Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Beskidzka Jesień 2006


swider

Rekomendowane odpowiedzi

My?lę ,że wszyscy wrócili?cie do swoich domów cali i zdrowi jestem pod wrażeniem tego co piszecie. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim uczestnikom ,którzy zaszczycili mnie oraz dyrekcję GOŻ Fregata swoj? obecno?ci?.Jeżeli były jakie? niedoci?gnięcia z mojej strony to wybaczcie za rok będzie lepiej.

DO MIŁEGO ZOBACZENIA

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i nie tylko !!!!!

Odnośnik do komentarza

Widoki podczas rajdu zajefajne... Ogólnie impreza super jak już napisałem. Strasznie boli mnie to że nie zostałem dłużej.

Mam nadzieję że impreza stanie się cykliczna i uro?nie do rozmiarów Firleja bo jak narazie na południu nie ma imprezy stricte skuterowej

Tak trzymać ;)

Odnośnik do komentarza

Ze swej strony dziękiuję, że imrez była i że była taka wła?nie. F-anka też dziękuje i pozdrawia.

Wrócili?my szczę?liwie do domu. RobB'a i Zołzę pożegnałem w Piotrkowie. Pewnikiem też dojechali.

Powrót był do?ć "na skróty". Przez Wadowice, Trzebinię oraz Kielce. Razem z powodu rajdu stuknęło mi na liczniku 1003 km......

Nie ma jak impreza w zacnym gronie. Dzięki |wider.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

A i owszem, dojechali?my cało do domciu.

Piotru? jeste? naprawdę "WIELKI |WIDER" imprezkę przygotowałe? super, bawili?my się ?wietnie więc nic dziwnego że nie chciało się nam wracać prosto do domu.

St?d wypad najpierw na kremówki do Wadowic, a póĽniej do Kielc gdzie Państwo Banatowie ugo?cili nas ciachami i lodami - DZIEKUJEMY :P

|widerku na długo zostan? mi w pamięci widoczki z trasy, która opracowałe?, wrażenia smakowe z Kocierzy i nastrój sobotniej nocy - mogę tylko żałować że pi?tkowa mnie ominęła.

No cóż nie ma co bić dłużej piany FAJNIE BYŁO, dzięki Tobie i dzięki UCZESTNIKOM.

Jak rzucisz tylko hasło w przyszłym roku to rzucam wszystko i jadę :P !OKK

Pozdrawiam i ?ciskam Was Wszystkich

RobB. ;)

A Majon ;);) był padł z ręki kobiety !gora !TAZ :P

Odnośnik do komentarza

Dzieki Swider za super weekend. Szacuneczek za taka organizacje i to w kilka dni. Szkoda, ze nie moglem uczestniczyc w nocnych baletach, ale dzienne trasy byly super (nawet bylo lekkie enduro ;) ). Mam nadzieje, ze w przyszlym roku nie bedzie juz ran i gleb zlotowych.

Pozdrowienia

A dla Kubo - dzieki za szarloteczke.

Odnośnik do komentarza

Widza was :P

Wielkie dzięki dla organizatora za tak pięknie przygotowany rajd i to w tak krótkim czasie... |wider mam nadzieje, że to nie był pierwszy i ostatni rajd, bo miejsce i klimat południa jest idealny na impreze cykliczn? !OKK

Rob dziekuje, że po raz kolejny mogłam być Twoim plecaczkiem !gora postaram się odwdzięczyć... :P

Dla Zołzy vel Spidermana buziaczki :* :* :*

Majon kanapa była boska Zołza miała racje ;);) !TAZ

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Mamy dzis poniedzialek a ja dalej nie moge dojsc do siebie ;) ale od poczatku.

Piotrek wielkie dzieki organizacje, miejsce oraz towarzystwo na najwyzzszym poziomie.

Trasa rajdu rewelacyjna,widoki ktore zapieraly dech w piersiach !w00t

Byly wieczorne spiewy i musze sie przyznac ze jeszcze na zadnej tego typu imprezie nie bylem tak kulinarnie dopieszczony :P jednym slowem lodzio miodzio.

Noc z soboty na niedziele byla wrecz upiorna :rolleyes::P !vampire

;) do dzis mnie telepie tylko dlaczego????

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Trasa rajdu rewelacyjna,widoki ktore zapieraly dech w piersiach !vampire

A to może jakie? zdjęcia żeby inni/nieobecni/ chociaż oko :rolleyes: mogli nacieszyc

Odnośnik do komentarza
Witam!

Matador...podziel sie zdjęciami wszak postronni pomy?la ze prócz zwiedzania i jeżdżenia po okolicy nic nie robili?my :angry: .

Pozdrawiam

:( Matador mial zdjecia rozsylac na priv i nabral wody w usta i chyba nie popil i nie zagryzl.czekam jeszcze jeden dzien jak jutro otworze skrzynke i nie bedzie tam nic to :rolleyes::(:(

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Poprawcie ten bł?d w temacie bo mnie w oczy łechce od pocz?tku... Prof. Miodek nie jestem i ortogafii nie lubie... Ja wiem że Kicek pojechał do ameryki ale pierwszy człon nie musi być tak całkiem po polskiemu :lol::lol:

Poprawione na prosbe :) .

PS. Sam z siebie nie zmieniam takich kwiatkow :lol: .

dr.big

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, ni niestety moje fotki nie ukaż? się w tym po?ci mimo moich najszczerszych chęci ponieważ nie potrafię przeskoczyc problemów technicznych <_< .

Taj jak pisałem wcze?niej zainteresowanych którzy chcieliby dostac foteczki nagrane na płytce proszę o kontakt ze mn?.

Jeszcze raz w tym miejscu dzięki wielkie dla Wszystkich za ?wietn? atmosferę i zabawę oraz kapitalnie zorganizowany Rajd.

|wider, chylę czoła,

Pozdrawiam :)

PS. Przepraszam że tak póĽno ale byłem poza domem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...