Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Bike Show


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z tego co zapowiadaj? synoptycy pogoda w weekend ma być bardzo ładna.Temp ok. 5-7 stopni i słonecznie.Może by?my się tak wszyscy sprężyli i przyjechali na skuterach pod AWF na Marymonckiej???

Ja chyba zdecyduje się na jeden ?lad :D

Je?li jest kto? chętny to wpisujcie się.

Ps.Dla Klubowiczów Burgmanii będę miał naklejki klubowe.

Do zobaczenia ok. 12-stej w sobote na Motor Bike Show.

Odnośnik do komentarza

ja na pewno bede, ale w piatek - mam zawalony weekend, chyba ze w sobote rano (do 12),

ustalmy jakas godzine - moze cos sie zmieni :D

udalo sie jakos z ta wiosna :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Załoga z Lublina w sile czterech rosłych mężczyzn przybywa w sobotę ok.12.00 dwoma jedno?ladami pojemno?ci 1500ccm poł?czonymi w jedn? cało?ć i występuj?c? pod nazw? FORD AEROSTAR 3 litry, lub jak dobrze pójdzie to dożucimy jeszcze litrę i pomkniemy FORDEM EXPLORER 4 litry. :D

Czarny Burgman stoi jeszcze w paczce :D

Odnośnik do komentarza

Czy kto? wie do której godziny impreza jest dzisiaj, czyli w pi?tek?

Na oficjalnej stronie nie mogę tego znaleĽć (poza informacj?, że już od dzisiaj), boję się, żeby nie było jak zazwyczaj w przypadku targów: pierwszy dzień jest dla "specjalistów" - zwykli odwiedzaj?cy w sobotę i niedzielę.

:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moje informacje s? takie,że impreza dostępna jest dla wszystkich już od pi?tku...ja sam wybieram się dzi? ok. 12 stej na rekonensans a jutro powtórka :D

Podaje dokładne dane MBK 2004:

Targi otwarte s? w następuj?cych godzinach:

pi?tek od 12:00 do 18:00

sobota od 10:00 do 18:00

niedziela od 10:00 do 18:00

Hala AWF - Warszawa - ul. Marymoncka 34

Odnośnik do komentarza

Bylem, widzialem i nie zaluje. Moze nie tyle samej wystawy i pokazywanych na niej jednosladow(chociaz bylo kilka interesujacych nowosci) i juz na pewno nie akcesoriow moto ktore byly reprezentowane mniej niz skromnie. Nie zaluje ze wzgledu na mozliwosc odwiedzenia znajomych i milej zabawy :D .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...