Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zlot gwiaździsty Częstochowa


karton

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się wybiera

Adaś tylko o której dacie myślisz 12 czy 19 kwietnia?

A tak czy inaczej to 12 ma być ORS ,a 19 będziemy wracać z Ryni i może być problem by zdążyć na mszę,więc w tym roku mnie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Karton oba terminy czyli 12.04 ( jarmark pod Jasną Górą) i 19.04 (Msza pod Jasną Górą czyli faktyczny zlot Gwiaździsty) w tym roku Nam się pokrywają z imprezami Klubowymi, ja w tym roku pass bo by trzeba było około 8 z Ryni ruszać.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

12-go wbijam się na ORS a 19 jest terminem wolnym po nocnej zmianie więc jak sie nic nie nawywija to jadę 19-go. Może nawet uda mi się zdąrzyć na 10,00 z Gliwic do Częstochowy...

Odnośnik do komentarza

Bylem w zeszłym roku i jak będzie pogoda to będę i w tym. Trochę wstyd skuterem ale ja jadę by się poklonic przed obrazem.

Wysłane z mojego SM-G900F

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bylem w zeszłym roku i jak będzie pogoda to będę i w tym. Trochę wstyd skuterem ale ja jadę by się poklonic przed obrazem.

Wysłane z mojego SM-G900F

wiesz co wydaje mi się że to nie bardzo na miejscu wypowiedż, jak się wstydzisz jeździć skuterem to sprzedaj go i po problemie .... po co się wstydzić

koniec OT

Odnośnik do komentarza

Powitać.

Ja z kolegą R2D2 wybieramy się jutro. Na FB dałem info to i tu sobię pozwolę wkleić :)

...Zbiórkę planujemy na godzinę 09.00 rano na parkingu Praktikera pod M1 Czeladź. Wyjazd do Częstochowy 09.30. Mamy 2h aby tam dojechać Także Wszyscy chętni, skuterzyści, motorowerzyści oraz motocykliści wbijajcie o 9 rano na miejsce zbiórki......

Pozdrawiam.

p.s.

Dziś byliśmy paczką w Chudowie :)

Foty do zobaczenia na moim profilu FB: https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1

Odnośnik do komentarza

nie wstydzę się jeździć skuterem.

Byłem wczoraj z dwoma kolegami na zlocie oni motocyklami ja swoim maxi.

Chodziło mi tylko o to, że skuterów bywa bardzo mało w stosunku do motocykli.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...