Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2015 Nasze wycieczki w obiektywie


Bingo72

Rekomendowane odpowiedzi

Nastał nowy sezon w związku z czym zaczniemy zwiedzać nasze i nie tylko nasze rejony kraju,europy a może i świata.

Proponuję w tym miejscu umieszczać swoje zdjęcia i filmiki z wycieczek z np. krótkim info: kiedy, gdzie, z kim i inne informacje które uważacie za stosowne.

Odnośnik do komentarza

Gościnnie na ORS grypy Śląsk

wiosenne spotkanie motocyklistów Mników 2015

niebawem zmontuję coś z wyjazdu do Starachowic.

Odnośnik do komentarza

Fajna traska, bo sam często jeżdżę w okolicy Pienin, malowniczy kawałek z Harklowej do Niedzicy znany min. z serialu 39 i pół, nawrót w miejscowości Czerwony Klasztor zrobiony jeszcze przed kompleksem, od którego miejscowość wzięła nazwę. W Krościenku n.D. widziałem was naocznie, niestety byłem za sterami 400 (praca w turystyce ma to do siebie, że człowiek jest w pracy po to, by inni mogli odpoczywać). Następnym razem zapraszam na kawę. Aha, tankowanie w Krościenku na Orlenie nie jest najlepszym pomysłem, nie mają tam dobrych paliw.

Odnośnik do komentarza

Przesyłam link dla miłośników Bieszczad i Soliny...... czyli prawie dla każdego motomaniaka...właśnie koledzy z Krakowa tworzą nową atrakcję turystyczną na zaporze,

a niecodzienny sposób tworzenia największego na świecie dzieła z brudu można śledzić online..... nic tylko w weekendowy upał kask na głowę i znowu nad Solinę.....

Odnośnik do komentarza

Pod linkiem poniżej filmik z sobotniej wycieczki na Słowację.

Trochę długi ale zawsze można przełączyć na podwójną prędkość :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale super jest ten filmik z wycieczki na Słowację. A muzyka w tle po prostu rewelacja, kto jest wykonawcą? Dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza

Hej.

Zdjęcia z naszej krótkiej wyprawy po Alpach.

Krótka historia nasze wyprawy.

Niedziela 5 lipca, godzina 6, 00 wyjechaliśmy do Fusch. W godzina popołudniowych 16,30 zameldowaliśmy się w pensjonacie. Po zjedzeniu kolacji i kilku browarach usnęliśmy prawie jak dzieci. Wcześnie rano śniadanie i kierunek Orlego Gniazda (siedziby Hitlera). Ale zabrakło czasu. Za długo zeszło na statku pływającym po jeziorze Konigssee. Nic straconego, w przyszłym roku :msn-wink: . Wtorek rano kierunek Włoch. Zaliczone przełęcze w Dolomitach. Temperatura 45 stopni w dolinach. Wieczorem meldujemy się w pensjonacie w miejscowości Lana. Szybka kąpiel pod prysznicem i parę godzin w basenie z piwkiem. Środa pogoda burzowa, więc odpuściliśmy Stelvio, Padło na jezioro Garda, tam ma nie padać. Czwartek jedziemy przez Stelvio do miejscowości Bormio. Tam udajemy się do Livigno, potem do Szwajcari. Tak krótka narada i szybki przejazd do Austrii. Wieczorem witają nas w Fusch. Piątek kierunek dom, na Tomtomie ustawione na kręte trasy. Po 12 godzinach i przejechaniu około 450 km szukamy noclegu nad wysychającym Jezioro Nezyderskie. Sobota wyjazd do domu. Po godzinie 15 melduję się w domu. Licznik pokazał 3455 km. Jak coś pokręciłem, to koledzy poprawcie.

. Zdjęcia nie poukładane chronologicznie i zrobione na trzech różnych aparatach.

lin do zdjęć:

https://picasaweb.go...feat=directlink

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...