Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Brak zdjęcia profilowego.


kropkacompl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś wie dlaczego zniknęło moje zdjęcie profilowe ?

Dziś do południa jeszcze było. Dodam ,że nic nie zmieniałem.

Wgrałem zdjęcie drugi raz. Jednak samo zniknięcie zdjęcia bez mojej ingerencji jest dość dziwne.

Odnośnik do komentarza

A tak prawdę pisząc to akurat Twoją fotkę to widziałem, prawie tyle razy ile zaglądałem na forum. Kiedy to pisze, fotka jest. Może tylko Ty jej nie widzisz bo komp ma problem z internetem. To się zdarza.

Odnośnik do komentarza

A tak prawdę pisząc to akurat Twoją fotkę to widziałem, prawie tyle razy ile zaglądałem na forum. Kiedy to pisze, fotka jest. Może tylko Ty jej nie widzisz bo komp ma problem z internetem. To się zdarza.

Do południa fotka był. Teraz jak odpaliłem kompa fotki nie było. Więc wgrałem ją ponownie. Co do problemu z łączem to nie sądzę bo na telefonie też fotki na forum nie było widać. Nic może to jakiś błąd serwera.

Odnośnik do komentarza

Wgrać na nowo i po problemie. Nie do zdiagnozowania (nakład czasu) to, co stało się (ewentualnie) w systemie.

Edit: Widzę, że Tetsuo wyjaśnił w międzyczasie ten problem :) . Czyli dotyczy to użytkowników mających za avatar wgrany gravatar...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mnie się to też kiedyś przytrafiło, z niewyjaśnionych przyczyn zniknęłam, ale nie ze mną te numery ;) uparta jestem ;) wgrałam się i jestem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Problem ze zdjęciami rzeczywiście był. Wczoraj około południa, przestawiałem opcje w związku z pojawiającymi się u niektórych użytkowników błędami avatarów. W skrócie - wyłączyłem użycie Gravataróv...

Jeśli komuś się wywaliło to proszę o ponowne dodanie.

Odnośnik do komentarza

Wgrałem nowy bo to nie problem. :)

Myślałem tylko ,że to jakiś większy problem z serwerem.

Dzięki za informacje i przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...