Skocz do zawartości
Forum Burgmania

dzisiaj miałem wypadek


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

NIestety ale dzisja ja miałem wypadek a dokładnie szlifa. Starsznie się poobijałem mtotor cały plastki ok tylko do lakierowania.

Jakas kobietak katamaranem mi wyjechał pwiedziała "my?lałam że zd?ze " jadnak było inaczej.

Pozdrawiam i mam nadzieje że już więcej nie bedzie takiego tematu na forum

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na bezmozgi trzeba tez uwazac, zawsze wkurzaja mnie te tlumaczenia, "myslem ze zdaze", "o nie zauwazylem" a u mnie ostatnio bylo "przepraszam noga ze sprzegla mi spadla" :D:D

Grunt ze jestes caly, bo skuter da sie naprawic do tego na koszt debila. Walcz o kazda nawet lekko zadrapana czesc, nawet jak by wydawalo sie ze nawet jej nie widac i szkoda zachodu. Pamietaj ze plastiki sie wymienia a nie lakieruje. No i zycze powodzenia w odzyskiwaniu dlugu od ubezpieczyciela, bo ciezka droga.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jest jedno tłumaczenie, które załamuje nie: skrzyżowanie w kształcie literyT

- przecież jechałam/em prosto :D

- moja ulica była szersza! :D

Ręce, majtki i co? tam jeszcze opadaj?. :D

Odnośnik do komentarza

Witam po krotkiej przerwie !happybth

Ja niestety tez musze dolaczyc do poszkodowanych !happybth

Wczoraj ok 14 gdy jechalem do szkoly takze mialem "malego" szlifa !happybth

Dokladnie mam obdarte pare plastikow, dwa kolana, na szczescie kask, kurtka i rekawice uchronily mnie przed powazniejszymi zadrapaniami.

Zdarlem kask po prawej stronie, ochraniacze na rekawichach i kurtke, ale na szczescie ja jestem caly, choc bark mnie bardzo boli !happybth

Powodem mojej wywrotki byl ok 13 latni chlopak, ktory chcial sie popisac przed jakas dziewczyna swoimi umiejetnosciami i wyjechal mi Simsonem ok 2 m przede mna !happybth Ja zachamowalem, lecz iestety wpadlem w poslizg i ok 3 m przeszorowalem po asfalcie !happybth

Koles po fakcie zwial od razu z miejsca wypadku, ale na szczescie zapamietalm numery i szybko go znalazlem...

Zobowiazlal sie pokryc calkowity koszt naprawy, ale to i tak niestety niezbytmmnie cieszy, bo wolalbym nie miec wypadku i klopotow.

Pozdrawiam

asmo

Odnośnik do komentarza

!scooter

Witam po krotkiej przerwie 

Ja niestety tez musze dolaczyc do poszkodowanych 

Wczoraj ok 14 gdy jechalem do szkoly takze mialem "malego" szlifa 

Dokladnie mam obdarte pare plastikow, dwa kolana, na szczescie kask, kurtka i rekawice uchronily mnie przed powazniejszymi zadrapaniami.

Zdarlem kask po prawej stronie, ochraniacze na rekawichach i kurtke, ale na szczescie ja jestem caly, choc bark mnie bardzo boli 

Powodem mojej wywrotki byl ok 13 latni chlopak, ktory chcial sie popisac przed jakas dziewczyna swoimi umiejetnosciami i wyjechal mi Simsonem ok 2 m przede mna  Ja zachamowalem, lecz iestety wpadlem w poslizg i ok 3 m przeszorowalem po asfalcie 

Koles po fakcie zwial od razu z miejsca wypadku, ale na szczescie zapamietalm numery i szybko go znalazlem...

Zobowiazlal sie pokryc calkowity koszt naprawy, ale to i tak niestety niezbytmmnie cieszy, bo wolalbym nie miec wypadku i klopotow.

Pozdrawiam

asmo

Kuruj się szybko bo pogoda wci?ż sprzyja a szkoda zarnować tak pięknej jesieni :P

Co do popisów na skuterach dzi? widziałem kolesia z dziewczyn? na 50 bez kasków i w lekkich ubraniach ... w dodatku omijali szlabany na przejezdzie kolejowym :ph34r: Głupota to czy poprostu życie ich jeszcze mało nauczyło

Odnośnik do komentarza

Kochani!!!!!!!!!!!

Uważajcie, bo jakie? fatum debilizmu wylazło na drogi i chce wszystkie skutery poprzerabiać na zoomery. :angry !sciana : O, rymneło mi się. !scooter

Pozdrawiam, J. !wchair

Odnośnik do komentarza

Witam!

Dopiero teraz zauważyłem post o wypadku. Bardzo wspólczuje. Ja miałem wypadek na moim porzednim Dukacie w czerwcu tamtego roku. Baba mi wyjechała z podporz?dkowanej Clio i zatrzymała się na ?rodku ulicy. Udało mi się tylko zrobić mały unik i nie uderzyłem centralnie ale otarłem się o auto zdzieraj?c owiewki po jednej stronie, po czym wywróciłem się na drug? stronę. Okazało się, że babka jest koleżank? mojej mamy ze szkoły. Trochę się potłukłem ale nic wielkiego mi się nie stało.

Szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiej zmiany bolidu!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja po kilku stresuj?cych sytuacjach (bliskich wypadkom), zacz?łem jeĽdzić w kamizelce odblaskowej, jeżdżę w niej już od ponad miesi?ca, i co naj?mieszniejsze ... ludzie mnie widz?, a i tak dalej wyjeżdżaj? patrz?c sie prosto na mnie ... nie rozumiem tego ...

P.S. Trzeba zacz?ć jeĽdzić z wiatrówk? b?dĽ z nożem, i wszystkie oponki na skrzyżowaniu takiemu delikwentowi uszkodzić ... :)

Odnośnik do komentarza

zgodze sie elyskiem

czesto jest tak, ze ktos mi zajezdza droge......

a najciekawsze jest to, ze jak pierwszy raz wyjechalem na ulice w kamizelce, to mialem dzwona..... niestety z mojej winy :)

Odnośnik do komentarza
Kamizelka cudów nie czyni, jedynia lepiej widać jak zmieniasz koło w katamaranie, lub gdy zapisałe? się do policji, albo na budowę.

Jagorski nie przesadzaj :) , wieczorow? pora dużo lepiej widać delikwenta ubranego w takie ?wiec?ce łaszki ... niż tego całkowicie na czarno .... owszem kamizelka to tylko dodatek do Waszego bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza

Problem często nie polega na tym, że kieruj?cy samochodem nie widzi jedno?ladu, tylko na tym, że czę?ć kierowców olewa motocyklistów, rowerzystów, pieszych itp, itd i wymusza po chamsku pierwszeństwo.

Po prostu zdarzaj? się królowie szos w puszkach, którzy uważaj?, że na skuterze powiniene? spylać sprzed machy jego czterokołowego szrotu i ustępować mu drogi nawet je?li to ty masz pierwszeństwo.

Ot takia hierarchia na zasadzie - kto ma większego...

Jagroski ma rację na takie chamstwo nie pomoże ani kamizelka odblaskowa, ani nawet kogut zamontowany na kasku.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
O jejku jejku wypadki chodza po ludziach :) !tut

Majon... obiecywałe? już tego nie brać! !tut

Zaczynam się o Ciebie naprawdę martwić !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...