Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Impreza Nowy |wiat - wawa


Przemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja wstawię się na 100%.

Oj Pablos na 2 kolach i chcesz sie wstawic :lol:

Tak na marginesie pewnie podjade, ale w niedziele na parade to nie wiem czy tak wstane w srodku nocy. To moj pierwszy weekend od mc gdzie moge sie naprawde wyspac :)

Odnośnik do komentarza

Proponuję w niedzielę spotkać się na Nowym |wiecie pomiędzy 10.30-11.00 na wysoko?ci ul. Chmielnej .... co by?my się poznajdowali jak będzie tłum.

Odnośnik do komentarza

Więc może ... 10.30 z pod Młyna ruszymy .... wiara co Wy na to????? kto się pisze ????

Sobota wedle uznania ......a ,

Niedziela 10.30 Młyn start .....

Odnośnik do komentarza

No i po imprezie na Nowym |wiecie .... tym co nie byli powiem jedno nie żałujcie ....Katastrofa na kółkach..... ;):P:P .

Poza tym że była okazja spotkać się z kilkoma znajomymi ... to nic więcej nie zasługiwało na uwagę

Kilka spostrzeżeń z mojej strony:

1.Impreza chaotyczna ...

2.Brak jakiejkolwiek organizacji (patrz niżej np.)

3.Uczestnictwo w paradzie płatne

4.Parada wygl?dała tak: puszczali po 5-7 motocykli jak się ?wiatła zielone na skrzyżowaniu pojawiły, potemjedni gonili drugich a nikt nie wiedziała gdzie jechać więc totalny rozgardiasz.

5.Zespół który został tam zaproszony do grania na estradzie to .... jakie? babki oszołomy co o muzyce wiedz? tyle co Ja o o naprawie Stacji Kosmiczne Sojuz.

Dobrze tyle wystarczy ... negowania ... niech już więcej nie robi? szkoda ich zachodu -TOTALNA LIPA

Odnośnik do komentarza

Mi sie podobały kurtki retbike po "crash testach" oraz wyprzedaż poreklamacyjnych ubrań u nich, mozna było sie ubrac za bardzo rozsadna cene. I jeszcze na stoisku Kymco nowy ATV przeprawowy o pojemnosci 500 , mam tylko nadzieje ze ma inny nie X.

Odnośnik do komentarza

Ano wła?nie to miała być imprezka na N|, a pewne typowe dla tego organizatora niedoróbki można pomin?ć milczeniem. Nireformowalny org. Mnie się podobało, bo....Bigu masz rację!!!!!!!!!! :rolleyes:;) !w00t :P !vampire

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...