Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania Nowy Jasiniec Poznań i okolice 125cc


Oli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum. W piątek około 13 wybieram się na burgmanie do Nowego Jasinca ktoś na 125cc może chce jechać ze mną? Jestem z Poznania ale może ktoś po drodze ? (Wracam w niedziele)

P.S wczesniejsza godzina mi nie pasuje .

Udostępniona trasa

Z Poznań do Nowy Jasiniec przez DW196.

2g 37 min (163 km)

1. Jedź DW196, DW241, DW247, DK5/E261, ... i DW244 do celu w: kujawsko-pomorskie

2. Dojedź do lokalizacji: Nowy Jasiniec

Aby wyznaczyć najlepszą trasę z uwzględnieniem aktualnego ruchu, wejdź na http://goo.gl/maps/wEils

Co myslicie o trasie?

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz trasy krajoznawcze to lepiej jechać traską przez: Skoki, Kcynia i dalej Nakło nad Notecią i dalej do Nowego - po co Ci Bydgoszcz po drodze.

Ja wyjeżdżam o 8:15 w piątek i lecę do Bydgoszczy na tor kartingowy na szkolenie i po zakończeniu lecę do Nowego J...

Odnośnik do komentarza

Ja wyjeżdżam w sobotę rano , jak ktoś jest chętny żeby się podłączyć to proszę o info , najszybciej i najpewniej na sms: 508-08-71-98 , pozdrawiam

p.s. Witaj Oli, fajnie że się zarejestrowałeś na forum ! i spokojnie tam na trasie , nie szalej ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedz w sprawie trasy. pojadę jednak jak mówisz Termi_N przez Nakło. Ominę korki w Bydzi.

P.S

arecki227 no szleć na pewno nie będę :) a i dziękuję za info w sprawie kufra ale jutro juz powinienem mieć swój ktory mam zamówiony... w razie gdyby nie dotarł przez święto to się na pewno odezwę ! Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...