Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekend w Krakowie.


świderek650

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy Burgmaniacy.Wybieram się w czerwcu z plecaczkiem na weekend do Krakowa, czy byłby ktoś tak uprzejmy i podpowiedział, gdzie w okolicy centrum można się w miarę tanio przenocować. Z góry dziękuje za wszelkie info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak nie Żaczek to jeszcze w akademikach AGH są noclegi - nieco dalej od centrum. Wiem że w jednym akademiku tylko w miesiącach wakacyjnych są pokoje, ale może jak dopytasz to się jakiś już teraz znajdzie - Hostel Olimp.

Jest też budynek AGH na przeciwko poprzedniego chyba dostępny cały rok - Hostel Strumyk.

Przy obu budynkach są parkingi (mniejsze lub większe) więc nie będziesz musiał zostawiać skutera gdzieś na ulicy.

W samym centrum to wiem że jest hostel przy ulicy Zwierzynieckiej (5 minut spacerkiem na nogach do rynku głównego) (kiedyś kosztował 80zł/os/noc), ale to musisz poszukać, a i skuter będzie stał całkiem na ulicy.

Swoją droga nie jestem przekonany czy pytanie mieszkańców miasta o noclegi w tym mieście jest trafionym pomysłem ;P

ps.

Pytanie co znaczy "w miarę tanie". Jest jeszcze hotel (chyba z parkingiem podziemny dla gości) przawie przy Wawelu :).

Nie nie Sheraton :) chodzi mi o Ibis.

Jak tam przejeżdżam co najmniej raz na tydzień to widzę że mają czasem wywieszony baner "Pokoje ze śniadaniem od 99zł/os".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...