Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Debil na motocyklu w galerii handlowej


Rekomendowane odpowiedzi

.. no cóż na pewno wjechał do galerii dla 5 minut wątpliwej sławy... chciał żeby o nim mówili no i mówią.. takie są czasy moi drodzy, młodzi chcą być na ustach i w mediach i niestety nie widząc innej drogi, a raczej widząc tylko krótką pt"trzeba coś zrobić głupiego" tak robią.. nie ten pierwszy i niestety nie ostatni..

Odnośnik do komentarza

Jechał wolno i ostrożnie. Nikomu krzywdy nie zrobił. Innymi słowy, małe piwo w porównaniu z tym co kierowcy wyrabiają na naszych drogach niemal codziennie.

Odnośnik do komentarza

Narzekacie, bo skuterem tak się nie da ... :-D

Poważniej: faktycznie nieroztropny postępek. Łatwo komu zrobić w ten sposób krzywdę; ale jak się jest niekochanym gówniarzem, to nie umie się docenić życia (swojego i cudzego).

Obawiam się teraz wyścigów: "kto pierwszy zaliczy wszystkie galerie w mieście".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
nahałasował trochę, czasami większe zagrożenie robią ochroniarze na segłejach

Może i tak, ale to nie zmniejsza jego zagrożenia i głupoty, a do tego poczynił duże szkody dla wizerunku motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja myślę że to nie był motocyklista .

To był głupi , zapyziały , 17 letni młokos który założył się o 20 PLN że zrobi taki wyczyn w takim miejscu .

Dostanie 5000 PLN kary ( tzn ,pewnie starzy zapłacą bo on jest niepełnoletni ,uczący się i jeszcze pewnie jedynak w domu ) i po sprawie .

Ja bym takiemu dał jeszcze na rok kontrakt w ,, auto rodeo ", żeby mógł odrobić swoją karę za free .

Odnośnik do komentarza

młodość....

więc odbija, tak już jest

;)

ale z drugiej strony... kto bez winy niechaj rzuca kamieniem...

wielu z nas ma na sumieniu trochę, co prawda innych wykroczeń, ale wykroczenie to wykroczenie

:D

Odnośnik do komentarza

Skoro milicja łobuziaka złapała, to może by tak pogrzebać ten temat w odmętach niepamięci?

Niestety mam wrażenie, że niedługo ogólnopolskie media będą nas informowały o tak ważkich wydarzeniach, jak to, że w Dupiewie Mniejszym pies narobił na wycieraczkę pod domem sołtysa.

Odnośnik do komentarza

Geni, temu od lat się dziwię... Różnica w odległości, to czasami kilkadziesiąt kilometrów, ale poziom merytoryczny tych "pseudo wiadomości" jest zastraszający...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety mam wrażenie, że niedługo ogólnopolskie media będą nas informowały o tak ważkich wydarzeniach, jak to, że w Dupiewie Mniejszym pies narobił na wycieraczkę pod domem sołtysa.

Geni, Sołtysa to ty zostaw w spokoju ;)

Media podają to co ma oglądalność, to co ma odsłony, to co budzi emocje, nieważne jakie.

Informacje dobre, pokazujące właściwe postawy czy zachowania nie budzą dziś zainteresowania... niestety.

Odnośnik do komentarza

Geni, temu od lat się dziwię... Różnica w odległości, to czasami kilkadziesiąt kilometrów, ale poziom merytoryczny tych "pseudo wiadomości" jest zastraszający...

bo w niemcowni nie mają poczucia humoru

;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...