe wieczory :)

Dziękuję za wspominienia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam, że chwilę to trwało, ale w końcu udało mi się wszystko podsumować i ustalić 8.gif

I tak na licytacji zebraliśmy gotówką 33.gif 4.783,56 zł i 20 centów 718.gif

I to jeszcze nie całość zebranej kwoty, do końca czerwca czekamy na zadeklarowane przelewy .

Ponieważ na podane poniżej konto wpływają różne składki na działalność forum, proszę o dopisanie w tytule przelewu Licytacja i Nick

2.gif

podaje nr konta:

Artur Mrugasiewicz

mBank 42 1140 2004 0000 3902 4531 5464

z adnotacją: Licytacja i Nick

Jeszcze raz chcę wszystkim którzy przyczynili się do tak znakomitego wyniku podziękować za empatię, za pomoc i za wielkie serce.

Nie po raz pierwszy udowodniliście, że można zawsze liczyć na Wasze wsparcie.

347.gif394.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam, że chwilę to trwało, ale w końcu udało mi się wszystko podsumować i ustalić 8.gif

I tak na licytacji zebraliśmy gotówką 33.gif 4.783,56 zł i 20 centów 718.gif

I to jeszcze nie całość zebranej kwoty, do końca czerwca czekamy na zadeklarowane przelewy .

Ponieważ na podane poniżej konto wpływają różne składki na działalność forum, proszę o dopisanie w tytule przelewu Licytacja i Nick

2.gif

podaje nr konta:

Artur Mrugasiewicz

mBank 42 1140 2004 0000 3902 4531 5464

z adnotacją: Licytacja i Nick

Jeszcze raz chcę wszystkim którzy przyczynili się do tak znakomitego wyniku podziękować za empatię, za pomoc i za wielkie serce.

Nie po raz pierwszy udowodniliście, że można zawsze liczyć na Wasze wsparcie.

347.gif394.gif

Nie spodziewałem się takiego wyniku i przebiegu aukcji.

Mogę jedynie powiedzieć „DZIĘKUJĘ” wszystkim którzy brali udział w licytacji, jej przygotowaniu, przeprowadzeniu, jak i pozostałym, którzy wspierają mnie w okresie choroby. Nie zawsze mój stan zdrowia pozwala na bycie z Wami, ale chociaż przez taki czas mogę być wśród Was.

Mam nadzieję że aukcja była dobrą zabawą i rozrywką w której się dobrze bawiliście i zachowacie pamiątki z licytacji.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...