Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2015 w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Witam szanowną Brać Warmii i Mazur . Czas najwyższy obudzić się z zimowego letargu i szykować nasze 2oo do sezonu .

Widzę ,że pojawiło się sporo nowych osób w naszym regionie zarejestrowanych na naszym forum. Mam tylko cichą nadzieję że przyjdzie nam poznać kolegów na najbliższym kwietniowym kulanku ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W ramach Tabunady 2015 w dniu 25 kwietnia będzie parada motocykli w Olsztynie. Braliśmy w niej udział w czasie spotkań Warmińskich, które dwa razy organizowałem. Parada rozpoczyna się o godz. 11.30 (sobota) przy Centrum konferencyjnym w Kortowie (wylot na Warszawę). Może byłaby okazja do spotkania się. Mam nadzieję , że bedę mógł już dosiąść suzi. Od kilku dni zacząłem prowadzić 400, więc może do tego czasu zacznę na 200 (względy zdrowotne). Pozdrawiam i mam nadzieję , do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Chętnie przyjadę na Tabunadę i poznam kolegów. Bartheez5 widziałem, że planujecie kulanko 11 kwietnia, też z chęcią bym dołączył, ale na tę chwilę termin mi trochę nie pasuje. Kto wie, może się uda.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Na Olsztyn powiadasz? ?? Ciężko będzie bo mi w fabryce rozkład jazdy zmieniają z dnia na dzień. Rzuć jaro o jakiś termin pomyślimy! !

P.s. 19 kwietnia ( Niedziela ) mamy rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Stradunach

Odnośnik do komentarza

siema burgmanicy ,chętnie bym do was dołaczył ,ale narazie jestem uziemiony i nie mogę jeździć ,chyba że znajdę kierowcę to do was dołączę

pozdrawiam i życzę wesołych świąt i szerokości na drodze

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adaś Przyjacielu :) cieszę się, że czujesz się z każdym dniem lepiej i siadłeś ponownie do 4oo , o czym marzyłeś, zyczę powrotu do zdrowia i sprawności, pozdrawiam wdzięczny za wszystko co od Ciebie otrzymałem Przemek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

siema burgmanicy ,chętnie bym do was dołaczył ,ale narazie jestem uziemiony i nie mogę jeździć ,chyba że znajdę kierowcę to do was dołączę

pozdrawiam i życzę wesołych świąt i szerokości na drodze

A co się stało?? !! z komina żeś się zj..ł ?

Myślałem że nowemu Królowi kopnę w oponkę a tu taki dynks :blush: . :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedzie zając na motorze, wiezie jaja w wielkim worze,

za nim baran na Komarku bimber wiezie w dużym garnku,

kurczakowi dziób się śmieje nieźle w święta zaszaleje.

Bo Wielkanoc już nadchodzi wiec się bawić nie zaszkodzi,

lecz uważaj tez na kaca bo we wtorek czeka praca!

Zdrowych i spokojnych życzy Adam z Gosią

Odnośnik do komentarza

pare minut temu gosc na hondzie 250 zatrzymal sie przy mojej posesji wiec zagadalem, a wiec kupil owa honde nie dawno w bartoszycach i bardzo sobie chwali o modelu nie pisze bo sie nie znam a mysle ze bedziecie wiedzieli co to za model. gosc pochodzi z dziwnowa .pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam czy ktoś z z kolegów i koleżanek jedzie w tym roku na Burgmanie ? Chętnie bym dojechał ale dopiero w niedziele z rana i wieczorem wrócił do Olsztyna I pytanie czy ktoś będzie wracał żebym mógł się zabrać razem ? :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza

Jadą chyba wszyscy, ale w niedziele po śniadaniu to akurat jest pora powrotów i tam już nic nie będzie.Bądź chociaż w sobotę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czarek dobrze ci radzi żebyś był w sobotę, rano w niedzielę wiele osób będzie już wracać do domów

Odnośnik do komentarza

No to załamka ponieważ w sobotę 6 pracuję do 16 to zanim bym dojechał te 310km to i noc chyba będę musiał odpuścić w tym roku zjazd :blowup: Mam nadzieję że będzie okazja was spotkać i poznać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...