Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spot w tle z C1


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Rober masz czego żałować :) były uściski, ciasteczka, pogawędki, wymiana informacji ... szkoda, że tak krótko ale czas i pogoda goniły i najważniejsze ... główna atrakcja spotu - C1 - rwała się do drogi :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no niestety ja jeszcze pracowałem jak jechaliście po C1 :/ ale mam nadzieję że w czwartek........ :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

fajny spocik :)...ehhh żeby to człowiek miał więcej czasu :/

...miałby super wycieczkę...a przy okazji też na bezy się załapał :/

Kiosk piękny..

Odnośnik do komentarza

Bo z C jedynką, to każdy chce fotkę ;) ...

Edit: Aż nabrałem chęci "pocejedynkowania" ;) ... dobra Tmax zostaje w garażu, pogoda jest, radar opadów bez deszczu...

Trzeba ruszyć trochę C1 ;)...

Odnośnik do komentarza

Wielka szyba z wycieraczką i dach nad głową - znaczy deszcz w Pirenejach Tobie nie straszny...

Gratuluję Asiu nowego nabytku. Widziałem jak patrzyłaś na sprzęt Worlana na którejś Burgmanii, no i wypatrzyłaś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asia, gratulacje z nowego nabytku. Twarzowy ten sprzet i rarytas - niech Ci daje duzo przyjemnosci i przysparza jak najmniej zmartwien. :) ...to wczoraj sie dzialo..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielka szyba z wycieraczką i dach nad głową - znaczy deszcz w Pirenejach Tobie nie straszny...

Gratuluję Asiu nowego nabytku. Widziałem jak patrzyłaś na sprzęt Worlana na którejś Burgmanii, no i wypatrzyłaś.

na pirenejskie drogi jedzie burgman :) deszcz nie jest w planach ;)

dzięki :)

Asiu...Kiedy chrzciny i oblewanie nowego nabytku? :)

jak dojadę do Chudowa, ale kiedy to będzie ?? ;) ... kiedyś ;)

Asia, gratulacje z nowego nabytku. Twarzowy ten sprzet i rarytas - niech Ci daje duzo przyjemnosci i przysparza jak najmniej zmartwien. :) ...to wczoraj sie dzialo..

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To daj znać - przywiozę szampana...Zdecydujesz czy go wylać na czy potrzaskać o moto :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...