Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show 2015 - Poznań 10-12 kwietnia 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Koledzy,

już niedługo największa impreza motoryzacyjna w kraju...

Największe motoryzacyjne targi w Polsce "MOTOR SHOW Poznań 2015"

Czy byłby ktoś chętny z naszej GZ przejechać się do Poznania na jeden dzień...?!? Może w piątek, albo w sobotę... Co Wy na to, próbujemy zorganizować jakąś grupę...?!?

Pozdrawiam i zostawiam temat do przedyskutowania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No chyba nie muszę mówić że ja oczywiście jadę :D

Maciek, zobaczę moze i w tym roku uda mi się załatwić zaproszenia. Jakby coś, dam znać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zwykle nie mam grafiku i nie znam jeszcze rozkładu jazdy... Jeśli bym się zdecydował, to tylko na moto. Przyjemność przejechania około 400 km bezcenna (w jedną stronę)...

Odnośnik do komentarza

Możemy się zgadać, może jedzie coś ze Świndeminde przez Szczecin, a po drodze Elvis wskoczy. Kiedyś jeżdziły chyba na Przemyśl z samego rana takim kursem.

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy do tej przecudownej imprezy motoryzacyjnej zostało już mniej czasu niż myślicie. Czas biegnie niezmiernie szybko, nieubłaganie.

Warto wstępnie zadeklarować chęć swojego wyjazdu. Oczywiście proponuję pociąg, umówmy się; najwygodniejszy środek lokomocji. Nie muszę siedzieć, stać itp, po prostu jak chcę to siedzę, jak chcę to stoję, jak chcę to idę do kibelka przypominającego czasy komuny :) Możemy wspólnie pogadać, mamy czas dla siebie, O czym pogadać ? Jak to o czym, a o czym mogą gadać faceci ? :D Samochody, motocykle i oczywiście kobiety, nikt mi nie powie że nie jest to ulubiony temat zdecydowanej większości facetów :) Atmosfera, integracja, wspólne pogaduchy to tylko niektóre słowa które przechodzą mi na dzień dobry do głowy jeśli chodzi o podróż. Oczywiście bierzemy cały przedział dla siebie, a jeśli będzie nas więcej niż 8 osób, to demontujemy ściankę działową między przedziałami i robimy szwedzki stół, to chyba oczywiste :D

Jeśli chodzi o mnie, martwię się że w sobotę będę musiał pracować i niestety dowiem się o tym dzień wcześniej, czyli w piątek. Najbezpieczniejsza byłaby dla mnie niedziela, pewnie ktoś z was może mieć podobny problem.

Do Poznania mamy połączenie bezproblemowe, co chwilę coś jedzie. Proponuję niedzielę 12 kwietnia o godz. 7 rano, na miejscu jesteśmy o 9,40. Wersja dla śpiochów jest 40 minut później, ale twierdzę że szkoda czasu. Jeśli chodzi o powroty, to mamy o godz: 15,32, 16,35, 16,44, 18,49. Podróż trwa od 2,41 do 3,06 w zależności którym pojedziemy. Bilet na pociąg kosztuje 40 zł w jedną stronę, wstęp na targi 20 zł. Stówka pęka + dodatkowo jakieś skromne żarcie na miejscu, przecież nie będę robił wiochy z kanapkami :D

Co szanowne grono na to, kto się pisze ?

1. burgifan

2. ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Możemy się zgadać, może jedzie coś ze Świndeminde przez Szczecin, a po drodze Elvis wskoczy. Kiedyś jeżdziły chyba na Przemyśl z samego rana takim kursem.

Jeżdżą lokalne "pendolino" na trasie Świnoujście-Poznań (te nowoczesne, ale bezprzedziałowe).

2015-01-23_1421992331.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

12 kwietnia biegnę 8 Poznań Półmaraton. Jak skończę i się ogarnę i będę miał na to jeszcze siłę to się wybiorę. Pewnie około godz. 13-14 nie wcześniej. Gdyby ktoś szedł w niedzielę w tych godzinach to pisać na PM.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moje plany niestety się bardzo dynamicznie się zmieniają i do Poznania wybieram się samochodem, w piątek 10 kwietnia... Prawdopodobnie z Alexem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli uda mi się odwiedzić targi, to wchodzi w grę tylko piątek 10 kwietnia... Wyjazd samochodem w godzinach porannych...

Odnośnik do komentarza

A w sobotę jest ktoś chętny na pociąg ?

Ja miałem zamiar jechać w sobotę ale mam jazdę o 15-tej, a w tej chwili odzyskanie "A" to dla mnie priorytet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...