Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadzik w Niedziele


walducha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chętnie przyłączę się od czasu do czasu na przejażdżki po małopolsce. Z tego co wiem, to w grupie małopolskiej jest sporo kolegów którzy przesiedli się już na różne motocykle, a z racji tego, że bardziej mi odpowiada spokojna jazda to podpytuję czy organizują się na wypady koleżeństwo typowo na Maxiskuterach :question: Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Witaj Bodzioh od Majki...

Myślę że spokojna jazda - rekreacyjna odpowiada większości tutaj obecnych (dlatego jeszcze jeździmy na Maxi),

chociaż prędkość przelotowa na trasie to i czasem 140km/h, a wtedy już wieje...

Sezon powoli rusza, to i towarzystwo na wypady będzie się organizować, mnie również wciągnęła ta Maxiturystyka

także też jestem zainteresowany Maxiwypadami w weekendy........ a czasem i na weekendy..

Pomysły i propozycje wypadów pojawiają się tutaj często, także kwestia dogadania na forum i dołączenia do Ekipy....

Mnie osobiście jeździ się dobrze w otoczeniu gór, jezior, itp.... nie lubię autostrady i braku wrażeń wizualnych..

jest wiele ciekawych miejsc od Tatr poprzez Słowację, aż po Bieszczady.... także trzeba ruszyć du... w ciepły wolny week..

ps. jak bardzo lubisz Majesty, to w dniach 19-21.06.2014 węgierski Majesty Club organizuje zlot Majek w Egerze...

ładne miejsce, ładna trasa, bliżej niż Burgmania 2015, cieplej, dobre wino, prawie egzotycznie;-), także jakby byli chętni z PL to możemy kolegów odwiedzić... http://majestyscooter.uw.hu/index.html

Odnośnik do komentarza

Witam posiadaczy Majek. Dotychczas byłem jedynym jeżdżących na takim sprzęcie. Zlot w Egerze super sprawa corocznnie jeżdżę tam na weekend majowy do miejscowości Bogacs 12 km od Egeru z przyczepą kempingową. Proponowałem wyjazd na maxi jednak nie było chętnych na wyjazd powyżej jednego dnia. Może teraz się uda.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów ;-)

Szybka reakcja, a to znak żeśmy wszyscy już stęsknieni za powrotem do przemierzania kilometrów. Jeżdżę sporo, głównie jednodniowo ale kilka razy w sezonie też na dłużej. A więc do spotkania jak już przyjdzie to ciepło :-)

pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...