Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wycieczka na plaże


subaru gtb320

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że jest wiele wariantów piątkowego spędzenia czasu na XI zlocie .

Mój plan z Natalią to wyjazd rano w piątek z ośrodka w kierunku bałtyku ,niech dwa kółka poczują ten jod docelowo myślałem o Sopocie .

Ja z Nati na 99% jedziemy pozwiedzać wybrzeże jak ktoś chętny to zapraszamy od ośrodka to jakieś 170 km.

ostatni raz na dwóch kołach tą trase zrobiłem w latach 90 na MZ

Odnośnik do komentarza

To dlatego nie płacisz za zlot, bo masz zamiar ten weekend spędzić nad morzem, myślę, że Ci co zapisali się na zlot, i uregulowania wpłatę , będą korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów :) życzę udanej wycieczki nad morze :)

Odnośnik do komentarza

To dlatego nie płacisz za zlot, bo masz zamiar ten weekend spędzić nad morzem, myślę, że Ci co zapisali się na zlot, i uregulowania wpłatę , będą korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów :) życzę udanej wycieczki nad morze :)

Za zlot jest zapłacone.

A nad morze wybieram się w piątek rano o 7:00 a powrót planuje koło 16:00 w ten sam dzień (a nie weekend)

Dlatego przylatujemy w czwartek

Odnośnik do komentarza

A to przepraszam, zmyliło mnie to, że jesteś zaznaczony na czarnej liście osób, które nie płaciły,widocznie nie było jeszcze edycji.ja i jeszcze kilka osób też planujemy małą wycieczkę, ale dopiero w sobotę popołudniu, najprawdopodobniej kierunek Toruń....

Odnośnik do komentarza

Na sobote jest sporo atrakcji przygotowanych przez organizatora. .

:) Ale życze udanej sobotniej wycieczki kierunek Toruń :)

Odnośnik do komentarza

Subaru - Jeśli planujesz odwiedzić Trójmiasto w piątek 5,06 2015 proszę daj znać Z pewnością znajdzie się grupa z S3M aby wskazać Ci miejsca które warto zwiedzić następnie zjeść jakiś fajny obiadek no i chłopaki z S3M również jadą na zlot do Jasieńca więc możemy pojechać razem

To tylko taka propozycja i jeśli Ci odpowiada daj znać Pozdrawiam z nadsamiuśkiego morza ?

Odnośnik do komentarza

Subaru - Jeśli planujesz odwiedzić Trójmiasto w piątek 5,06 2015 proszę daj znać Z pewnością znajdzie się grupa z S3M aby wskazać Ci miejsca które warto zwiedzić następnie zjeść jakiś fajny obiadek no i chłopaki z S3M również jadą na zlot do Jasieńca więc możemy pojechać razem

To tylko taka propozycja i jeśli Ci odpowiada daj znać Pozdrawiam z nadsamiuśkiego morza ?

Wielkie dzieki na pewno się jeszcze zgadamy i chłopaki z S3M gdzieś w drodze powrotnej mnie zgarną

Nie na co dzień z gór nad morze człowiek na dwóch kółkach jedzie .Pare fotek z córą przy plaży rybka i z powrotem do ośrodka .

Odnośnik do komentarza

I o to chodzi my jadąc w piątek na Burgmanię też za późno nie chcemy wyjeżdżać dlatego jak byś w miarę wcześnie dojechał do trómiasta Mogli byśmy Ci wskazać fajnie warte zobaczenia miejsca w 3M i po smacznym posiłku jechać na Burgmanię ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...