Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Plac manewrowy w W-wie


Alien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Chętnie dołącze do was na plac manewrowy przy Tesco Połczyńska. Może w tygodniu zrobimy spotkanie i rundkę po okolicy ? podajcie dzień i godzinę kiedy wam pasuje.(nie mogę we wtorek i piątek) Pozdrawiam :clapping:

Odnośnik do komentarza

dziś przejeżdżałem samochodem na Powstańców i między BP i marketamie jest fajnie wymalowany plac manewrowy , mozna tam po śmigać . W poniedziałek po testuje bo jutro II zmiana i raczej weny nie będzie rano .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dziś przejeżdżałem samochodem na Powstańców i między BP i marketamie jest fajnie wymalowany plac manewrowy , mozna tam po śmigać . W poniedziałek po testuje bo jutro II zmiana i raczej weny nie będzie rano .

Alien. Ale odkryłeś Amerykę. Spójrz parę postów powyżej.

Plac manewrowy jest też na Powstańców Śląskich za Galerią Bemowo, dojazd od Piastów Śląskich, tuż przy BP.

Czasem tam ćwiczę. :wink32:

Roni a mogłbys sprawdzic to : https://www.google.p...c4124f8942bfaa5

Ewik własnie to wrzuciłem a jeszcze twojego nie widziałem :clapping:

W 2010 r. był to plac manewrowy użytkowany przez mieszczącą się obok szkółkę SARBO. Teraz wydaje mi się, że nikt go "zawodowo" nie użytkuje.....

Odnośnik do komentarza

Oj tam kolega Alien jest zaaferowany :) wiem jak to działa bo mam to samo. Natluklem od stycznia wiecej postów niż większość ludzi przez rok bo lubię sie poudzielać, a emocje z nowej zabawki czasem wyłączają spostrzegawczość.

Co do szkoły jazdy suzuki to ta 125 jest rzeczywiście dla salonówek ale ta zwykła już nie. Starczy zapłacić 150zl i już. Jako że w kwietniu odbieram konkretny sprzęt z salonu jako kompan dla suzi (też suzi ale z biegami ;)) to się zapisuję by się z nim oswoić w kontrolowanych warunkach :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał Malutki to była taka kontrola w realu :msn-wink: Skrystos coś w tym jest co piszesz o świeżakach , ale tu też jest rola doświadczonych forumowiczów aby zrozumieć tych pierwszych i ich lekką śrubkę i z przymrużeniem oka spoglądać na to co piszą (w końcu każdy z nas kiedyś zaczynał i miał podobnie) ale to tylko takie OT.

Jesli chodzi o placyk i wspólną jazdę to wtorek mam wolny i jadę śmigać a reszta tygodnia mam II zm. i mogę przed południem (o ile pogoda pozwoli) jak ktoś coś to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Alien to nie tak działa to raczej młody powinien poznać zwyczaje, a nie odwrotnie. Lepiej dbać o jakość a nie o ilość. Potem się zanim dotrzesz do konkretnych informacji musisz czytać kilka stron zbędnych postów.

Odnośnik do komentarza

ja z checią ale niestety juz nie bede mial o moze stety bo gosc zabiera go jutro!!

mam pare na oku do sprawdzenia ale az sie boje!!! narazie jedyny sesowny to od kolegi w piasecznie zielony kymko!! tylko budzet troche przekracza i moze byc ciezko z zakupem kurtałki :(

jak by sprzedawal bez "bambetli" to pewnie bym go przytulil ale i tak sie bije z myslami bo przez weekend obejrzalem kilka w okolicy i to jest jakas masakra co trupy sprzedaja!!!! szok!!! :(

wrzuce kilka w weryfikacji moze ktos cos pomorze :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam ! czy byliście na którymś z placów manewrowych ? Który jest dostępny dla ogółu ? Proponuję wtorek lub środę się spotkać i pokręcić ósemki :ninja: Podajcie kiedy i o której możecie to się dopasuję. Bliżej mam na Powstańców Śląskich. !scooter

Odnośnik do komentarza

Jako że pogoda była do bani to skuter stał w garażu i autem pomykałem , ale jak by jutro pogod była dobra to można się umówić koło 17 tej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK ! Jak nie będzie padać to jestem ok. 17 tej na Powstańców. Może jeszcze ktoś dołączy :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzięki Andrzeju ża miłe spotkanie i fajne śmiganie po placu manewrowym . placyk naprawdę dobry i sporo miejsca do jeżdżenia. Mam nadzieję że na następne kręcenie ósemek przyjedzie więcej chętnych, pozdro...... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Alien , nawet w czesie naszego spotkania na plac zaglądali inni użytkownicy i ciekawscy.Początek już jest , teraz trzeba zebrać jakąś grupę chętnych na wspólne wypady. Dzięki Robercie za wspólną jazdę :Jumpy: Do zobaczyska !

Odnośnik do komentarza

Ogłoszenie parafialne

Mam propozycję dla chętnych , moglibysmy w czwartek spotkać się na placu manewrowym (tym co ostatnio) na Powstańców Śląskich przy stacji BP o 17-17.30 , trochę po śmigać po placyku , po gadać i takie tam a potem można by (chętni) pojechac wspólnie na R66 na Prymasa tyś. na co tygodniowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza

NIestety odpdam dziś z pcacu bo po wczorajszym zapisaniu się na A mam na 18 umówianą wizytę na badania lekarskie , w związku z tym do zobaczenia na R66 na Prymasa o 19 tej ....

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Ja szukam coś bliżej - chodzi mi o okolice Gocławia. Za 1-2 tygodnie juz mysle ze po śmigam. Musze kupic kas i zarejestrować skuterek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak załatwisz formalności z rejestracją , a nie znajdziesz nic bliżej twojej lokalizacji daj znać i dołącz do nas na Bemowie.

Odnośnik do komentarza

Siema motoświry ?

Odświeżę trochę temat ósemek i slalomików

Czy wspomniane miejsca jak: 
parking Cmentarza północnego;
Centrum Kształcenia przy Mińskiej 1/5 
czy na Powstańców Śląskich (okolica WORD)
są jeszcze aktualne?
Pytam bo niby na mapach googl satelit je widać ale one nie są dla mnie wiarygodne. Powód? Np. obwodnica Marek jest nadal w planach a zjazd na Suwałki jest przez Marki - choć foty z 2019r

Zna ktoś jakiś ogólnodostępny plac po praskiej stronie miasta?
 

Odnośnik do komentarza

Co do placu przy Powstańców Śląskich to jeżdżą tam kursanci szkoły Sarbo. Jeżeli przyjedziesz w godzinach lub w dniu, kiedy nie ma szansy spotkać kursanta (ani instruktora), to nikt nie powinien mieć pretensji, ale w godzinach "roboczych" możesz trafić na 2-3 jeżdżących kursantów.

Co do Wólki to o ile nie pojedziesz tam 1 listopada, to powinno być spoko.

Znam jeszcze plac przy Urzędzie Gminy Bemowo, przy Konarskiego, tylko nie znam jego statusu, widziałem kilka razy, że było pusto:

https://www.google.pl/maps/dir/Konarskiego+29,+Warszawa/Urząd+Dzielnicy+Bemowo+m.+st.+Warszawy,+Powstańców+Śląskich+70,+01-381+Warszawa/@52.2389361,20.9142336,17z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471ecb1c09e7d987:0xe965e732b2eac442!2m2!1d20.9188026!2d52.2390336!1m5!1m1!1s0x471ecb1e7e7f488b:0xabc5d3170f365d7!2m2!1d20.914042!2d52.2386939

Odnośnik do komentarza

Namiastka (ogólnie dostępna) jest przed domEXPO Warszawa na przeciw pętli Żerań FSO. Zdaje się, że tam dawno już żadna lekcja nie jeździła ale część pasów się zachowała i widać dwie ładne ósemki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...