Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje odejscie na emeryture


AndrzejMyslowiceS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witejcie roztomili , nastapilo apogeum mojego odejscia na emeryture , odbyla sie dzisiaj impreza pt. Oblewanie emerytury , byl obecny caly moj dotychczasowy dozor , koledzy z pracy mlodsi i starsi , byly prezenty , podziekowania i alkohol . W sumie nazbieralo sie 45 osob , ale impreza byla super i tak sie zakonczyla

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Ci dobrze :clapping: Nic tylko pogratulować.

Większość z Nas tak na prawdę to nie wie jak to będzie z ich emeryturą. Wszytko zależy od tych którzy siedzą na stołkach i decydują o tym jaki los będzie wszystkich innych. :confused:

No to teraz tylko jechać, jechać ,jechać i życzę abyś miał baaaaaardzo dużą emeryturę na duuuuużo paliwa do skuterka. :ninja:

Odnośnik do komentarza

To Andrzeju z wiosną rozpocząłeś dłuuugie wakacje. Tylko pozazdrościć...

Powodzenia w realizacji planów!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Andrzeju niech Ci się wiedzie na zasłużonej "pynzyji" obyś w zdrowiu i dobrym humorze "cyckoł" ZUS.....a czas na wycieczki....przecież masz extra premie czasu do każdej emeryturki a znając Twoje chęci do wycieczkowania i poznawania Świata będziesz umiał doskonale GO wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzeju niech Ci czas na zasłużonej emeryturze upływa beztrosko, spełniaj swoje marzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzeju .....spełniaj swoje marzenia :)

I nasze bo my nie mamy tyle czasu i możliwości co ty :msn-cry::msn-cry: :msn-cry: :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzieki roztomili , nie zamierzam spedzac emerytury przed telewizorem a pasji mam duzo byle zdrowie dopisalo .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzej młody emerycie, dużo zdrowia abyś mógł spełnić wszystkie swoje pasje i marzenia :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bycie emerytem to jeszcze nic ! Utrzymanie się z tej emerytury ! To jest wyczyn !

Nie mniej Andrzej życzę radości korzystania z zasłużonego odpoczynku .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Andrzeju na nowej drodze życia, dużo zdrówka i pieniędzy żeby na wszystkie pasje starczyło :)

Trzymam kciuki za powodzenia w zaplanowanej mega wyprawie z Xmarcinem.

Odnośnik do komentarza

Andrzejku życzę Ci jak najbardziej łagodnych zakrętów na nowej drodze życia . Zawsze tyle samo bezpiecznych wyjazdów jak i powrotów .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja ci życzę na tej emeryturze- dużo zdrowia i zdrowia i jeszcze raz pieniędzy na wymarzone wyprawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...