Skocz do zawartości
Forum Burgmania

plastikowe nakrętki


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :-)

Mam do Was wszystkich ogromną prośbę..

czy moglibyście wesprzeć mnie w zbiórce plastikowych nakrętek (potrzebne są wszystkie, które posiadają gwint).

Zbiórka tych nakrętek pomoże w uzbieraniu pieniędzy na leczenie i niezbędny sprzęt specjalistyczny dla 10 miesięcznego Kubusia z Jastrzębia Zdroju, u którego zdiagnozowano najgorszą postać rdzeniowego zaniku mięśni czyli SMA 1

Tu możecie przeczytać więcej o Kubusiu i jego codziennych zmaganiach w walce o każdy oddech

https://m.facebook.com/profile.php?id=401535156666776

Z góry dziękuję za każdą zakrętkę :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witejcie roztomili , mam tych nakretek trzy reklamowki , gdzie je dostarczyc .

a co to Andrzejku po ostatniej imprezie tyle uzbieraliście? Tak was suszyło? ;)

Odnośnik do komentarza

Andrzej jak możesz to zabierz je jutro do Chudowa o ile się wybierasz..my mamy w planach przyjechać. Damy jeszcze znać gdyby coś się jeszcze miało zmienić.

Pozdrawiamy :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , przywieza nakretki dzisiaj do Chudowa .

Witejcie roztomili , dzwonil mi Lion zeby nakretek nie przywozic to nie przywieza .

Odnośnik do komentarza

Kurcze sorki..nie daliśmy rady dzisiaj dotrzeć na spotkanie z Wami..

w przyszłym tygodniu postaram się zmobilizować Kristofa żeby szybciej z pracy wrócił abyśmy mogli zawitać w Chudowie i odebrać od Was nakrętki :-)

Pozdrawiamy :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , ja tez mialem dzisiaj trzy reklamowki nakretek a was nie bylo .

Odnośnik do komentarza

Niceman z Kristofem wybieramy się jutro do Żor i przygarniemy od wszystkich zakrętki..dzisiaj się nie wybieraliśmy bo trochę za zimno było dla naszego 3 miesięcznego szkraba

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Niceman przepraszam najmocniej, że to tak wychodzi ale niestety nie bywamy zbytnio często w Chudowie..ale jak możesz to zbieraj a ja w końcu je odbiorę ;-)

Odnośnik do komentarza

Żaden problem, wożę przy okazji ;), nie wiem tylko czy Andrzej dojechał bo miał pod kanapą nakrętki z wiadrem coli ;),

jak mentosów nie podjadał w drodze powrotnej z Chudowa to pewnie jutro w Żorach przekaże Ci swoje nakrętki, albo wyrwaną przez nie kanapę :angel:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...