Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy dział - Nasze skutery


Alien

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przeglądając forum nie natrafiłem na taki dział "Nasze skutery" (jeśli jest to proszę o skasowanie propozycji) .

Będąc na innych forach moto takie działy były bardzo popularnie. Kazdy może sobie utworzyć swój temat w którym opisuje co robi ze swoją maszyną, wstawia fotki etc taki osobisty temat/historia danego forumowicza i jego jednoślada/dów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W tym miejscu można pokazać swój maxi -->> http://www.forum.burgmania.net/topic/9969-zdjecia-naszych-skuterow/

Rozbudowane galerie mają swoje dobre i złe strony... ale pomyślimy nad tym.

Odnośnik do komentarza

MaiuszBurgi, tak widziałem ten temat i fajnie że jest aczkolwiek (moje zdanie) jest to trochę taki worek ze zdjęciami . Tworząc oddzielny dział nie chdzi mi o to żeby tylko wstawiać fotki . Dany forumowicz zakłada własny temat gdzie opisuje historię przeprowadzone prace,serwisy i co tylko chce wkleja fotki aktualne, po jakiś modyfikacjach , zrobionych pracach etc odwiedzający taki temat forumwicze mogą wymieniać informacje , oceniać zdjęcia , przeprowacone prace wymieniać doswiadczenia czy spostrzeżenia itd, ale to juz chyba wiadomo.

No nic to tylko moja propozycja a co będzie to będzie , pozdro... B)

Odnośnik do komentarza

Ja Cie Alien popieram tez mi brakuje takiego działu, taki prywatny post o swoim skuterze/skuterach jak to ma więcej gdzie piszesz i rozmawiasz z forumowiczami...w tytule marka model rocznik i sobie piszemy co chcemy związanego z naszymi 2oo...

Odnośnik do komentarza

Też mi tego brakuje, na starym forum Mazdy, gdzie kiedyś się udzielałem, taki dział był i świetnie spełniał swoje zadanie.

Myślę że tutaj też by się sprawdził. Opcjonalnie można podzielić go na producentów (bo na konkretne modele, biorąc pod uwagę na jak różnych maszynach ludzie jeżdżą, to już mały overkill), ale to kwestia do przemyślenia. Popieram opcję "obiema ręcami" :)

Odnośnik do komentarza

Myslę że rozdrabniać takiego działu na modele czy marki nie jest specjalnie potrzebne ponieważ sztucznie dzieliłoby się posiadaczy różnych marek a w takim dziale jest to nie potrzebne .

Co innego w dziale technicznym można by stworzyć tematy o konkretnych markach w których można by znaleść informacje ściśle ukierunkowane na daną markę, na rozbudowanych stronach forumowych moto często spotyka się że w działach technicznych tworzone są poddziały konkretnych marek i dalej podpięte tematy np. napęd , elektryka , nadwozie ,ukl. hamulcowy etc...... i w takiej formule prosto i łatwo odnaleść miejsca oraz informacje o danej marce i poradach w danych dziedzinach, no ale to temat na inną historię i ku uwadze" wszystkich świętych" na forum.

Odnośnik do komentarza

Też mi brakuje tutaj takiego działu, oswajam się z forum, i strasznie brakuje. Ogólny wór jest dobry dla starych wyjadaczy forum.

Często ludzie dużo robią przy swoim sprzęcie, często fajnie się czyta takie tematy jak post za postem można przeczytać i zobaczyć coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza

To wszystko już istnieje, a wszystkim i tak nie dogodzi podział oraz umiejscowienie tematów.

Nadmierne "rozdmuchiwanie" forum z działem dotyczącym każdej pierdoły też nie jest rozwiązaniem.

Tu temat dotyczący naszych skuterów i ich fotek : http://www.forum.bur...szych-skuterow/

A tu wrzucamy nasze przeróbki i ciekawe "ulepszenia" : http://www.forum.bur...m-skuterze-cz2/

Odnośnik do komentarza

Bardziej przydał by się dział nasze skutery niż np. serdeczności. Kto co woli, ale każdy skuter to dla wiele osobna hisoria, jedni mają co opowiadać inni nie.

Odnośnik do komentarza

Sam bym taki założył temat o swoim jednośladzie, bo wrzucanie tego co się robi przy sprzęcie do wspólnego z dwóch podanych wyżej worów jest bezsensowne. Ja osobiście nawet tam nie zaglądam bo tam jest szwarc mydło i powidło

Odnośnik do komentarza

Spoko :) , nowy dział pt. "Nasze skutery", w którym każdy zainteresowany będzie mógł zamieścić opis swojego skutera, jego historię oraz fotki zlinkowane na ogólnodostępnych witrynach (żeby dodatkowo nie obciążać serwera obsługującego forum i stronę) zostanie niebawem założony.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Warto wspomnieć, że >galeria użytkownika< to miejsce gdzie prezentujemy kilka lub więcej zdjęć. Opisujemy pojazd wraz z jego historią, dokonanymi dotychczas oraz planowanymi modyfikacjami. Fajnie jak podamy też przebieg czy inne ważne szczegóły nt. danego egzemplarza. Mówiąc prościej - im więcej info tym lepiej. Jeśli zamieścimy "kaszana" spodziewajmy się hejtu ;)

Ładny egzemplarz z pewnością każdy pochwali.... bo w końcu taki jest cel tego typu galerii.

Odnośnik do komentarza

Nowy dział właśnie powstał -> http://www.forum.bur...-maxi-skuterow/

PS. Dział widoczny tylko dla zalogowanych oraz mających ponad 50 postów.

Przed wrzuceniem fotek i zamieszczeniem tematu, proszę zapoznać się z treścią informacji dołączonej do tego działu !

Nie rozumiem wytycznych co do korzystania z działu.

Ja mam konto na burgmani od 2005 roku (http://www.forum.burgmania.net/topic/2440-witam/), jednak dziwnym trafem nie mogę go odzyskać po zmianie forum i musiałem założyć nowe. Teraz, abym mógł odpisać swojego Nexa mam bezsensownie nabić 50 postów w innych działach ... aby móc pisać ? Zależy Wam na ilości postów, czy wartości merytorycznej postów... warto się zastanowić czy tędy droga :)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem wytycznych co do korzystania z działu.

Ja mam konto na burgmani od 2005 roku (http://www.forum.bur...pic/2440-witam/), jednak dziwnym trafem nie mogę go odzyskać po zmianie forum (...)

Być może miałeś tu kiedyś konto, okres "karencji" i zachowania konta wynosi 5 lat, co znaczy, że przez ponad pięć lat nie zalogowałeś się na forum. A temat "bezsensowngo nabijania" nie jest złożony... Patrzymy, staramy się takie posty wyłapać, ale użytkownicy forum widzą lepiej od razu takiego spamera i odpowiednio do takiej osoby podchodzą. "Odstemplowanie" jako idiota i troll dla nabicia paru postów i możliwości pisania ogłoszeń czy dodawania galerii?

Wydaje mi się. że jednak się to nie opłaca :D ...

Odnośnik do komentarza

Być może, ale przypominam sobie, że był inny problem z kontami - a w bajkę, że po 5 latach konto zostaje usunięte ja nie uwierzę. Kto pamięta, ten wie :)

Przepraszam za przypadkowość, mam nadzieję, że Was nie uraziłem :blush: :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie przypominam sobie aby na przestrzeni 11 lat były u nas jakiekolwiek problemy z kontami.

"Martwe dusze" są kasowane po określonym czasie. Ten czas to 5 lat.

Forum jest sprzątane, moderowane i pilnowane w sposób taki a nie inny.

Akceptacja naszych zasad nie jest obowiązkowa.

Wracając do tematu... Cieszymy się, że temat Galerie Naszych Skuterów przyjął się :)

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie każdy ma pamięć doskonałą.

Co w sytuacji osób, które więcej czytają, niż piszą ? Są na forum 2-3 lata, napiszą post raz na miesiąc, raczej obserwują. Też są tymi przypadkowymi ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i w ten sposób zaraz osiągniesz wymagany poziom 50 postów. Nie bywałeś na forum to Cie nie ma, nie trzeba pisać, tylko logować i wtedy konto nadal istnieje. Jeśli się mylę to proszę sprostować.

A swoją drogą dział jest fajny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...