Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wszystko o MALAGUTI F15


Gość malguti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupilem sqter malaguti f15 firefox i chcialbym sie troche o nim dowiedziec a tak dokladniej co lac do chlodnicy, i do dozownika oleju(jaki olej jest najlepszy) i do silnika. Jest to moj pierwszy skuter wiec piszcie cos na temat tego sqterka ile wam wyciago i takie tam

Odnośnik do komentarza

Witamy, wydaje mi sie, ze niezbyt dobrze trafiles. To chyba nie to forum.

Raczej nikt tego nie wie, jaki szuwaks mozna lac i do dozownika i do silnika :lol: ...

Polecam forum tuningowe :) ...

Odnośnik do komentarza
Witamy, wydaje mi sie, ze niezbyt dobrze trafiles. To chyba nie to forum.

Raczej nikt tego nie wie, jaki szuwaks mozna lac i do dozownika i do silnika  ...

Polecam forum tuningowe  ...

Ale niektórzy jeszcze niedawno mieli 50 :lol: np. ja, więc troche jeszcze pamiętaj?.

Do silnika najlepiej lać Castrol r2 w syntetyku jeżeli silnik ma nieduży przebieg, jeżeli ma większy to może być to półsyntetyk.

A do chłodnicy ... najlepiej jaki? markowy produkt np. Dynagel ...

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze pamietaja, jednak nie ma co robic tu forum dyskusyjnego dotyczacego serwisowania 50- ek :lol: . Umowmy sie, maxi zaczynaja sie od 125ccm, a wszystko ponizej jest co prawda interesujace, jednak temat poruszony w tym watku nie nalezy raczej do bardzo wyszukanych i potrzebujacych natychmiastowej odpowiedzi :) .

PS. Chyba nie obraze nikogo, jesli powiem, ze rozmowy na temat smarowania, chlodzenia i serwisowania piecdziesiatek mozna prowadzic gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam dalej 50ccm i to z tym samym silnikiem co Ty, poniewaz Yamahe Aerox, czyli silniczek Minarelli Horizontal :)

Do dozownika najlepiej Castrol R2, a jezeli chcesz polsyntetyk to najlepiej Motul o ile dobrze pamietam to symbol 500 :)

Co do osiagow, to predkosc seryjnym to ok 80-85km/h realne i spalanie na poziomie 3,5l/100km :lol:

Pozdrawiam

asmo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...