Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może nad morze? 22-24.09.


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wybrać się na rybkę w najbliższy weekend.

Wyjazd z okolic Katowic planuję do południa w pi?tek-cel Jastrzębia Góra.

Noclegi w domu-pensjonacie po 30zł.Smażalnia niedaleczko-palce liiizać !yeah

Jak ktos chętny to zapraszam do towarzystwa-preferowane damsko-męskie.

To chyba ostatnia okazja,bior?c pod uwagę pogodę i dł.dnia.

Dajcie wcze?niej znać to zarezerwuję pokoje.

Smażona FLˇDRA , HALIBUT, wędzony WĘGORZ , MIĘTUS !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

23 i 24 w Radomiu odbywaj? się ostatnie eliminacje wy?cigów skuterów w randze PZMot, oraz ostatnie eliminacje wy?cigów SuperMoto w randze Mistrzostw Polski.

Radom od stolicy to odległo?ć ?miesznie mała, więc sporo osób powinno pojawić się na zakończeniu sezonu wy?cigowego, a podobno ma być do?ć hucznie.

Choć ?wieża rybka też kusi......

Odnośnik do komentarza

To impreza sportowa, a nie zlot, więc frustrata z tego klubu to nie interesuje. Mam nadzieję. !tank

Nie jadę. !guns

PS Radom nie jest nad morzem!!!!! !scooter

Odnośnik do komentarza

Sorki za OT, ale uważam kolego Jagroski, że jeste? lekko zło?liwy, zwłaszcza w stosunku do Qwakiego.

Pytanie, o ochronę z RR MC moim zdaniem było nieładnym chwytem. Wiem że Qwaki cał? ta nasz? krytykę RR wzioł bardzo do siebie i obawiam się, że na następnym zlocie w Firleju już się szybko nie pobawimy, a takie głupie uwagi nic nie wnosz?ce do tematu chyba powiniene? zostawić dla siebie. !tut

Odnośnik do komentarza

Fakt, jestem zło?liwy, ale dla mnie jest sytuacj? niedopuszczaln?, aby chroni?cy lał chronionego. I nie jest tu kwesti? przynależno?ć klubowa, gdyż dla mnie ten osobnik narobił więcej złego swemu klubowi niż mógł. !tut

A do Jarka nic nie mam, legitymacja klubowa została zszargana przez ich własnego członka klubowego, więc to sprawa wewnętrzna klubu.

Odnośnik do komentarza
Sorki za OT, ale uważam kolego Jagroski, że jeste? lekko zło?liwy, zwłaszcza w stosunku do Qwakiego.

Pytanie, o ochronę z RR MC moim zdaniem było nieładnym chwytem. Wiem że Qwaki cał? ta nasz? krytykę RR wzioł bardzo do siebie i obawiam się, że na następnym zlocie w Firleju już się szybko nie pobawimy, a takie głupie uwagi nic nie wnosz?ce do tematu chyba powiniene? zostawić dla siebie. !tut

Pavko, nie przesadzaj proszę.

To że Qwaki wzi?ł sobie do serca całe zdarzenie to Wszyscy wiemy, ale że ono będzie powodem, że nie prędko się w Firleju spotkamy to już demagogia!

Po drugie chyba lepiej sie na?miewać z tego zdarzenia niż w?ciekać ?!

Go?ć okazał się pijanym zadymiarzem i żadne urabiane ad hoc ideologie mnie nie przekonaj? że było inaczej whist

Twoja reakcja nieco przypomina reakcję władz na fakt zrobienia przez jakego? piekarza chlebków w kształcie kaczek (o Boże co ja mówię - użyłem słowa na "k") - po co to "?więte oburzenie"?!

Nikt tu Jarkowi nie dokucza, zamieniamy tylko zjawisko w anegdotę aby osłabić jego wagę.

Pozdrawiam,.... także Łysego !OK

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...