Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i mamy kwiecień !


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze sprzedał ZACNĄ to śmigać nie mam czym :confused: , wspominali znajomi że dał dyla za granice a tu proszę jest . :clapping::fireman2:

Chłopaku pozdrowionka dla Was i dzięki za życzenia , szerokości dla ciebie czym kolwiek byś śmigał .

P.S.

Ja oczywiście widzę ZACNA w garażu , tylko Bogdana nie słuchaj :fireman2: , a tak przy okazji pozdro dla niego , trzymaj się .

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej naszej konferencji na GG mój komputer dostał wirusa, który został zainfekowany przez ten program.

Musiałem usunąć GG.

Odnośnik do komentarza

Zeskanuj AVASTem z poziomu uruchamianego systemu( po BIOSie) powinien wykryć badziewie i usunąć. Ostatnio, coś często antywirusy informuję o robaczkach.

Odnośnik do komentarza

U nas w Chojnicach też jest w tym samym dniu.

Ja muszę w tym czasie być w robocie w Kołobrzegu :blush: .

Pierwszy raz od wielu lat nie bedę na tak zacnej imprezie.

Odnośnik do komentarza

SIEMKA!!!! Zapraszamy!

Witam witam będę w Rypinie. :clapping:

Siemka! Czy ostatnio nie smigałes przez Rypin, bo parę dni temu mijałem się na Kościuszki z czarnym Burgusiem!

Odnośnik do komentarza

Byłem tylko krótko, musiałem się zwijać.

Muszę powiedzieć że super imprezę macie, nie to co nas w G-D.

Pogadamy innym razem, dopiero początek sezonu.??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś w Toruniu może polecić mechanika, który jest w stanie zdiagnozować usterkę w vespie et4 125cc? Kupiłem ją jesienią, ale dopiero na wiosne była jeżdżona i zauważyłem, że z silnika wydobywa się ostry świst, zwłaszcza przy prędkości 50-60kmph, wcześniej i później mniej dokuczliwy. Zupełnie się na tym nie znam, a nie chciałbym na ślepo postawić ją w warsztacie, w którym wymienią mi cały silnik zanim ustalą w czym rzecz. Poboczne pytanie - można z tym jeździć, czy lepiej sobie darować?

Ps. Pierwsze ciepłe wieczory i bodajże ze dwa dni temu miałem wrażenie, że więcej jest jednośladów niż samochodów na ulicach.. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie,

osoby, które zamawiały naklejki na koła dostaną je pocztą jutro lub w czwartek.

Szamocik, Twoje naklejki będę miał przy sobie.

Jak chcesz to oczyść koła ze starych naklejek, a te nowe nakleimy jak się spotkamy.

ALE JAJA, U MNIE WŁAŚNIE PADA ŚNIEG !!!

Odnośnik do komentarza

Będziesz miał cudne czarne odblaskowe paski z czerwonym napisem AN 650 :clapping: .

Wszyscy biorą napis Suzuki i dlatego zamówiłem Ci AN 650.

Twój Król jest wyjątkowy i musi odróżniać się od innych kolegów tej marki :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim. O co chodzi z zotwarciem sezonu bo nie jestem w temacie? Dla czego są dwa? Wybieracie się?

Pozdro

Dominik

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego są dwa otwarcia.

Będziemy na pewno na jednym z nich, ale nie wiem na którym.

Wypatruj zgrai wariatów na dużych skuterach w odblaskowych kamizelkach :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...