Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przejazd rosyjskich motocyklistów przez Polskę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie wiedziałem czy założyć taki temat ale jak usłyszałem że w telewizji że kibole szykują się do blokowania ich przejazdu to się zdecydowałem.

Osobiście uważam że nie powinno im się tego zabraniać ale pod jednym warunkiem ..... że nie będą rozrabiać.

Sam nawet bym pojechał w jakiś miejsce w którym będą przejeżdżać aby ich pozdrowić LWG.

Odnośnik do komentarza

Niestety kibole to idioci i na takich idiotów liczy włąśnie Rosja. Tak naprawdę powinno isę ich zlać - jadą to jadą tak jak inni uczestnicy ruchu - totalna olewka i 0 rozgłosu czy obstaw policyjnych (SIC). Jak będą rozrabiać to na dołek i niebyło by problemu. Niestety, w Polsce idiotów nie brakuje.

Piotrek

Odnośnik do komentarza

Też śledzę ten temat i jestem zdania, że niepotrzebnie media sieją popłoch jakby co najmniej dywizja czołgów miała przejechać. Niech jadą gdzie mają jechać i tyle. Pozdrawiać ich nie zamierzam, skoro wielu z nich to rebelianci z Donbasu. Ciekaw tylko jestem na jakich maszynach jadą, skoro tacy anty UE - USA.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrawiać ich nie zamierzam, skoro wielu z nich to rebelianci z Donbasu.

To znaczy nie to żebym ich kochał albo co tylko po prostu pozdrowił jako motocyklistów i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli przejadą grzecznie, nie emanując agresją i nie eksponując za bardzo swoich symboli narodowych to nie mam nic przeciwko. Poza tym to ma być tranzyt. Faktycznie media i politycy zrobili swoje rozgłaśniając temat. Sam nawet przez chwilę uległem temu popłochowi. Po przemyśleniu stwiedzam jak wyżej.

Odnośnik do komentarza

Ja tam w dupie mam politykę

i

z każdym motocyklistą napiję się przysłowiowej wódki,

nieważne czy to Ruski, Abdul, Abraham czy też Bambi :laughing:

liczy się zamiłowanie do moto.

Odnośnik do komentarza

Uważam że na tym forum powinniśmy trzymać się od polityki z daleka.

Przejazd kolegów Putina uważam za prowokację mającą na celu wywołanie awantury. Wywróci się któryś na psim g...nie i w cały świat pójdzie krzyk, że w Polszy mordują dobrodusznych rosyjskich turystów...

Jeśli już zostaną wpuszczeni przez państwo polskie to powinna ich eskortować Policja, 10 radiowozów z przodu, z tyłu, laweta i do widzenia.

A bandzior na Harleyu nadal pozostaje bandziorem.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że trzeba to "olać" i nie "karmić" ich ego. Żadnych reakcji ani negatywnych ani pozytywnych. A debili którzy będą chcieli szukać zadymy i prowokacji po jednej i po drugiej stronie przykładnie ukarać. Trzeba bardzo uważać bo jak idioci podpalili budkę strażników pod ambasadą Rosji i obrzucili zaparkowane tam auta kamieniami to za kilka dni była podobna akcja w Moskwie. Z motocyklistami jadącymi do Rosji lub przez Rosję może być podobnie, ktoś niewinny może oberwać za przewinienia jakiś idiotów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tam w dupie mam politykę

i

z każdym motocyklistą napiję się przysłowiowej wódki,

nieważne czy to Ruski, Abdul, Abraham czy też Bambi :laughing:

liczy się zamiłowanie do moto.

:clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od kilkunastu lat MY jeździmy w drugą stronę - Rajd Katyński, nie słyszałem o blokowaniu przez Rosjan naszych motocyklistów.

Jeśli jakaś grupa idiotów w naszym kraju podpuszczona przez media (zainteresowani mogą sprawdzić kto rozpętał nagonkę na tranzyt przez nasz kraj "wilków") wyskoczy z jakąś blokadą itp. to nie będę zdziwiony jak w rewanżu Rosjanie odmówią wiz naszym motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W głębokiam poważaniu mam politykę, również jestem za opcją ich spokojnego przejazdu. A kiboli szukających zadymy na dołek 48h. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Sprawa nie jest skuterowa, na wskroś polityczna- nikt nikogo nie przekona do swoich racji, za chwilę poleje się tutaj krew. (Ktoś wypomni UPA, ktoś nawyzywa od złodziei zegarków czy zielonych ludzików i zacznie się nawalanka) proponowałbym zamknąć i nie poruszać dalej tematu- jest mnóstwo forum stricte politycznych, gdzie np kolegę z tegoż forum mogę wyzwać np od faszystów, albo komunistów bo do tego służą

Odnośnik do komentarza

temat proponuję zamknąć bo jest obarczony politycznym aspektem... polityka bydzi negatywne emocje i różni ludzi.. po co to komu na forum które jednoczy.. eh dajcie spokój nie róbcie rozgłosu bo to jest komuś na rękę.. :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdy tak popatrzę na sondę w necie, to połowa z nas - jednośladowców - ma głowę tylko do żarcia i strzyżenia!

A już przecież za parę tygodni nasze chłopaki będą jechać w kierunku Mongolii! Też będą blokowani?!

Tak się zastanawiam, czy 29.04.2015 nie jechać do Chałupek by ich (ruskich) pozdrowić.

Cała reszta, mym zdaniem, to tylko polityka, na której w ogóle się nie znam. Bardzo niezdrowa dla naszego hobby!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...