Skocz do zawartości
Forum Burgmania

3miasto


tomasz3city

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy i wcale nie jest tak nas mało ☺ ale wiele spraw omawiamy na fejsie, na naszej grupie. Nie wszyscy uczestnicy naszych wypadów i spotkań mają konto na Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Owszem, ale czasem spotykamy się także tutaj. Jest tu kilku zapaleńców kulania po 3mieście. Zapraszamy w każdą środę na parking, na północnym końcu alei J. Pawła II.o godzinie 18-tej.Można się wtedy przekonać jak wielu nas jest.

Odnośnik do komentarza

Koledzy przedmówcy praktycznie już wszystko wyjaśnili . Więc zapraszamy na co środowe spotkania na parkingu Pasa Startowego na Zaspie :-)

Odnośnik do komentarza

Mój kucyk wrócił z serwisu, mam za sobą dwie pierwsze niewielkie wycieczki: śmiga jak marzenie. Jestem teraz na etapie zakupu dla żony 125-ki (brak kat. A), skuter będzie sprowadzany z południa Polski więc zanim stanie w naszym garażu jeszcze trochę czasu minie.

Tak na marginesie: gdzie udać się z żoną aby mogła ubrać się niedrogo a w miarę przyzwoicie? Oczywiście mam na myśli ciuchy na skuter. Ja osobiście cały mój strój i kask kupowałem w Motonicie, lecz gdy małżonka przeglądała ich ofertę ubrań babskich w sieci to kręciła nosem że brzydkie. Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza

Po zimowaniu X-maxa, pora na początek jazd.

Na najbliższą środę na Pas pewnie jeszcze się nie wyrobię - (praca do 19.20), ale napewno spotkamy się przed wyjazdem na coroczną Jajcarnię 2015.

Odnośnik do komentarza

Mnie również nie będzie w tym tygodniu na pasie- niestety mam drugą zmianę w pracy.

Olma- masz jakieś znajomości na południu (może i dla mnie by przywieźli jedną 125cc)

Odnośnik do komentarza

Ja również tam się zaopatrzyłem. Miła obsługa. Można faktycznie dobrać rozmiar i nie koniecznie kupowac kompletami. Poza tym dostaje się kartę rabatową na kolejne zakupy. Niby niewiele ale zawsze coś. Sklep o nazwie RYPARD.

Odnośnik do komentarza

Na Grunwaldzkiej 487 jest w "piwnicy" sklep z dość tanimi ciuchami.

Był jeszcze sklep Kobi na zapleczu Larsona we Wrzeszczu, ale nie wiem czy nadal tam jest bo jakieś przemeblowanie widziałem ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Najtaniej to można się ubrać w Motonicie na Oliwie albo w Biker Zone w Gdyni na Morskiej. W pierwszym mają swoją własną markę tanich ciuchów, a w drugim markę Seca, również budżetową.

Odnośnik do komentarza

Witam koleżanki i koledzy w najbliższy Piątek i Sobotę tj.10-11 Kwietnia będę gościł w Waszych stronach wspaniałego 3miasta. Przyjadę moim burgmankiem ponieważ zapowiada się piękna pogoda,chciałbym poznać fajnych ludzi (zapaleńców motocyklowych) a zwłaszcza ulubieńców Maxiskuterów. Jeśli ktoś miałby ochotę poznać kolegę z wielkopolski i razem polatać po 3mieście to bardzo zapraszam. SMS kontakt 601738493 Pozdrawiam i proszę o propozycje Paweł

Odnośnik do komentarza

Witaj PawelFoto

10 to mi raczej nie pasuje bo pracuje , ale za to 11tego miło mi będzie kulnąć się z Tobą po trójmieście Jeśli pogoda dopisze i ten termin Ci odpowiada

Odnośnik do komentarza

ok cześć Pawelneos fajnie by było. Ja przyjadę do Gdańska 10ego chyba pod wieczór a 11ego możemy polatać. Odezwij się do mnie pod wieczór w piątek to umówimy się na sobotkę tak myślę około 11tej. Ja będę spał gdzieś tam w Hotelu to rano zjem śniadanko i akcja. Słyszałem że w Wejcherowie ma być coś na rynku Chyba otwarcie sezonu motocyklowego to możemy tam pogonić i zobaczyć co się dzieje. Pozdro Paweł Ps Mój numer tel to 601738493 Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Ok to będziemy się kontaktowa na komure Z tego co już wiem dołączy do Nas NURIDER i mamy już pewien plan na wycieczkę w siodle

Odnośnik do komentarza

A więc melduje ? spotkanie z kolegą PAWEŁ FOTO wykonane . Mam nadzieje że podobało się koledze i będzie zawsze miło wspominał grupę S3M Ogulnie razem nakręciliśmy dobre ponad 200km po Kaszubach

Paweł daj znać czy dojechałeś bezpiecznie do domu

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za podpowiedzi dotyczące miejsc w których żona może się zaopatrzyć w odpowiedni strój. Ostatecznie ciuchy kupiła w sklepie na Łąkowej i była bardzo zadowolona z wyboru, cen a przede wszystkim z obsługi: trafiła na sprzedawcę-kobietę która świetnie rozumiała jej babskie podejście do tematu i razem dobrały coś co jest i ładne, i niedrogie, i w miarę solidne. Kask natomiast kupiła w Motonicie: okazało się, że tylko jeden jedyny model pasuje na jej głowę. Zdążyła trochę pojeździć na nowej maszynie w piątek, w sobotę mieliśmy otwarcie sezonu żeglarskiego córki a w niedzielę spieprzyła się pogoda - Kymco stoi w garażu, ciuchy wiszą w szafie i czekamy na poprawę pogody, a prognozy na najbliższy tydzień nie są zbyt optymistyczne. Ja miałem więcej szczęścia i w tym roku wyjeździłem już pierwszy bak paliwa. Oczywiście w piątek też przejechałem się nowym nabytkiem i jestem zaskoczony jak kolosalnie odczuwalna jest różnica mocy 15 a 25KM pomiędzy żony Kymco a moim SYMem.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę zakładać nowego wątku ale: kiedyś to była Zaspa w środę, a teraz gdzie i kiedy spotykają się nasze skuterki? Na Zaspie od dłuższego czasu w środy nic nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...