Skocz do zawartości
Forum Burgmania

burgmania.net- błąd pod Operą


adam_us

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Wchodząc na forum z telefonu HTC przez przeglądarkę Opera wyświetliło mi komunikat że strona na którą chcę wejść jest złośliwa. Zrobiłem zrzuty ekranu i jutro postaram się je tu wkleić. komunikaty pojawiają się za każdym razem jak zmieniam stronę forum Burgmanii... Wtf? No i dodało dwa razy to samo więc os tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza

Możliwe ze strona została zainfekowana i wpadła do filtrów opery. Nie wpadła jeszcze w filtry Google więc opcje są dwie. Albo to pomyłka albo rzeczywiście coś tam ktoś wstrzyknął. W razie czego mogę pomóc rozwiązać problem. Ale podstawa to wyjaśnić przyczynę

edit:

Ja wszedłem teraz z opery i nic nie ma, możliwe więc, że to pomyłka

Odnośnik do komentarza

Włączę komputer i zajrzę w kod źródłowy o co może chodzić. Macie tak ja stronie głównej czy jakiejś podstronie? Czy wszędzie?

EDIT:

Ok problem nie jest w samej stronie tylko forum. Zgłosiła witrynę wyszukiwarka YANDEX (zdaje się że rosyjska). Nie widzę w kodzie nic wstrzykniętego i niepokojącego, więc możliwe, że jest to pomyłka. Właściciel domeny musi dostać się do katalogu opery i spróbować wyjaśnić przyczynę. Oni zwykle mają informację bo na jakiejś podstawie zgłoszenie zostało potwierdzone.

Odnośnik do komentarza

U mnie zdarza się to jak google znajdzie konkretny temat na burgmani i jak chcę wejść bezpośrednio na ten temat na forum pomijając strone główną burgmani, jeżli wchodzę po kolei strona główna, forum, konkretny dział wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza

Czy właściciel domeny Burgmania.net może zarejestrować się w narzędziach Google dla Webmasterów? Oni wtedy skanują stronę i informują gdzie jest problem w razie czego

Odnośnik do komentarza

Też mam problem pod operą.

Na innych przeglądarkach po wpisaniu burgmania.net bez www mam pusta strone, dopiero poprzez adres www.burgmania.net zaskakuje.

Górny header się rozjeżdża, jeszcze na żadnym sprzęcie mi się nie wyświetlił poprawnie (komputer, laptop, tablet, telefon, "kaklulator") zawsze coś jest rozjechane.

Przydałaby się aktualizacja forum bo skrypt już trochę łatek miał a to jest wersja 3.3.2, a ja rok temu zatrzymałem się na 3.4.6 nie wiem jaka jest obecna teraz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...