Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki regionu W-M


mirdob

Rekomendowane odpowiedzi

mirdob a ja mam pytanie ,czy pojedyncze egzemplaże koszulki i polaru weszły by w grę z innym logiem/napisem ??

Myślę ze z polarem nie ma problemu, gorzej koszulka

I jeszcze jedno małe pytanko . Czy są przewidziane koszulki damskie ?

O to muszę dopytać, bo facet pokazywał mi same unisexy

Dzisiaj bargacz pokazał mi dotychczasowe koszulki, polar i czapkę Jakość koszulek jest ta sama, natomiast polar... Gwarantuję że będzie o wiele lepszy. z resztą może bargacz coś o tym napisze. W każdym razie ten idealnie leży i nadaje się do noszenia pod kurtką. Na starych koszulkach grafika i tekst na żywo wygląda nie źle. Kwestia kolorów, polar poprzedni był granatowy, nowy będzie niebieski, bo granatowych facet nie ma. Natomiast koszulka??? wydaje mi się (ale tylko wydaje), że gdyby była niebieska to może by się fajnie komponowało, ale to starszyzna decyduje :).

Teraz lista chętnych. Do tej pory chęć wyrazili:

MAKI - 1 x koszula XL (będziesz żałował fajnego polarka :) )

jac555 - 1 x koszulka, 1 x polar XL

Bartheez5 - 1 x koszulka XL, 1 x koszulka XXL

Czekam na następne zgłoszenia, żeby mieć o czym z wykonawcą gadać!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mirdob

    24

  • jac555

    9

  • czaro69

    7

  • MAKI

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zapomniałem się spytać czy polar będzie miał czarne wstawki jak w projekcie. Jeżeli tak to polar XL i S oraz koszulki : XL i damska S

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem się spytać czy polar będzie miał czarne wstawki jak w projekcie. Jeżeli tak to polar XL i S oraz koszulki : XL i damska S

bargacz, polar jest dokładnie taki jak widziałeś, czyli bez wstawek, cały niebieski

Jedno pytanko czy koszulki które zamawialem będą pomarańczowe? ??? Gdyż wydawało mi się że będą niebieskie !

No właśnie sam nie wiem, bo jedni chcą zostać przy pomarańczowych inni coś nowego czyli niebieskie. :( Może każdy niech napisze jaki kolor uważa i większość głosów niech zadecyduje.

Ja jestem za niebieskim z pomarańczowym napisem.

Oto polar o jakim mówimy. Oczywiście logo będzie nasze, ale w tym samym miejscu ze względu na kieszeń.

123aa3cafc749ab2gen.jpg

Chyba ze nad kieszenią.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie podejmijmy jakąś konkretną decyzję odnośnie koloru koszulek! !!!!! Kto jest zainteresowany kupnem niech się zadeklaruje jaki kolor preferuje? ?? Jeśli chodzi o mnie to myślę żeby NOWE były NIEBIESKIE Z pomarańczowym NADRUKIEM

Odnośnik do komentarza

Podaj rozmiarówkę, bo nie wiem ile XXXXX przed L brać.....

A jaki rozmiar nosisz? Rozmiarówka jest standardowa. Ja nosze XL i polar pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie i Panie podejmijmy jakąś konkretną decyzję odnośnie koloru koszulek! !!!!! Kto jest zainteresowany kupnem niech się zadeklaruje jaki kolor preferuje? ?? Jeśli chodzi o mnie to myślę żeby NOWE były NIEBIESKIE Z pomarańczowym NADRUKIEM

Dla mienia - nowość ! czyli niebieska z nadrukiem orange .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Uaktualniam listę:

mirdob - 1 x koszulka XL, 1 x polar XL

MAKI - 1 x koszula XL (będziesz żałował fajnego polarka :) )

jac555 - 1 x koszulka, 1 x polar XL

Bartheez5 - 1 x koszulka XL, 1 x koszulka XXL

bargacz - 1 x koszulka XL+ 1 x S damska, 1 x polar XL + 1 x polar S

Odnośnik do komentarza

koszulki i ich rozmiarowka dla zainteresowanych:

meskie - S, M, L, XL, XXL

0006776032.jpg

damskie - S, M, L, XL, XXL

0006778912.jpg

i polar: M, S, L, XL, XXL, XXXL

0005382064.jpg

Odnośnik do komentarza

Napisz w cm, bo nie wiem czy brać XXL czy XXXL

to udało mi się znaleźć w necie:

stedman.jpg

polary:

wymiary.JPG

A co byście powiedzieli jeszcze na taka czapkę z niebieskim logo??? Ceny jeszcze nie znam.

0005676176.jpg

Odnośnik do komentarza

Czapki może można jeszcze zamówić u Siemika, natomiast dobrze byłoby mieć jakieś naszywki z nickami na polary.

Ok. Spytam o naszywki

Odnośnik do komentarza

witam ,dla minie koszulka męska 1szt. XL i 1 szt. 2XL ,koszulka damska 1 szt. L , polar męski 1 szt. XL ,wszystko w kolorze niebieskim z pomarańczowym logo ,nad czapeczką też by się zastanowił ,a naszywki z nickami jak najbardziej były by wskazane

pozdrawiam Kominiarz

Odnośnik do komentarza

Uaktualniam listę:

mirdob - 1 x koszulka XL, 1 x polar XL

MAKI - 1 x koszula XL (będziesz żałował fajnego polarka :) )

jac555 - 1 x koszulka, 1 x polar XL

Bartheez5 - 1 x koszulka XL, 1 x koszulka XXL

bargacz - 1 x koszulka XL+ 1 x S damska, 1 x polar XL + 1 x polar S

kominiarz - 1 x koszulka XL, 1 x koszulka XX, 1 x damska L, 1 x polar XL

Pomył z grupą krwi i nickiem uważam za niezły. Sądzę że haft bezpośrednio na polarze będzie najtańszy, tylko w którym miejscu? Postaram się w poniedziałek dać znać ile to będzie kosztowało, ale jak mi się nie uda to bądźcie cierpliwi, bo ostatni i następny tydzień jestem w ciągłych rozjazdach. Chciałbym, żebyśmy temat zamknęli do końca miesiąca, także zamówienia proszę przesyłać do 25.04.

Odnośnik do komentarza

Kolego "mirdob" ,lista uaktualniona a moje zamówienie nie wpisane !

Czyżbym sobie pocienił tym pomarańczowym kolorem :dontgetit:

Pozdrawiam ,stalone.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem w necie opis polaru quadowców oni mają logo stowarzyszenia na lewej piesi na prawej małą flagę biało -czerwoną a na prawym ramieniu nick i grupę krwi można by to od nich zmałpować i polarki były by cacy :blush:

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Możecie nas dopisać do listy na koszulki: męska 2XL i damska M. Kolor niebieski z pomarańczowym napisem jest OK.......bez polarów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...