Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelki klubowe mazowieckie


Trenex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Trenex

    82

  • Alien

    12

  • Jack

    10

  • BladeRunner

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Ja poproszę rozmiar XL - kurtki mam XL i dość obszerne więc chyba bedzie ok . Czy konto i kwota z pierwszego postu aktualna czy czekać na sygnał? :-) Odebrałbym na spocie w cafe.

2 naszywki z nickiem równiez poproszę :-)

Odnośnik do komentarza

Z wpłatami prosze sie wstrzymać, ze względu na mniejszą ilość zamówionych rzeczy inaczej rozłożą się koszty wysyłki, całkowite kwoty do wpłat podam po zakończeniu zbierania zamówień.

Jeżeli chodzi o naszywki, proszę sprecyzować czy chcecie pojedyńcze z rzepem, czy podwójne z mozliwością doszycia drugiej części do kamizelki, np basia-janek żeby dodać grupe krwi musi zamówić naszywke podwójną, ponieważ nie ma spodu pod rzep.

Odnośnik do komentarza

Ja poproszę o dwie naszywki z nick-iem i mam pytanko czy jest tylko jedna wielkość naszywek na rzep ? bo tak się zastanawiam nad taką większą .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Małe sprostowanie : zamówiłem kamizelkę L , ale mierzyłem na spocie i jest za duża więc proszę o rozmiar M + 2 naszywki z nick-iem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pomierzyliśmy, pooglądaliśmy i w końcu podjęliśmy decyzję, że bierzemy :) poproszę:

- kamizelkę L + naszywkę z nickiem KAMIL

- kamizelkę M + naszywkę z nickiem NAT

Chcę przymocować naszywkę do kamizelki, ale nie wiem, czy potrzebuję z samym rzepem, czy podwójną (nie przyglądałam się temu wczoraj) :/ poproszę o pomoc i wybranie dobrej opcji :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pomierzyliśmy, pooglądaliśmy i w końcu podjęliśmy decyzję, że bierzemy :) poproszę:

- kamizelkę L + naszywkę z nickiem KAMIL

- kamizelkę M + naszywkę z nickiem NAT

Chcę przymocować naszywkę do kamizelki, ale nie wiem, czy potrzebuję z samym rzepem, czy podwójną (nie przyglądałam się temu wczoraj) :/ poproszę o pomoc i wybranie dobrej opcji :D

Rzep pod Nick bedzię juz przyszyty na kamizelce. Będzie Pani zadowolona :)

KAMIZELKI

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

2. Roni... - nick (ze spodem do przyszycia)

Odnośnik do komentarza

Chcę przymocować naszywkę do kamizelki, ale nie wiem, czy potrzebuję z samym rzepem, czy podwójną (nie przyglądałam się temu wczoraj) :/ poproszę o pomoc i wybranie dobrej opcji :D

Dobrze jest mieć możliwość odpięcia rzepa z loginem i schowania przed wzrokiem postronnych a nie upoważnionych ;-) Więc lepiej nie mocować naszywki na stałe.

Odnośnik do komentarza

Cześć

Ja poproszę

Naszywki na rzep : Nick--> BART1+ Naszywka grupa krwi ARh+(plus).

Rozumiem że rzep przyszywam do kamizelki i o do niego zarzepiam ;) naszywkę :blush:

Odnośnik do komentarza

Mnie by interesowała wersja Wielkopolska (nie wiem czy była kiedykolwiek taka robiona) i nie wiem jakie tam by było logo bo w przeciwieństwie do Waszej grupy w sekcji wielkopolska mało się dzieje..

.Równie dobrze zadowoliła by mnie kamizelka tylko z logo Burgmanii i standardowy napis - Maxi Skuterowy........

A jeśli była by taka możliwość to np..bardzo chętnie umieścił bym na kamizelce napis Kalisz lub Kaliszfornia :-) ale to nie jest niezbędne..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam! I mam pytanko czy można zamówić kamizelkę będąc z poza Grupy mazowieckiej.POZDRO!

Mirku, na kamizelce nie ma logo grupy mazowieckiej. W twoim przypadku musisz sie zastanowic jak ja odbierzesz. Pozostaje wizyta w W-wie, albo poczta albo na corocznym Zlocie, ale Trenex napewno cos wymysli :)

Odnośnik do komentarza

Mirku, na kamizelce nie ma logo grupy mazowieckiej. W twoim przypadku musisz sie zastanowic jak ja odbierzesz. Pozostaje wizyta w W-wie, albo poczta albo na corocznym Zlocie, ale Trenex napewno cos wymysli :)

Witam! Artur, dzieki za pod powiedz .najważniejszy jest w tym jednak odbiór ,może dzięki temu bedzie okazja pojawić się u Was na spocie albo poczta lub zlot ..Biorę sie za zamawianie kamizelek.POZDRO!

Witam serdecznie!proszę o zamówienie 2 kamizelek-rozmiar M.

naszywki na rzep:

STACHURSKI-grupa krwi 0RH+

MAGDA -grupa krwi 0RH+

grupa Kujawsko-pomorska

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza

Witam! Artur, dzieki za pod powiedz .najważniejszy jest w tym jednak odbiór ,może dzięki temu bedzie okazja pojawić się u Was na spocie albo poczta lub zlot ..Biorę sie za zamawianie kamizelek.POZDRO!

Witam serdecznie!proszę o zamówienie 2 kamizelek-rozmiar M.

naszywki na rzep:

STACHURSKI-grupa krwi 0RH+

MAGDA -grupa krwi 0RH+

grupa Kujawsko-pomorska

POZDRAWIAM!

Poproszę wzór Waszego loga.

Mnie by interesowała wersja Wielkopolska (nie wiem czy była kiedykolwiek taka robiona) i nie wiem jakie tam by było logo bo w przeciwieństwie do Waszej grupy w sekcji wielkopolska mało się dzieje..

.Równie dobrze zadowoliła by mnie kamizelka tylko z logo Burgmanii i standardowy napis - Maxi Skuterowy........

A jeśli była by taka możliwość to np..bardzo chętnie umieścił bym na kamizelce napis Kalisz lub Kaliszfornia :-) ale to nie jest niezbędne..

Mogę zamówić standard. Nie wiem czy macie jakies swoje logo.

Cześć

Ja poproszę

Naszywki na rzep : Nick--> BART1+ Naszywka grupa krwi ARh+(plus).

Rozumiem że rzep przyszywam do kamizelki i o do niego zarzepiam ;) naszywkę :blush:

Podstawe rzepa bedziesz miał juz przyszyta do kamizeli, do niej jest w standardzie rzep z nickiem.

Ja poproszę o dwie naszywki z nick-iem i mam pytanko czy jest tylko jedna wielkość naszywek na rzep ? bo tak się zastanawiam nad taką większą .

Chyba temat juz nie aktualny??

Odnośnik do komentarza

WITAM! Dzięki dobrym podpowiedziom kolegi Artura! Poproszę bez loga grupy.2-kamizelki M.

naszywki na rzep:

STACHURSKI-grupa krwi 0RH+

MAGDA -grupa krwi 0RH+

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza

KAMIZELKI

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

5. STACHURSKI - rozmiar M + grupa krwi 0RH+

6. MAGDA - rozmiar M + grupa krwi 0RH+

7. BART1 - rozmiar?????????? + nick + grupa krwi ARh+(plus).

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

2. Roni... - nick (ze spodem do przyszycia)

Odnośnik do komentarza

KAMIZELKI

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

5. STACHURSKI - rozmiar M + grupa krwi 0RH+

6. MAGDA - rozmiar M + grupa krwi 0RH+

7. BART1 - rozmiar?????????? + nick + grupa krwi ARh+(plus).

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

2. Roni... - nick (ze spodem do przyszycia)

WITAM!pozycja nr.5 i6 STACHURSKI i MAGDA prosimy na rzepy.POZDRO!

Odnośnik do komentarza

KAMIZELKI

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

5. STACHURSKI - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

6. MAGDA - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

7. BART1 - rozmiar?????????? + nick + grupa krwi ARh+(plus).

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

Odnośnik do komentarza

KAMIZELKI

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

5. STACHURSKI - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

6. MAGDA - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

7. BART1 - rozmiar?????????? + nick + grupa krwi ARh+(plus).

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

Trenex tak jak napisłaem Ci na Pw kamizelkę mam,

więc poproszę o same naszywki

Naszywka : BART1+naszywka grupa krwi ARh+(plus)

Odnośnik do komentarza

1. andrzejburg125 - rozmiar M + nick

2. Bomber - rozmiar XL + nick

3. KAMIL - rozmiar L + nick

4. NAT - rozmiar M + nick

5. STACHURSKI - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

6. MAGDA - rozmiar M + nick + grupa krwi 0RH+

7. xxxxxxx - rozmiar M (bez nick/ bez grupy krwi/ bez loga klubu na plecach)

NASZYWKI NA RZEP

1. basia-janek - grupa krwi - ARh (+) plus ////// 0Rh (+) plus (ze spodem do przyszycia)

2. BART1 - nick + grupa krwi ARh+(plus).(ze spodem do przyszycia)

3. MEGAMIX - nick

4. GANDALF - nick

5. KAROL - nick

6. WIKTOM - nick

7. PERŁA - nick

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...