Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na zlot w Jasieńcu


mirdob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam ochotę przypiąć się do kogoś w drodze na zlot. Może jakiś wspólny start z Olsztyna dla tych którzy planują przybycie w piątek? Będzie raźniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Siemka !!! Nie wiem jeszcze dokładnie o której godzinie , ale postaramy się jak najwcześniej w godzinach popołudniowych 12-13 z Ełku wystartować z kolegą Moplic i kierujemy się na Olsztyn . Jeśli tobie Mirdob pasuje możemy się złapać w Olsztynie i dalej pokulać razem ?? Jak będę znał bliżej godzinę wyjazdu w piątek napiszę ci PM co i jak !

Odnośnik do komentarza

Ja i Boochos i może arturro73, też lecimy,tylko skoro Rafał i Leszek wyjeżdżają około 12-13,to nie pojedziemy przez Ełk i Olsztyn, tylko bardziej dołem, my chcemy wyjechać przed 8,może w drodze powrotnej polecimy razem...

Odnośnik do komentarza

Mamy jeszcze prawie 2 tyg może się uda i pojedziemy jedną grupą. Może jeszcze ktoś dołączy?

Odnośnik do komentarza

Jaroo wiesz czym u mnie jest podyktowana godzina wyjazdu ?? Godziny które podałem to tylko założenie i mogą ulec zmianie , także spokojnie :fish:

a więc czekamy,aż ulegnie zmianie ;-)
Odnośnik do komentarza

Witam-odwołałem wyjazd w czwartek,więc zabiorę się z Wami w piątek rano.Dojade do Białegostoku ,do Jaro4Setka i razem ruszymy dalej-taki tajno wojenny plan.

Odnośnik do komentarza

Witam-odwołałem wyjazd w czwartek,więc zabiorę się z Wami w piątek rano.Dojade do Białegostoku ,do Jaro4Setka i razem ruszymy dalej-taki tajno wojenny plan.

wygadałeś się, miała to być tajemnica :-), bądź w białym o 7 w piątek, spotykamy się na donaldzie wylot na Warszawę, o 8 z Szymonem spotkamy się w grajewie, i stamtąd spokojnie polecimy na zlocik... ;-)
Odnośnik do komentarza

małe sprostowanie, startujemy z Białegostoku o 7, spodkanie pod Donaldem, 8:20 jesteśmy w Ełku, spodkanie na stacji lotos,wylot na Giżycko, w Giżycku jesteśmy po 9,spotykamy się gdzieś tam,wszyscy razem jedziemy na zlocik,przez Olsztyn, tam też ktoś dołącza...po rozmowie z makim,on też postanowił do nas dołączyć po drodze,w miejscowości Łasin , Masz Krzysiek szczęście ,że to leży na trasie przejazdu :)https://www.google.pl/maps/dir/Gi%C5%BCycko/%C5%81asin/Nowy+Jasiniec/@53.6715267,18.7183535,8z/data=!3m1!4b1!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x46e187df0f40bd0f:0x42c485029fd2848c!2m2!1d21.7667341!2d54.036405!1m5!1m1!1s0x471d3470a941f96b:0x9cd40af0ef0e1093!2m2!1d19.0870908!2d53.5193613!1m5!1m1!1s0x4703033f42f74dfd:0xf6c2e33ae249758a!2m2!1d18.0330023!2d53.3484231!3e0

Odnośnik do komentarza

No to będzie niezła ekipa :). W Olsztynie na stacji będzie Bargacz. Przyjedzie się spotkać i życzyć szerokości .

Zatem do jutra.

Odnośnik do komentarza

Życzę wam chłopaki czyściutkiej dróżki , pięknej pogody , wspaniałej zabawy i mam nadzieję że za rok dojadę już z wami ! Pozdro Jac555 :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już po śniadanku - siedzę , przeglądam forum i czekam na ekipę która leci na Jasiniec .

Odnośnik do komentarza

No i w domciu... A właściwie, to ja już w trasie. Wielkie dzięki chłopaki przede wszystkim za cieple przyjęcie do grona, za wspólne piwkowanie i podroż tam i z powrotem. Byl to dla mnie taki pierwszy wypad i jestem pod wielkim wrażeniem, Muszę jeszcze popracować nad kilkoma szczegółami dotyczącymi wyposażenia i techniki jazdy :blush: (tutaj dziękuję za uwagi ze strony Moplica i Bartheeza). Mam nadzieję, że czas pozwoli nam się jeszcze w tym sezonie spotkać. Pozdrawiam i do zobaczenia!!! Jestem pod telefonem...

Mirek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...