Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kolejny wypadek


ciachu

Rekomendowane odpowiedzi

W godzinach popołudniowych otrzymałem wiadomo?ć o wypadku do którego doszło w dniu wczorajszym w Łodzi. Poszkodowanym jest Monter307. :(

Na szczę?cie nic groĽnego mu się nie stało, ale cały czas przebywa w szpitalu im. Kopernika. Jest realna szansa, że być może jutro będzie już w domu. :rolleyes:

Do wypadku przyczyniła się fatalna nawierzchnia ulicy (kostka brukowa) oraz szyny tramwajowe wystaj?ce kilka centymetrów ponad poziom jezdni :angry:

Pozdrawiam

ciachu

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grunt ze wiekszosc to niegrozne stluczki. No coz jest nas coraz wiecej na drogach a wystarczy tylko jeden debil w aucie. Dzis takiemu tlumaczylem w aucie zeby patrzyl w lusterka jak zmienia pas, ale jak grochem o sciane, a potem zdziwieni ze ich wina. No coz zycze szybkiego powrotu do zdrowia, dluzej bedziesz walczyl z ubezpieczeniem niz leczyl rany, niestety :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Monter wracaj szbko do zdrowia , i jak będziesz już w domku to daj znać i napisz co Tobie dolega i jak do tego doszło . Co za seria jakie? fatum na koniec sezonu , a więc uważajmy wszyscy żeby nas nie prze?ladował pech

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Panowie i panie naprawdę skupmy się bardzie podczas jazdy i nie zrzucajmy wszytkich win na ktamaraniarzy. Takie jest niestety zycie motocyklisty, że sam musi siebie chronić, wiec chrońmy się jak najlepiej. Miałem o tym nie wspominać, ale wobec takiego zgęszczenia wypadków, napiszę to w dobrej wierze. Panowie z grupy |l?sk - wooolniej!!!. Widziałem was w akcji podczas drogi powrotnej s Firleja, kiedy za Jędrzejowem Majon zakończył prowadzenie grupy i został u Trebora. Wyprzedzanie pomiędzy dwa TIRY na drodze bez pobocza i inne takie to naprawdę nie jest dobry pomysł. W sumie nie wiem czy, gdybym ja nie robił jako hamulcowy, teraz nie robiliby?my zrzutki, tak jak na Komara, na którego? z Was :angry: .

Dobra a teraz możeci mówić do mnie- tato :(

Szerokiej i bezwypadkowej drogi. :(:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szybkiego powrotu do zdrowia :rolleyes:

A swoj? drog? tytuł tego w?tku... Cholera, jak sprawdzam na forum czy jest co?

nowego i akurat w "Głównym" widzę znowu ten tytuł to mam mieszane uczucia...

nowy w?tek czy stary ???

Starczy już tych "newsów".

pzdr

Odnośnik do komentarza

Wła?nie rozmawiałem z Mateuszem, wszystko jest w porz?dku za chwilę wychodzi ze szpitala, obserwacja nic nie wykazała :rolleyes:

Co do zwiększonej ilo?ci wypadków zwłaszcza na jesieni to już niedawno o tym pisałem:

powrót stada sfrustrowanych katamaraniarzy i wynikaj?cy z tego wzmożony ruch i korki.

Zmiana warunków psychometeorologicznych na gorsze,

Warunki na drodze, czyli mgła, rosa, li?cie, błoto itp.

No i styl jazdy !!!

Zgadzam się tu z Rafałkiem, niektórzy z nas jeżdż? tak jakby ich prawa fizyki nie obowi?zywały :(

Nie uwzględniaj? faktu, że jak oni widz? samochód to nie znaczy że i jego widz?.

A może tak być z różnych powodów: martwa strefa, psychika, stan zdrowia itd.

No i rutyna, niektórzy uwazaj? że jak cały sezon przejechali bez problemów to juz wszystko potrafi? :angry: A tu trzeba jeĽdzić czujnie tak jakby się dopiero wsiadło na sprzęta !

Kochani b?dżcie czujni i ostrożni, mnie tez szybka jazda sprawia frajdę, ale z umiarem !

Tak aby na kolejnym Bieszczadzkim Spotkaniu mozna było powiedzieć do każdego:

"widzo Was", a nie wydzwaniać do szpitali !

Pozdrawiam

RobB. :(

Odnośnik do komentarza

Całe szczę?cie że wracasz do domu w 1 kawałku.

Ale napiszę również od siebie parę kwa?nych (nie gorzkich) słów.

Oczywi?cie zgadzam sie z Robem i Rafalkiem. Rozmawialem tez na ten temat z Qwakim niedawno na zlocie. Spostrzeżenia s? jednakowe. WOLNIEJ I Z GŁOWˇ.

Welu -na prawdę wielu nieszczę?ć mogliby?ćie unikn?ć po prostu uważaj?c i przewiduj?c. Oczywi?cie zawsze sie zdarzy że pech podstawi nogę - ale jest to z 5% wszystkich zdarzeń.

Jak co roku i w tym także - namawiam wszystkich do czytania ksi?żek o tematyce "sztuki" jazdy na motocyklu. Uwierzcie że nie ma tam tre?ci szkodliwych dla posiadaczy 2oo. A ruszaj?c w drogę będziecie mieli o wiele większ? ?wiadomo?ć istnienia różnych niebezpieczeńst.

Pamiętajcie, że cel podróży kończy się, kiedy się do niego dotrze.!!!

więc spinać po?ladki, otwierać szeroko oczy i my?leć i przewidywać bo fatalny stan dróg mamy prawie wszędzie a te 2.6kg mięsa między uszami mamy minnymi po to by go używać.

piszę to wszystko pamiętaj?c również swoje niedojechanie na minizlot...

Odnośnik do komentarza

WITAM

Już w domu jestem i oczywiscie na skuterze przyjechalem

lekkie stray sa ale powinno byc dobrze

prawe lusterko połamane

wydech lekko wgniecony

lekko kierownica skrzywiona

wygieta klamka przedniego hamulca

ale jakos dalem rade dojechac.

A teraz co do samej KOLIZJA KOMUNIKACYJNA [tak to sie nazyw w szpitalu]

Chciałm szybciej dojechac do osi jezndni a ze szyny były wysoko nad jezdnia [WRÓBLEWSKIEGO od Jana Pawla do Politechniki] wiec przednie koło dostalo u?lizg nie podjechało i juz nie dałem rady opanowac maszyny.

Za mna jechal taksówkarz niestety nie zauwazylem jakiej korporaci i to on wezwal pogotowie po 15 min perzyjechali i zabrali mnie do szpitala tam przebadali i okazalo sie ze jestm caly tylko mam troch potlucznia puzniej wyslali mnie na obserwacje do KOPERNIKA i znowu badanie i wszystko w porzadku wiec poscili mnie do domu.

Ogolnie czuje sie dobrze i wszytskim bardzo dziekuje ze miłe słowa :rolleyes:

POZDRAWIAM WSZYTSKICH

ROZNIEZ ZYCZE WSZYTSKIM BEZ KOLIZYJNIEJ JAZDY

Odnośnik do komentarza

Szyny na Wróblewskiego zawsze były niebezpieczne. Zwłaszcza dla jdno?ladów. Qrna.... łózki tubylec z Ciebie. Powiniene? to wiedzieć.

Najważniejsze, że? cały.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i tak jest z polskimi drogami tu lataja tu wylaża kostk? tu kamieniami no dobrze ze nic sie nie stało poważnego. Wracaj do zdrowia i mam nadzieje ze potłuczenia szybko przejd?. Może przyszły sezon obejdzie się z nami łagodniej

a ty wracaj do zdrowia zapomnij o tym przykrym upadku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...