Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miałem wypadek :/


Gość scottie

Rekomendowane odpowiedzi

Ok godz 9 miałem wypadek w Krakowie na ul.Wielickiej

Niestety moja wina, po?lizgn?łem się na przej?ciu dla pieszych i nie było szans na opanowanie skutera !vampire

Straty cielesne?? Spędziłem dwie godzinki w szpitalu gdzie zawiozła mnie karetka, na szczesci okazało się tylko, że mam lekkie potłuczenia, ale mam sie zgłosić za pare dni na kontrole bo mnie strasznie boli noga i tylna czę?ć ciała...

Policja oczywi?cie przyłupała mi 300zł i 6 punkcików :rolleyes:

Skuter... nie bede narazie pisał bo go nie widzialem :/

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobrze ze nic ci sie nie stalo, a siniaki schodza po 2 tyg. Skuter da sie naprawic, zreszta tylko rzecz nabyta, zdrowie trudniej kupic.

Odnośnik do komentarza

Scottie, współczuje, ale dobrze że gnaty całe.

Pewnie się zamy?liłe? przed pasami, a kto? wła?nie próbował przechodzić,

stad ta paniczna reakcja i ?lizg?!

Nie da się ukryć, że wczorajsza piekna pogoda nieco usypiała.

Życzę szybkiej i mało kosztownej regeneracji sprzęta i powrotu na drogi.

Co? te Atlantice strasznie się ?lizgaj?, drugi mi znany też polerował glebę !vampire

Pozdrawiam

RobB. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i dobrze, że tylko tyle si stało...

Skuter ma AC, więc się wymieni pare plastików i tyle...

Maru? siedĽ w domu... Ekipa odwiedzaj?ca napewno się jaka? znajdzie :rolleyes: .

Pozdrówki, Kuba !vampire vel. Wypłosz !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wracaj do zdrowia, sprzęt się naprawi. Ważne że skończyło się tylko

na siniakach, tym niemniej nie ignoruj tego kolana...

Ja jak w zeszłym roku miałem dzwonka z katamaranem, skręciłem kostkę

ale "olałem" ten problem. Do tej pory mam z ni? problemy...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Paskudna sparwa. Zdrowiej i regeneruj skuter. Jestem pewny, ze ani jedno, ni drugo nie zajmie Ci duzo czasu.

Ja tez mialem w sobote kontuzje skuterowa, ale skonczylo sie na poszyciu reki i paru ryskach na sprzecie.

EDIT. Pasy to najgorsza rzecz dla jednoslada w Polsce. Ciekawe czemu w innych krajach uzywaja farby, ktora w wilgotne dni nie zamienia sie w lodowisko?

Wogole to panowie i panie trzeba by zaczac uwazac na siebie bo srednia kraks ostatnio niepokojaco wzrsla.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Pewnie się zamy?liłe? przed pasami, a kto? wła?nie próbował przechodzić,

stad ta paniczna reakcja i ?lizg?!

:rolleyes: jak to kto przechodził???

lato w pełni tej jesieni, więc pewnie jaka? lekko ubrana blondi !vampire

Szybkiego powrotu do zdrówka życzę i posłuchaj kolegi szorstkiego

Odnośnik do komentarza

Współczuje bo wiem że takie zdarzenia to nic ciekawego :rolleyes: sam zaliczyłem kiedy? podobn? glebę ale mi i skuterowi o dziwo się nic nie stało.

Pasy i inne malunki na drodze w deszcz zamieniaj? się w pułapki ... ze swojej strony radzę również uważać na zalepione jak?? brej? dziury które s? równie ?liskie ... tak jest tylko w polsce !vampire

Odnośnik do komentarza

No rzeczywi?cie co? z tymi pasami jest nie teges. NIe wiem, czy pamiętacie, ale parę lat temu superglina Dziewulski położył sprzęta na pasach i chyba nawet nogę złamał... Był wtedy posłem i miał się (jak Fakt pisał) bić z którym? tam z ministerstwa odpowiedzialnymz a te farby...

Odnośnik do komentarza
Gość andrzej998
:rolleyes: wyrazy współczucia..... wiem, że boli - sam ponad miesi?c temu zaliczyłem też glebę, gdy nagle z żywopłotu wybiegł mi pies pod koło... polecam kompresy z altacetu w żelu - szybko schodzi opuchlizna i siniaki. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza

Bardzo współczuję kolego Scottie.

Porusza mnie to tym bardziej, że sam dojeżdżam codziennie do Krakowa na skuterze.

Wcze?niej już kto? na to zwrócił uwagę, jazda po pasach i po malowanych na biało liniach, w szczególno?ci mokrych wymaga maksymalnej ostrożno?ci.

Odnośnik do komentarza

Zdrowiej mam... a skuter? sie wyklepie :rolleyes:

Pozdrawiam, Kamil.

PS Przy dojazdach do skrzyżowań zwracajcie uwage na rozlany olej. Często to nie jest jedna plama ale kilku metrowy ?lad... tak jakby kto? odkręcił kurek i se jechał. Głównie zostawiaj? je autobusy komunikacji podmiejskiej (prywaty).

Odnośnik do komentarza

Atlantic jutro bedzie w serwisie i do wyceny z AC, takze bedzie wygladal lepiej niz teraz !w00t bo mial kilka rysek...

Niestety pasy to przeklenstwo, juz pare razy mialem na nich poslizg, ale lekki a tu mnie tak zarzucilo ze nie bylo mozliwosc wyprostowac.

Na szczescie bylo paru milych kierowcow za mna i odrazu zatrzymali ruch na tym pasie, zebym nie musial z niego schodzic, jakies mile panie kazaly mi lezec i sie nie ruszac, nigdy nie wiadomo co i jak. Opieka pierwsza klasa :rolleyes:

No i pierwszy raz w zyciu jechalem karetka hehe !vampire

Odnośnik do komentarza

Scottie dużo zdrówka dla Ciebie, a dobrego fachowca dla 2oo !w00t

Najważniejsze, że Tobie nic groĽnego się nie stało :rolleyes:

Super, że do całego zdarzenia podchodzisz w sposób bezstresowy :P

Ps jechałe? na sygnałach ? !vampire

Odnośnik do komentarza

Współczuję dolegliwo?ci na ciele i chwilowych na umy?le (podejrzewam skrajne wqrw..na te cholerne białe pasy-szlag by drogowców). Siniaki zejd?, zadek przestanie boleć, a pojazd tyż da się odrestaurować. Trzymaj się w pionie. :rolleyes:

PS Gliniarze powinni dać mandat tym od pasów, ale to chyba nie w PRD (Polska Republika Dietetyczna) !vampire

Odnośnik do komentarza

Tak jechałem na sygnale :rolleyes:

Jagroski jak tylko wspomniałem policjantom o tym, że to pasy s? malowane tak, że s? bardzo ?liskie to mnie wy?miali :/ powiedzieli , że mam nawet nie żartować...

Najgorsze to to, że wła?nie chciałem sprzedać apkę, a takto musze poczekac do naprawienia wszystkiego i jak juz bedzie piekna i cała to ja wystawie !vampire

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Scottie szczescie ze jestes caly i zdrowy (lekkie otluczenia zejda :rolleyes: ). Zycze szybkiego powrotu do zdrowka.

P.s. Jak jechalem w 2004 do Leborka Helixem to jak ruszalem z pod swiatel wykrecilem "b?czka" na przejsciu dla pieszych od tamtej pory unikam bialej farby na drodze jak ognia.

Odnośnik do komentarza

Problem malowania -klejenia oznakowania poziomego na drogach jest bardziej zlozony.Mialem kiedys okazje rozmawiac z czlowiekiem ktory ma dosc duza firme zajmujaca sie min oznakowaniem drog i malowaniem-klejeniem "pasow" i poruszylem ten temat, okazalo sie ze oni zdaja sobie dokladnie z tego sprwe ale sa jakies normy ktore dopuszczaja takie a nie inne rozwiazania a oni nic na to poradzic nie moga.Zmiana norm nie lezy w gestji firm ktore wykonuja takowe oznakowania.

Walmy wiec do zrodla a jakie ono jest w tym kulawym panstwie wszyscy wiemy :rolleyes:

majon

Odnośnik do komentarza

Szczerze współczuje... i szybkiego powrotu do zdrowia.

Ja przeżyć nie potrafie żadnej ryski na skuterze i po takim czym? to by mnie chyba do psychiatryka wywieĽli.

A już wczoraj chciałem założyć temat o tych &%$(#$ pasach bo tez bym się na nich wyłożył jak wracałem z rajdu beskidzkiego !TAZ !OKK

Odnośnik do komentarza

Scottie ja rowniez Ci wspołczuje ale dobrze ze w tym nieszczę?ciu miałe? tyle szczę?cia ,że nic poważnego ci się nie stało,a siniaki szybko zejd? i zapomnisz o całej sprawie.Co do sprzętu to przeciesz rzecz nabyta i zawsze można j? naprawić. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i na skuter.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...