Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Beskidzki


Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów i chcę poinformowac że w dn 22-24 ?l?ska grupa Burgmani spotyka się na mini rajdzie beskidzkim organizowanym przez kolegę Swidra.

Pomysł narodził sie w drodze powrotnej z Firleja i szybko od pomysłu przeszedł do konkretów.

Spotkanie odbędzie sie w o?rodku wczasowym Fregata- Zarzecze k/ Żywca. Noclegi w hotelu, cena 40 zł + 10 za ?niadanie !scooter od osoby/doba. W sobotę mini rajdzik po malowniczej ŻywiecczyĽnie, kilka OeSów :angry: , i wracamy do biesiady.

Zapraszamy serdecznie, niestety !guns krótki czas nie pozwolił nam na rozmach i do wzięcia pozostało raptem 5-6 miejsc ale i to dobre !bicz

O?rodek można zobaczyc na stronie www.gat.pl wciskaj?c Zalesie -Fregata z słupka po lewej.

Zainteresowanych i zdecydowanych proszę o kontakt na emila: mattador@onet.eu

lub na telefon :512205476 .

!tank Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka...

O Rajdzie zostałem poinformowany za co dziękuję...

Stawiam się na 100% w sobotę koło południa... Dlatego tak póĽno, gdyż o 09.30 mam popr. egz. z matematyki...

Może jak dobrze pójdzie, to zagl?dnę do Was w pi?tek pod wieczór... Ale z tym to jeszcze nie wiem...

Bardzo miło, że |wider pomy?lał nad czym? takim i wzi?ł się za organizację...

Do zobaczenia w sobotę...

Pozdrówki, Kuba !OK vel. Wypłosz !tut

Odnośnik do komentarza

niestety mnie tradycyjnie nie będzie !OK

Obawiam się,że przełożenie ?lubu na inny termin byłoby operacj? która przerosła by mnie logistycznie... whist

Bawcie się dobrze !tut

Odnośnik do komentarza
Je?li uda mi się przekonać TATUSIA to stawimy sie w sobotę w składzie Zołza,RobB i Asia.

Szkoda przepuscić tak ... baaaardzo miłego towarzystwa ale cóż ..... kobieta mnie nie pu?ci a do tego te robole na budowie ..... echh nie mogło to się odbyć ... np. w maju.

Pozdrawiam ... i życzę miłej zabawy

Odnośnik do komentarza

Ja zgdnie z tym, o czym rozmawialismy ze Swidrem stawiam sie w sobote o 10.00, chyba, ze dobrze pojdzie to w pitek wpadne pogadac na godzinke, niestety chyba sam, bo jak na razie to Gosia mi zalegla:-(

Odnośnik do komentarza
Witam !

Je?li uda mi się przekonać TATUSIA to stawimy sie w sobotę w składzie Zołza,RobB i Asia. Tak więc do możliwego zobaczenia B)

Kurcze teraz to TATUSIA :DB)

Zołza !tut to mnie nie przekonała, ale Majon whistB) tak.

Stawiamy się w sobotę ok 11-12.

Dzięki za zaproszenie !OK .

Do zobaczenia zatem B)

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kochani... Jutro po kolosie stawiam się u Was...

Do zobaczenia i ew. udanych pogaduszek dzi? wieczorem w beskidach !OKK .

Pozdrówki, Kuba !OKK vel. Wypłosz !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej...

I ja znalazłem się w domu... Jakie? 15min. temu odjechał Rafałek z Gosi?...

Słuchajcie kochani...

Rajd Beskidzki był wprost WSPANIAŁY.... Nie spodziewałem się tak spaniałego spędu... Chyba u wszystkich przeszedł On oczekiwane efekty...

Piotrku, jeste?my Ci bardzo wdzięczni za szybkie zorganizowanie i chęci... Wszystko zrobiłe? z własnej i nie przymuszonej woli za co Ci CHWAŁA...

Ogólnie to pojeĽdzili?my... Pojedli?my(OJ TAK...Na Kocierzu, to się poż?dnie najadłem, że nawet do "R?bania" się nadawałem już)... Pogadalismy w ogromnych ilo?ciach...

Zbliżyli?my się wszyscy do Siebie poprzez wspólne przebywanie przez tyle czasu...

Popilismy(no wiadomo przecierz, że to był m.in. Pijacki Rajd Bieszczadzki)...

Po?piewali?my przy przygrywkach Panów z gitarami...

Ogólnie same superlatywy... O?rodek ?wietny(oj chyba nie tylko ja tam jeszcze powrócę :P )... Widoki zajebczyste(w końcu mam parę fotek SV'ki z widoczkami)...

A jak do tego dołożymy fakt, że mieli?my TYLE --> !gora fajnych kobiet to już wogóle niebo na ziemi...(najmłodsza miała bodajrze 5 miesięcy ;) ).

Pozdrawiam w takim razie:

Jarka z Kobietk? i Dzieciarni?...

Janusza z Hani?...

Roberta z Ani? i Asi?...

Kubę...

Ira z Ag?...

Zbigniewa z Dziewczyn?...

Roberta...

Marcina...

Rafała z Gosi?...

Piotra oczywi?cie...

Svempasa...

I to tyle z listy obecno?ci...

Bylim-->ObjeĽdzilim-->Zobaczylim-->Wypilim-->Pojedlim-->Pogadalim-->Po?mialim-->Posłuchalim-->Po?piewalim-->Pospalim-->Zmęczylim-->Ponie?lim Kega-->Po?mialim z "małego zbiorniczka" ;):P -->wrócilim do domu...

Trzymajcie się wszyscy i czekam z utęsknieniem na JESZCZE !OKK

Pozdrawiam, Kuba B) vel. Wypłosz !TAZ

EDIT:

Takie mieli?my widoczki i pogodę...

bikepics-686479-full.jpg

A dla Banata to nawet fajerwerki zorganizowali?my ;) Pozdro Januszku... :P

bikepics-686480-full.jpg

P.S. Trebor o kim zapomniałem?(Ty jeste? na li?cie przecierz jako Robert :P )

P.S.2 Foty robione telefonem( :P )

P.S.3 Haha mój wynik od wyjazdu z domu w sobotę to 390km... Normalnie nie wiem gdzie tyle zrobiłem, ale się wyjeĽdziło... :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,

Wła?nie wróciłem, 15:15. Licznik 515km.

Wielkie podziękowania dla kolegi |widra za fantastycznie zorganizowan? imprezę. Było mi bardzo miło pojeĽdzić po Beskidach i posiedzieć przy ognisku w tak miłym towarzystwie.

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków

Trebor

Kuba, chyba o kim? zapomniałe?.

:P:P;):P:P !gora !OKK !TAZ ;):P;):P

Zapomniałe? o Maćku.

Odnośnik do komentarza

Witajcie :P , i ja dotarłem cało i szczę?liwie do domu z ogromnym bagażem wrażeń .

Jestem pod wrażeniem umiejętno?ci organizatorskich Swidra :P .

Było PIĘKNIE! Pogoda - bajka! ;) Trasa Rajdu -wspaniała .Szczyrk, Wisła, Korbielów, Milówka (... do Milówki wróc...), Żywiec, Kocierz Rychwałdzka wspaniali uczestnicy!

Dzięki Wszystkim i za wszystko. Dawno nie miłem okazji byc na takim wesołym ognisku ;)

|wider, jeste? The Best!

Pozdrawiam i do następnego Do Zobaczenia

Rafałek,wracaj do zdrowia.

PS. Przy?lijcie namiary , wy?le fotki.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Meldujemy sie cało i zdrowo z domku choć to mogło sie Ľle skończyć jak sie spało trzy i pół godzinki ;) . Oby takich imprez było jak najwięcej. Towarzystwo choć nie aż tak liczne jak na zlocie, ale za to jakie ?liczne... :P . Sto razy bardziej wolę spotykać się w tak kameralnym gronie niż na dużym zlocie. Jest to niepowtarzalna szansa do poznania (rzeczywistego poznania) ludzi o których tylko się co? czasem usłyszy. No i nie trzeba uważać żeby nie podpa?ć ochronie !gora

Hmmm , pierwszy rajd ?więtokrzyski też był imprez? tego typu- mam nadzieję ze Pijacki,Krwawy Rajd Beskidzki stanie się corocznym urozmaiceniem kalendarza imprez skuterowych ( i nie tylko). Obiecuje ze za rok będe grzeczna :P;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej Rafałku... Oto dane kontaktowe do Zajazdu na górze Kocierz.

34-120 Andrychów, Przelecz Kocierska,

033/8751223, 8751229

Oraz adres internetowy do o?rodka... http://podroze.onet.pl/hotele/szczegol.asp...nr=3&maxnr=2325

Pozdrawiam Cię serdecznie...Kuba ;) vel. Wypłosz !OK

P.S. U?ciskaj Gosię... :D

Odnośnik do komentarza
Pozdrawiam Cię serdecznie...Kuba ;)  vel. Wypłosz :D

P.S. U?ciskaj Gosię... ;)

Chętnie to zrobię ale dopiro za dwa tygonie. !OK

Zostawiła mnie i wyjechała sobie do tego kraju gdzie ci?gle pada. Wracca w grudniu.

Kuba, możesz mi zaznaczyć miejsce na mapce ?

Trzeba dwa razy klikn?ć wtedy zaznaczy się kółkiem i zrób jak?? zrzytkę i wy?lij mi mailem albo wklej na forum.

Z góry dzięki

Szkoda, że masz przecinaka w rozsypce bo ja mam wielk? chęć pojeĽdzić w sobotę.

Czy to tu?

mapkaiy0.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...